Západní civilizaci čeká po svátcích restart

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 24.12.2018

Mnoho příznaků a potvrzení z vysoce postavených zdrojů naznačuje, že restart západní civilizace je plánován na rok 2019. Zastavení činnosti vlády USA v průběhu svátků nemá nic společného s budováním zdi, ale má to souvislost s finančním restartem a nadcházejícími vojenskými tribunály.

Co přichází je však mnohem víc, než jen obkličování zločinců, kteří zneužili a zbankrotovali vládu USA. Jde o řešení problémů spojených s monoteismem.Když jsou ty Vánoce, je vhodný čas připomenout lidem historickou pravdu ohledně těchto svátků. Faktem je, že nikdo neví, když se Ježíš Kristus narodil, takže raná křesťanská církev si přisvojila starý svátek Slunce a nahradila Slunce Ježíšem. Jde o to, že Slunce se nachází nejseverněji 21. prosince, což je zimní slunovrat. Zdá se, že tři dny zůstává Slunce na stejném místě, a pak 25. prosince začíná putovat dále na jih, což znamená započetí nového slunečního roku. Křesťanská církev se tedy musí přiznat a řící lidem pravdu o Vánocích, aniž by popřela krásné učení Ježíše Krista a křesťanství. (pozn.př.: Není náhoda, že datum svátků Mikuláše, Vánoc a Tří Králů nese v sobě šestky, 6.12., 24.12. a 6.1. Právě na Vánoce obsahuje datum šest šestek, a tak lidé v tento čas oslavují matrix / hmotu. Nakupování dárků (hmoty) to jen potvrzuje.)

Židé zase potřebují přestat oslavovat xenofobní Chanuku a uvědomit si, že je naprosto košer slavit sluneční Nový rok.

Tyto otázky společně s diskusemi o aktualizaci kalendářů, které by měly být v souladu s pohybem nebeských těles, na kterém jsou založeny, budou součástí veřejného diskurzu v novém roce. Je to proto, že na nejvyšších úrovních světové moci bylo rozhodnuto pokračovat a znovu budovat chrám v Jeruzalémě a přeměnit toto město na mezinárodní svobodnou zónu. Proto je pravděpodobné, že rok 2019 se významně zapíše do historie.V přípravě na tyto nadcházející historické změny jsou americké jednotky staženy z různých oblastí konfliktu, aby připravily cestu pro světový mír, říkají zdroje CIA. Zdroje Pentagonu souhlasí a dodávají, že „americký prezident Donald Trump dal příkaz ke stažení vojsk ze Sýrie, Afghánistánu, Jemenu a Ukrajiny, aby ukončil Deep State a Sionisty, protože obnovení globálního měnového systému vyžaduje mír a ukončení nepřátelských akcí.“

Evropské zdroje z královské rodiny souhlasí, že probíhají přípravy na restart globálního finančního systému. Současný systém amerického dolaru, euro a japonského jenu je v úpadku a nefunkční, souhlasí tyto a jiné zdroje. To platí zejména o Spojených státech, které bankrotují již delší dobu, říkají zdroje. To je důvod, proč právě tato přestávka vlády USA povede k nějaké reorganizaci americké vlády v kapitole 11. Evropské královské rodiny například uznávají, že historické dluhopisy, nároky na hospodářství a další nároky vůči vládě USA musí být zaplaceny, ale nemohou být vyplaceny bez toho, aby systém zbankrotoval.

Diskuse se členy evropských královských rodin a svobodnými zednáři z lóže P2, kteří řídí Vatikán, jasně ukazují, že nebylo učiněno zásadní rozhodnutí o tom, jakou bude mít restart přesně podobu.

Je však zřejmé, že současný systém se blíží k jeho vypnutí. To lze pozorovat nejen v přerušení činnosti vlády ve Spojených státech, ale také ve faktu, že v prosinci nebyly vydány žádné rizikové firemní dluhopisy a že akciové trhy v USA klesly nejvíce od krize banky Lehman v roce 2008.

