Zaslali nám čtenáři: Chemtrails opět na scéně

Děkujeme čtenáři Romanovi z Banskej Bystrice, který nám zaslal  fotky, jak je tam dnes 8.8. práškují. A jak to vypadá čtenáři tadesca v posledních dnech v jiných částech ČR a SR?

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

30 komentářů

 1. Viman napsal:

  … je to každodenní divadlo i tady u nás na Domažlicku, škoda, že nemám čím to vyfotit, ale Nebe je neustále nastříkané, v noci jedou taky, letadla jsou slyšet i přes zavřená okna. Říkám si – pro Boha, jak dlouho nás ještě budou trávit ?!? a smutné je, co je ještě lidí, co tomu nevěří a posmívají se, mám to i doma, škoda.

  • Pavel napsal:

   Já mám tohle v práci, že to neberou, ale tady neberou ani moje nápady (teda berou až je o nějakej ten rok více) Lidská ligika, nebo inteligence, nebo vůbec vnímat souvislosti se nějak vytratila.
   Dobre to okemtoval jeden známej, kterej říkal, vytratil se lidský rozum a lidé se naučili „sračkové reakce“, bodejd, z mnoha stran se píše, říká: Tohle se děje, tohle si o tom máte myslet, a můžete bejt v klidu, všeho je dost, (tedy i těch kdo vás můžeou nahradit)

 2. noro napsal:

  tiez mam fotky ale neviem ako ich tu nejak sharovat ,, take clekom zaujimave, seknute ciary akokeby lietadlu doslo palivo a podobne. ak ich chcete ,tak poslem niekam. Su priamo z Brna

 3. Tauri napsal:

  Však klídek, pokud s tim půjdou ve velkém ven, budou nám tvrdit, že je to jen pro naše dobro a bez nich by tu už byla sahara…Takže zase to lidi sežerou i s navijákem a koza zůstane celá.

 4. renata369 napsal:

  Včera večer zapadné Slovensko extra silná chemická deka, v noci tu bola prietrž, všetko sa vyčistilo /spadlo na zem/, nadherná čistá modrá obloha s barančekmi , dnes si vyjdem na lehaátko troška sa slniť a za 3 hodiny tu máme „úžasnú „bielu oblohu , vidno silné stopy po lietadlách, ktoré sa už rozpínajú po oblohe. Kamarátka je vyhádzaná, bola s tým u lekára, vraj to tu má teraz kopec ľudí, nevedia z čoho, dávala si na jar robit testy na potravinové alergie a intolerancie, drží poctivo diétu, už pomaly nič nemôže jesť . POdľa mňa to už musí byť z toho nástreku všetko. Menej odolnšou imunitou to schytávajú v prvej línnií. Odporúčam zvýšiť dávky vit. C na min. 500 mg denne, ja už som začala, ak sa čosi vyskytne , kludne aj 1000 mg denne. Ten chemtrail je silný zásah na našu imunitu, tú nám chcú zničiť. Na rakovinu tu umiera čoraz viac ľudí. V kombinácií s tažkými kovmi a po zapnutí 5G začne už asi už ozaj apokalypsa….

 5. Maroš napsal:

  Včera v noci sme chytili nejaké tornádo – bolo to ako výbuch atómovej bomby – polovicu strechy mám v prdeli! A prišlo to z úplného kľudu!
  Inak v pohode – výhoda neoplechovaných striech je v tom, že pozbieraš škridle a 10 rokov máš zase pokoj! Zajtra idem na to!

 6. kiana napsal:

  Jo v posledních dnech zase začali :-/

  • kiana napsal:

   Už jsem si zvykla na oblohu bez (či s minimem) chemtrails a jak začali, tak mě hned začínalo škrábat v krku a pak jsem skoro začala být v létě nemocná (chřipka). Musela jsem více spát a tím se to překonalo, ale jakmile tělo není zvyklé, tak ten přechod na chemtrails není dobrý.

   Slunce (kolik svítí) je podle mě přirozené (to oteplení), ale to sucho přirozené není a připadá mi, že někdo uměle vyvolává sucho a pak proti tomu suchu sprejuje. A sítě (4G, 5G) podle mě krajinu ještě více vysušuje/vysuší.

