Západní civilizaci čeká po svátcích restart

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 24.12.2018

Mnoho příznaků a potvrzení z vysoce postavených zdrojů naznačuje, že restart západní civilizace je plánován na rok 2019. Zastavení činnosti vlády USA v průběhu svátků nemá nic společného s budováním zdi, ale má to souvislost s finančním restartem a nadcházejícími vojenskými tribunály.

Co přichází je však mnohem víc, než jen obkličování zločinců, kteří zneužili a zbankrotovali vládu USA. Jde o řešení problémů spojených s monoteismem.Když jsou ty Vánoce, je vhodný čas připomenout lidem historickou pravdu ohledně těchto svátků. Faktem je, že nikdo neví, když se Ježíš Kristus narodil, takže raná křesťanská církev si přisvojila starý svátek Slunce a nahradila Slunce Ježíšem. Jde o to, že Slunce se nachází nejseverněji 21. prosince, což je zimní slunovrat. Zdá se, že tři dny zůstává Slunce na stejném místě, a pak 25. prosince začíná putovat dále na jih, což znamená započetí nového slunečního roku. Křesťanská církev se tedy musí přiznat a řící lidem pravdu o Vánocích, aniž by popřela krásné učení Ježíše Krista a křesťanství. (pozn.př.: Není náhoda, že datum svátků Mikuláše, Vánoc a Tří Králů nese v sobě šestky, 6.12., 24.12. a 6.1. Právě na Vánoce obsahuje datum šest šestek, a tak lidé v tento čas oslavují matrix / hmotu. Nakupování dárků (hmoty) to jen potvrzuje.)

Židé zase potřebují přestat oslavovat xenofobní Chanuku a uvědomit si, že je naprosto košer slavit sluneční Nový rok.

Tyto otázky společně s diskusemi o aktualizaci kalendářů, které by měly být v souladu s pohybem nebeských těles, na kterém jsou založeny, budou součástí veřejného diskurzu v novém roce. Je to proto, že na nejvyšších úrovních světové moci bylo rozhodnuto pokračovat a znovu budovat chrám v Jeruzalémě a přeměnit toto město na mezinárodní svobodnou zónu. Proto je pravděpodobné, že rok 2019 se významně zapíše do historie.V přípravě na tyto nadcházející historické změny jsou americké jednotky staženy z různých oblastí konfliktu, aby připravily cestu pro světový mír, říkají zdroje CIA. Zdroje Pentagonu souhlasí a dodávají, že „americký prezident Donald Trump dal příkaz ke stažení vojsk ze Sýrie, Afghánistánu, Jemenu a Ukrajiny, aby ukončil Deep State a Sionisty, protože obnovení globálního měnového systému vyžaduje mír a ukončení nepřátelských akcí.“

Evropské zdroje z královské rodiny souhlasí, že probíhají přípravy na restart globálního finančního systému. Současný systém amerického dolaru, euro a japonského jenu je v úpadku a nefunkční, souhlasí tyto a jiné zdroje. To platí zejména o Spojených státech, které bankrotují již delší dobu, říkají zdroje. To je důvod, proč právě tato přestávka vlády USA povede k nějaké reorganizaci americké vlády v kapitole 11. Evropské královské rodiny například uznávají, že historické dluhopisy, nároky na hospodářství a další nároky vůči vládě USA musí být zaplaceny, ale nemohou být vyplaceny bez toho, aby systém zbankrotoval.

Diskuse se členy evropských královských rodin a svobodnými zednáři z lóže P2, kteří řídí Vatikán, jasně ukazují, že nebylo učiněno zásadní rozhodnutí o tom, jakou bude mít restart přesně podobu.

Je však zřejmé, že současný systém se blíží k jeho vypnutí. To lze pozorovat nejen v přerušení činnosti vlády ve Spojených státech, ale také ve faktu, že v prosinci nebyly vydány žádné rizikové firemní dluhopisy a že akciové trhy v USA klesly nejvíce od krize banky Lehman v roce 2008.

Jedna věc, na které se dohodli, je, že budoucí plánovací agentura bude zřízena s rozpočtem v řádu několika bilionů dolarů. Právní a finanční rámec pro tuto organizaci se vyjednává v zákulisí, uvedly zdroje z královské rodiny a lóže P2.

Další věc, na níž panuje shoda na nejvyšší úrovni, včetně Asijských tajných společností, spočívá v tom, že kriminalita musí být vykořeněna ze systému, zejména v USA.

Na této frontě zdroje Pentagonu uvádějí, že počet zapečetěných obžalob v USA dosáhl hranice 70 000. Dva velké vězeňské čluny jsou posílány do zálivu Guantanamo z New Yorku a Kalifornie, aby ubytovaly všechny kriminálníky, kteří jsou obklíčeni.

Dalším příznakem toho, co přichází, je skutečnost, že Trump zaslal předsedovi Sněmovny Paul Ryanovi oznámení, že „národní exekutivní nařízení ohledně pohotovosti č. 13818 ze dne 20. prosince 2017 bylo prodlouženo o jeden rok, blokuje a zabavuje majetek dotčených osob v závažném zneužívání lidských práv nebo korupci, „poznamenávají zdroje.Zločinci v Izraeli a Saúdské Arábii budou též čelit spravedlnosti, slibují ruské zdroje z FSB. Ruská vláda poskytla podrobné a rozsáhlé důkazy o tom, že tzv. Bílé přilby byly zločineckou organizací, která kradla orgány, předstíraly ​​plynové útoky sarinem a rabování historických pokladů. To znamená, že herec George Clooney bude jednou z mnoha „celebrit“, která zamíří do zálivu Guantanamo.