Jedna věc, na které se dohodli, je, že budoucí plánovací agentura bude zřízena s rozpočtem v řádu několika bilionů dolarů. Právní a finanční rámec pro tuto organizaci se vyjednává v zákulisí, uvedly zdroje z královské rodiny a lóže P2.

Další věc, na níž panuje shoda na nejvyšší úrovni, včetně Asijských tajných společností, spočívá v tom, že kriminalita musí být vykořeněna ze systému, zejména v USA.

Na této frontě zdroje Pentagonu uvádějí, že počet zapečetěných obžalob v USA dosáhl hranice 70 000. Dva velké vězeňské čluny jsou posílány do zálivu Guantanamo z New Yorku a Kalifornie, aby ubytovaly všechny kriminálníky, kteří jsou obklíčeni.

Dalším příznakem toho, co přichází, je skutečnost, že Trump zaslal předsedovi Sněmovny Paul Ryanovi oznámení, že „národní exekutivní nařízení ohledně pohotovosti č. 13818 ze dne 20. prosince 2017 bylo prodlouženo o jeden rok, blokuje a zabavuje majetek dotčených osob v závažném zneužívání lidských práv nebo korupci, „poznamenávají zdroje.Zločinci v Izraeli a Saúdské Arábii budou též čelit spravedlnosti, slibují ruské zdroje z FSB. Ruská vláda poskytla podrobné a rozsáhlé důkazy o tom, že tzv. Bílé přilby byly zločineckou organizací, která kradla orgány, předstíraly ​​plynové útoky sarinem a rabování historických pokladů. To znamená, že herec George Clooney bude jednou z mnoha „celebrit“, která zamíří do zálivu Guantanamo.

Masový vrahové premiér Benjamin Netanjahu a stahovač z kůže Mohammed bin Salman jsou další zločinci, které dostihne spravedlnost, říkají zdroje CIA, Pentagonu a FSB. Zodpovídat se budou také kriminální členové z rodin Biden, Pence, Clinton, Bush, Rockefeller, Rothschild, Du Pont, Iwasaki a další, kteří si mysleli, že jsou příliš bohatí na to, aby mohli někdy skončit ve vězení.

Zdroje Pentagonu také tvrdí, že odsouzení bývalého ředitele zpravodajské služby ministerstva obrany, generála Mika Flynna, bylo odloženo až do 13. března 2019, „jak se odtajní FISA, začnou konat vojenské tribunály a dají se do pohybu další věci.“

Aby se zajistilo, že odstraňování kriminálníků na vysoké úrovni probíhá bez potíží, zdroje Pentagonu říkají, že „Trump může jmenovat dalšího soudce Nejvyššího soudu, který upevní skutečnou konzervativní většinu, poněvadž liberální babizna Ruth Bader-Ginsburgová nenávidí Trumpa a navíc podléhá rakovině. To je ještě důležitější událost než jmenování soudce Brett Kavanaugha, protože předseda soudu John Roberts byl vydírán, aby se spojil s liberály, a on také může být odejit.“Další věc, kterou je třeba poznamenat, je, že v prosinci námořní generálové John Kelly a James Mattis oznámili svou rezignaci z postu náčelníka štábu Bílého domu a ministra obrany. Také jsme viděli oznámení, že náčelník armády generál Mark Milley byl jmenován jako další předseda sboru náčelníků štábu, a vystřídal tak námořního generála Joseph Dunforda.

Nahrazení těchto tří mariňáků na vrcholu hierarchie mocenských sil v USA se událo proto, že splnili svůj cíl být hrotem kopí, sdělily zdroje Pentagonu. Nyní, když bylo ve Washingtonu DC založeno velitelství, americké námořnictvo a armáda se postarají o větší organizační a reformní záležitosti, říkají zdroje.

Také jeden zdroj Pentagonu uvedl, že Mattis a Kelly chtějí opustit administrativu, než vláda Spojených států formálně zbankrotuje. Místo toho se soustředí na dohled nad vojenskými tribunály.