 7. Pavel napsal:

  Dokud se nerozpadne EU a nevystoupíme z NATO tak s tím nic nenaděláme. Existuje tzv. zákon o „volném nebi“, který když přijalo Srbsko (i když není členem EU ani NATO). Tak tam začalo to stejné. Cizí letadla létají nad jejich zemí, zasírají oblohu a jejich vláda s tím nic neudělá. I když by mohla, pokud by se vykašlala na ambice vstupu do EU, potažmo i do NATA. Musíme vystoupit nejdřív z EU a pak i z NATO. Vít si zpět naši suverenitu a zakázat cizím letadlům průlet nad Českou republikou. Kromě výjimek, které by byly kontrolované našimi zpravodajci a leteckými techniky a shledány nezávadnými. A nejedná se jen o „chemtrails“. Mám stále silnější pocit, že ten tzv. „chemtrails“ je způsoben nějakými aditivy v palivu těch letadel.

  • Anan napsal:

   EU se rozpadne a NATO taky. Jak si máme vzít zpět naši suverenitu když žádnou nemáme. V podstatě suverenita státu neexistuje, vše je řízeno globálně. Jsou jenom globální hráči. Chemtrail mají svoje barely v letadlech a oddělené trysky. Do paliva není přidávano nic. GESARA byla zahájena, je o všem dost podrobnossti jenom to chce hledat a číst.

  • Anan napsal:

   Americká armáda a Rusko zbavují Ameriku sionistického parazita. Konečná hra zahrnuje Rusko Americkou vojenskou alianci, která nahradí NATO. Američanům unikly informace o rozmístění jejich jaderných zbraní v Evropě! Americké hlavice jsou uskladněny na 6 různých letištích v celkem 5 zemích Evropy! Uniklý dokument NATO hovoří o 150 amerických jaderných “zbraních” v Evropě, což je krycí označení pro MIRV nosiče různých typů! To znamená, že Američané mají v Evropě až 1500 termonukleárních hlavic a zakázané rakety středního doletu!

 8. Hardstyle 007 napsal:

  Včera nad územím východného Slovenska v popoludnajších hodinách bola čistá invázia týchto vražedných lietadiel. Zo 70% to boli lietadla Emirates ( štvorprúdové) a ostatné jedy do oblohy prašili akékoľvek spoločnosti ,ktoré sa na tento účel dali zneužívať. Všetko sa to stupňuje , vzduch je už nedýchateľný aj pre mladých ľudí, nieto ešte staršie osoby. Neide to absolutne ku lepšiemu , ale naopak …. denno denne to tu máme , neoznačené lietadlá nad našími hlavame, ktoré majú byť nekompromisne zostrelené , nikto z týmto nič nerobí a satanisti ktorý to ovládajú su ukrutý v podzemných veľkomestách, kde nemajú žiadnu toxicitu a kájaju sa nad tým čo sledujú cez kamery všade nastrknuté tuna na povrchu zeme.

 9. jandera napsal:

  Nedávno vyšel zajímavý článek, sice chemtrail nepotvrzuje, varuje před contrail (stopy po vlhkosti vzniklé spalováním), které mohou být jěště nebezpečnější pro globální klima. Pak by bylo nutné okamžitě omezit přelety, zavádět emisní limity pro všechny druhy leteckých motorů a zavírat letiště. To by se, ale nelíbilo vládě, která systematicky likviduje životní prostředí nedostatečnými poplatky za přelety, mýty/poplatky atd. a je schopna pro kus osobního prospěchu zničit a prodat cokolli.

  https://www.flowee.cz/iq-port/6872-chemtrails-cary-za-letadly-lidstvo-skutecne-ohrozuji-ale-jinak?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

 10. Vladislava napsal:

  To, co je na fotkách, je slabý odvar oblohy, která se poslední dobou vyskytuje na Královehradecku. také bych to vyfotila, ale nemám čím. V úterý byla na obloze pravidelná hustá mřížka, která se roztáhla po celé obloze a potom v noci přišla průtrž mračen a obrovská bouřka. Je až neskutečné, že s tím naši politici nic nedělají.