Masový vrahové premiér Benjamin Netanjahu a stahovač z kůže Mohammed bin Salman jsou další zločinci, které dostihne spravedlnost, říkají zdroje CIA, Pentagonu a FSB. Zodpovídat se budou také kriminální členové z rodin Biden, Pence, Clinton, Bush, Rockefeller, Rothschild, Du Pont, Iwasaki a další, kteří si mysleli, že jsou příliš bohatí na to, aby mohli někdy skončit ve vězení.

Zdroje Pentagonu také tvrdí, že odsouzení bývalého ředitele zpravodajské služby ministerstva obrany, generála Mika Flynna, bylo odloženo až do 13. března 2019, „jak se odtajní FISA, začnou konat vojenské tribunály a dají se do pohybu další věci.“

Aby se zajistilo, že odstraňování kriminálníků na vysoké úrovni probíhá bez potíží, zdroje Pentagonu říkají, že „Trump může jmenovat dalšího soudce Nejvyššího soudu, který upevní skutečnou konzervativní většinu, poněvadž liberální babizna Ruth Bader-Ginsburgová nenávidí Trumpa a navíc podléhá rakovině. To je ještě důležitější událost než jmenování soudce Brett Kavanaugha, protože předseda soudu John Roberts byl vydírán, aby se spojil s liberály, a on také může být odejit.“Další věc, kterou je třeba poznamenat, je, že v prosinci námořní generálové John Kelly a James Mattis oznámili svou rezignaci z postu náčelníka štábu Bílého domu a ministra obrany. Také jsme viděli oznámení, že náčelník armády generál Mark Milley byl jmenován jako další předseda sboru náčelníků štábu, a vystřídal tak námořního generála Joseph Dunforda.

Nahrazení těchto tří mariňáků na vrcholu hierarchie mocenských sil v USA se událo proto, že splnili svůj cíl být hrotem kopí, sdělily zdroje Pentagonu. Nyní, když bylo ve Washingtonu DC založeno velitelství, americké námořnictvo a armáda se postarají o větší organizační a reformní záležitosti, říkají zdroje.

Také jeden zdroj Pentagonu uvedl, že Mattis a Kelly chtějí opustit administrativu, než vláda Spojených států formálně zbankrotuje. Místo toho se soustředí na dohled nad vojenskými tribunály.

Je také dobré si uvědomit, že Robert David Steele byl na seznam kandidátů na nového ministra obrany navržený Gordon Duffem, šéfredaktorem časopisu Veterans Today.

Když byl Steele dotazován na jeho nominaci, slíbil, že pokud by byl vybrán, dovolil by nejen odtajnění vojenské tajné technologie, ale také by udělal vše pro to, aby provedl dlouho očekávané a hodně diskutované zveřejnění „tajného vesmírného programu.“Stále neznáme přesné načasování, kdy se uskuteční všechny tyto změny. V lednu jsme slíbili vojenské tribunály, ale termín globálního měnového restartu je stále neznámý.

Nicméně existují náznaky, že květen by mohl být oním termínem. Za prvé, na japonský trůn usedne nový japonský císař. Jako nejstarší pokračující královská rodina na Zemi to bude právě ona, kdo umístí oficiální pečeť ustanovující nový finanční systém. Bylo jim to též řečeno i z jiných královských rodin. Druhým náznakem je, že poté, co belgický předseda vlády minulý týden rezignoval, požádal ho král Belgie, aby setrval až do května.

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

18
Komentujte

avatar
5 Comment threads
13 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
Aleš KubínterezaŠamanSlaveklada Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Miroslav
Host
Miroslav

No, ten finanční restart by nemusel být takový problém. Virtuální dluhy se mohou též smazat virtuálně. a můžeme jet opět odznova, ne ,

Lorien50
Host
Lorien50

Citujem: „Jde o to, že Slunce se nachází nejseverněji 21. prosince, což je zimní slunovrat. Zdá se, že tři dny zůstává Slunce na stejném místě, a pak 25. prosince začíná putovat dále na jih, což znamená započetí nového slunečního roku.“
Idiotina na n-tú, kde N rastie nad všetky medze! Je to presne NAOPAK, teda 21. 12. je Slnko najjužnejšie (nad obratníkom Kozorožca)!

Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

No jo,ale USA leží pokud vím na opačné straně polokoule a tak jejich pohledu to je naopak a tak si to p Lorien 50 sesumírujte.

.lak
Host
.lak

To je o poloze ke slunci, mají na severní polokouli zimu také. Koule učiteli.

Šaman
Host
Šaman

Zem nie je guľa?

Svět bez neziskovek a válek
Host
Svět bez neziskovek a válek

Fulford a jeho šílenosti! Pravda něco ano ale jinak? Je to blázen!

susanfox
Host
susanfox

co to je za galamatyas? takovych priblblych zvastu v jadnom clanku se malpkdy vidi…

bob
Host
bob

čtu podobné stránky již velmi dlouho, pořád se něco slibuje, pořád se něco blíží, ale vše je při starém, prostě pohádka na pokračování…. co dodat

Slavek
Host
Slavek

celých 50 let budování komunizmu jsme si mysleli že už to nikdy neskončí… a ejuhle skončilo během několika dní. Jenže jinak než jsme doufali. Tentokrát to bude podobné i se všemi důsledeky pro plebs. Zázraky nečekejme

Aleš Kubín
Host
Aleš Kubín

Možná máte pravdu, abyse jen nevyměnilo pár lidí nahoře, pár se jich uklidní že se něco děje a je po revoluci. Pokud nebude možná kontrola od spodu, tak je to jen změna prediktora. No snad to bude změna k lepšímu. Moc si to přeji… Život v otroctví není lehký.