Je také dobré si uvědomit, že Robert David Steele byl na seznam kandidátů na nového ministra obrany navržený Gordon Duffem, šéfredaktorem časopisu Veterans Today.

Když byl Steele dotazován na jeho nominaci, slíbil, že pokud by byl vybrán, dovolil by nejen odtajnění vojenské tajné technologie, ale také by udělal vše pro to, aby provedl dlouho očekávané a hodně diskutované zveřejnění „tajného vesmírného programu.“Stále neznáme přesné načasování, kdy se uskuteční všechny tyto změny. V lednu jsme slíbili vojenské tribunály, ale termín globálního měnového restartu je stále neznámý.

Nicméně existují náznaky, že květen by mohl být oním termínem. Za prvé, na japonský trůn usedne nový japonský císař. Jako nejstarší pokračující královská rodina na Zemi to bude právě ona, kdo umístí oficiální pečeť ustanovující nový finanční systém. Bylo jim to též řečeno i z jiných královských rodin. Druhým náznakem je, že poté, co belgický předseda vlády minulý týden rezignoval, požádal ho král Belgie, aby setrval až do května.

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

18 komentářů

 1. Miroslav napsal:

  No, ten finanční restart by nemusel být takový problém. Virtuální dluhy se mohou též smazat virtuálně. a můžeme jet opět odznova, ne ,

 2. Lorien50 napsal:

  Citujem: „Jde o to, že Slunce se nachází nejseverněji 21. prosince, což je zimní slunovrat. Zdá se, že tři dny zůstává Slunce na stejném místě, a pak 25. prosince začíná putovat dále na jih, což znamená započetí nového slunečního roku.“
  Idiotina na n-tú, kde N rastie nad všetky medze! Je to presne NAOPAK, teda 21. 12. je Slnko najjužnejšie (nad obratníkom Kozorožca)!

 3. Svět bez neziskovek a válek napsal:

  Fulford a jeho šílenosti! Pravda něco ano ale jinak? Je to blázen!

  • tereza napsal:

   Ach jo, takže speciálně pro vás ještě jednou. Asi neumíte dobře číst. Fulford je mluvčí a většinu dat má od svých zdrojů. Ano, některé události se nestanou, některé se stanou a některé se stanou se zpožděním. Jestli „Světe“ umíš anglicky, tak hodně dat od Fulforda je potvrzených v korporátních amerických a britských plátcích. Ano, žijeme v naprosto šíleném světě! Ano, mnozí se z toho ještě zblázní. Tak pozor „Světe“, abys to nebyl ty.

   • Pavel napsal:

    Hezky napsanána reakce na „Svět“ a jsem rád, že se zde objevil tento text (který jsem zachytil už na jiném webu) beru to jako potvrzení, a ono číst 2x to samé neuškodí.

   • Maroš napsal:

    „Svět“ bohužiaľ nevníma futbal ako proces – súperenie – nie hru dvoch mužstiev, z ktorých každé má nejaké plány – výsledkom zápasu – naplnením „plánov“ bude potom skóre.
    Iná vec je „dohodnutý“ zápas, kde hráči hru len predstierajú a víťazí ten, kto obidve družstvá nejako vlastní – kúpil si hráčov atď. Keďže sa centrum globálneho riadenia GP sťahuje do Ázie – víťazom má byť spoločnosť Bieleho Draka – Rockeffelerovci a ázijské klany – nad potlačenou spoločnosťou Červeného Draka – Rotschieldovcami a euro.atlantickou Burkeovou šľachtou. No lebo nikto z nich sa z pohodlia vlády nad polovicou sveta nepohne bez kopanca! Je to len globálny mocenský boj o pozície vykonávateľov systému hry – vlastníkom hry je GP! Takže žiaden boj dobra so zlom sa nekoná – len mocenský boj vo vnútri Syndikátu.
    Fulfordove reporty majú okultný význam – táto strana svojím zverejňovaním zámerov „poraziť zlo inde“ získava tak energiu a súhlas verejnosti. A to GP veľmi dobre vie. Keď vyhrajú „bieli“ – zotročovať v Európe nás bude spoločnosť Bieleho Draka – čínske a japonské klany v pozadí s britskou korunou – o tom je Brexit – dostať VB včas z EU z tohoto súkolia, pretože britská kráľovná potrebuje existenciu nedotknutej Británie kvôli vlastnej kráľovskej existencii. Tak ako Fico Slovensko ako štát – Slováci ako takí sú mu u riti. Fulford len menežuje fanúšikov, aby fandili Bielemu Drakovi. Chuj s ním.
    https://www.youtube.com/watch?v=wai1cupkzgs