 11. Gabina napsal:

  Tady v podhůří Šumavy v okolí Stach je už delší dobu klid. Obloha je zatím pořád modrá, sem tam nadýchaný obláček. Snad to tak už zůstane.

 12. Lucie napsal:

  Na Děčínsku taky pořád a neustále.Tady je toho tolik, ze uz ani ty letadla nejdou videt vzdy je pokryvka po cele obloze takova clona mlzna.Vyfotim a pak poslu.Jeste me zajima jedna vec jestli porad maji lidi priznaky bolesti hlavy,unavy,pocity na zvraceni,bolesti v krku atd.Me se to posledni tyden neustale drzi hlavne pocity k omdleni a nutkani zvracet.A to mam doma horskou sul, solne lampy.veskere vitamany,i ty kameny co pohlcuji elektro smog.Nevzpomenu si jak se ted jmenuji.Nezabira nic asi uz je toho vseho tady moc

 13. Lucie napsal:

  Nejak se mi nedari nahrat sem foto.Asi to jeste neumim 😃 a nevim kde a jak poradi nekdo.Chtela jsem vlozit foto s chemtrails.

 14. Maroš napsal:

  A už to schytáva aj tá aškenázi top slovenská židula Adela Banášová – jej gójimský oplodňovač Vincze – o 10 rokov mladší – má neplodné spermie – ale oni budú tomuto genocídnemu režimu za lówe slúžiť naďalej!

  https://www.info-zdravie.sk/tabu-ochorenia/neplodnost-nie-je-tabu/

  Silné záporné demografické čísla vo V-4 a na Ukrajine _ porovnajte s predpoveďou počtu obyvateľov na planéte – medzi 11 až 15 mld!
  Teda – V-4 „stratí“ sociálnym inžinierstvom a geoinžinierstvom do r. 2100 cca tretinu obyvateľstva, ale na planéte pribudne 50 až 100%!!! – oproti súčasnému stavu!
  https://duckduckgo.com/?q=v+roku+2100+bude+na+Zemi+obyvate%C4%BEov&t=h_&atb=v84-3&ia=web

  „Slovensko bude mať v roku 2100 podľa prognózy namiesto terajších 5,4 milióna už len 3,8 milióna obyvateľov, Česko namiesto 10,6 milióna približne 9 miliónov, Poľsko sa prepadne z 38 na 22 miliónov, Maďarsko z 9,8 na 6,5 milióna a Ukrajina zo 45 na 28 miiónov. Ubudne aj Rakúšanov – z 8,7 na 8,2 milióna.“
  https://www.aktuality.sk/clanok/521020/slovaci-cesi-madari-aj-poliaci-dostali-chut-na-deti/

  „Počet a kvalita spermií slovenských mužov v posledných desaťročiach klesá. O dôvodoch, prečo za posledných 40 rokov klesol počet spermií o 80 percent, hovoril vo Fair Play hlavný odborník ministerstva zdravotníctva na reprodukčnú medicínu Martin Petrenko.“
  „Keď som skončil medicínu, bolo v jednom mililitri 120 miliónov spermií, dnes sme radi, keď nájdeme 15 miliónov,“ tvrdí gynekológ Jozef Války. Ide o bývalého Petrenkovho primára.“
  https://www.aktuality.sk/clanok/530371/kolko-slovakov-sa-rodi-zo-skumavky/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok2&utm_campaign=HP-new2

  „Okrem dramatického poklesu počtu spermií u mužov dnes vidí Petrenko problém aj v ich kvalite – nižšej pohyblivosti. Mnohé z nich sú geneticky poškodené a ďalšie majú morfologické nedostatky. Takéto poškodenia spermie znemožňujú schopnosť oplodnenia.
  Počet mužských spermií má pritom ďalej klesať. Petrenko je presvedčený o tom, že príčiny sú najmä environmentálne.“
  https://www.aktuality.sk/clanok/530785/preco-muzom-rapidne-ubudaju-spermie/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok2&utm_campaign=HP-new2

  „Tu je správa pre senát USA z r. 1978 dokazujúca, že vláda USA sprejuje už dlho nad hlavami obyvateľov geoinžinierske aerosoly a vie, že tým ničí pôdu, poľnohospodárstvo, dobytok a zdravie ľudí. Táto správa pre senát USA už nie je žiadna konšpirácia, ale holý fakt. Vláda USA prevádza Geoinžinierstvo už 70 rokov. Originálny dokumet je k nájdeniu pre akékoľvek skúmanie a potencionálne ako dôkaz pre súd, že vlády Slovenska a Českej Republiky sú v úlohe užitočných idiotov a bábok USA, ktoré veľmi dobre vedia že spôsobujú v EU sucho a genocídu európskeho obyvateľstva.“
  http://www.nwoo.org/2017/10/15/sprava-pre-senat-usa-geoinzinierstvo-je-skutocne-a-zabija-nas/
  Report je tu:
  https://archive.org/details/weatificat00unit

  VIDEO na You Tube, sk preklad:
  Správa pre senát USA – Geoinžinierstvo je skutočné a zabíja nás
  https://www.youtube.com/watch?v=ROZQkLK-qMg

 15. tralal -łoniec a smrť amikom napsal:

  Treba tých zhovadilých , debilných, idotských amíkov z zo Slovenska, česka a celej Európy a najlwpšie by vbolo všetkých fyzicky zlikvidovať a potom bude pokoj.

 16. Dayananda napsal:

  Spíše by bylo vhodnější konkrétně uvádět, kdo za tím stojí a financuje to a co by se s tím dalo dělat. Konstatování, že se opět někde stříká, je již nadbytečné.

  • Vladislava napsal:

   Přesně tak. Dalekosáhlé články a úvahy jsou k ničemu. Kdo o tom ví, ten to nepotřebuje a kdo tomu nevěří, tak ve své nevědomosti zůstane až do konce svých dní. Tak to je a naděje na změnu v nedohlednu.

   • Maroš napsal:

    Ostáva nám Dotyk Medúzy – a kvantová fyzika. Poďme ich dávať dole silou svojho vedomia! Teraz ide len o to – kam tú lietajúcu cisternu zapikovať! Lebo oni to obkrúžia a zase zataja. Takže na žiadne súkromné pole či les – ale pekne ráno o 4,00 h na Strahov povedzme.
    „CHEMTRAIL SYNDROME: A Global Pandemic Of Epic Proportions
    Geo-engineering Produces Toxic Skies
    Everywhere Chemtrails Are Sprayedô“
    http://stateofthenation2012.com/?p=5556

    Inak som presvedčený – že ten, kto otvorí ako volebnú agendu tému chemtrails a geoinžinierstvo – môže vyhrať voľby – ale pôjde mu aj o život /myslím akútne – chronicky nám ide o život všetkým/.

 17. Nula napsal:

  „er“ tu nahodil veľmi dobrý postreh. Al Gore ! K nemu je potrebné pridať ďalšieho šialenca, ktorý otvorene hovorí o redukcii obyvateľstva Billa Gatesa. Možno málokto vie, že Al Gore má aktíva v spoločnosti Beyound Meat na výrobu umelého mäsa a nápad o klimatických zdanených zloženkách je práve z jeho makovice. Tiež málokto z Vás vie niečo o projekte SCoPex ? Preto by som Vás chcel poprosiť o rozhliadnutie sa a nenechať sa vmanipulovať do „manipulovaného“ v téme globálneho otepľovania pohľadom len na jednu stranu – hore. Stojíte oproti ďaleko sofistikovanejším jedincom ako sú Vaše názory.
  Zhrniem to: cieľom SCoPex je vyhladovať populáciu popraškami – blokovaním fotosyntézy a fotoplanktonu v rastlinách !!! Dnes viesť „redukčnú“ vojnu ako za starých čias, keď v každej 100 kuchyni je atomová bomba … to si dovolí len totálny idiot a degenerát. Ak k tomu ešte pridáte vakcináciu … čistá genocída 🙁

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..