 4. susanfox napsal:

  co to je za galamatyas? takovych priblblych zvastu v jadnom clanku se malpkdy vidi…

  • tereza napsal:

   Susan, pokud nerozumíte této globální hře (ano, uznávám, je složitá), tak v tom máte galimatyáš a působí to na vás jako žvásty. Musím zde napsat, že Ilumináti a Archonti tohoto matrixu odvedli dobrou práci. Představitelé okultních spolků několikrát řekli, že iluze vytvořená pro lidstvo je tak obrovská, že až začnou spatřovat pravdu, tak ji neuvidí a neuvěří. Kdo není schopen vidět svět v souvislostech, nikdy nepochopí.

   • Pafčák napsal:

    Nádherně napsané a ještě nádhernější komentáře, Terezko. Díky.
    Pro Susan dodám, že chápání a pochopení je o úrovni otevřeného Vědomí. Když ho nemáš, budeš stroze chápat harlequin v rámci tvého ne-Vědomí. Když ho máš, budeš hledat Pravdu a skládat postupně s narůstajícím Vědomím puzzle a tvořit si skutečný obraz světa. Přeji ti mnoho úspěchů na tvé cestě.

   • lada napsal:

    Pošetilost těch co si myslí že opravdu něco ví, rozumí tomu a tlačí každému tu zaručenou pravdu. Kde berete tu jistotu se neustále nad všechny tady povyšovat když jen vyjádří pochybnost nebo jiný názor už mi příjde taky docela šílená. Očividně tady pár lidí všechno ví a všude bylo a nikdo další nemůže být na stejné úrovni 🙂

    • tereza napsal:

     Lado, nikdo nikomu nic netlačí. A nikdo netvrdí, že to je zaručená pravda. To jsou vaše slova. Kdo se podle vás povyšuje? Nikdo se zde nad nikým nepovyšuje. Pochopím, když na tento web už nebudete chodit, není pro každého.

     Ale já vás trochu i chápu. Lidé, kteří píšou komentáře tohoto typu, jsou frustrovaní, že se „nic neděje“, že nepřišel spasitel s kouzelnou hůlkou, co vyřeší přes noc všechny jejich problémy. Jsou frustrovaní, že úplatní politici ještě nesedí za mřížemi, že musí platit stále vysoké daně, že nikdo nesmazal stále jejich dluhy („Vždyť to přece Fulford slibuje už dva roky, a stále nic.“) a tak dále, a tak dále.

 5. bob napsal:

  čtu podobné stránky již velmi dlouho, pořád se něco slibuje, pořád se něco blíží, ale vše je při starém, prostě pohádka na pokračování…. co dodat

  • Slavek napsal:

   celých 50 let budování komunizmu jsme si mysleli že už to nikdy neskončí… a ejuhle skončilo během několika dní. Jenže jinak než jsme doufali. Tentokrát to bude podobné i se všemi důsledeky pro plebs. Zázraky nečekejme

   • Aleš Kubín napsal:

    Možná máte pravdu, abyse jen nevyměnilo pár lidí nahoře, pár se jich uklidní že se něco děje a je po revoluci. Pokud nebude možná kontrola od spodu, tak je to jen změna prediktora. No snad to bude změna k lepšímu. Moc si to přeji… Život v otroctví není lehký.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.