Zástupce generálního prokurátora Rosenstein, který nechal sledovat Trumpa, odstoupil


Zástupce generálního prokurátora Rod Rosenstein, který dohlížel na vyšetřování zvláštního advokáta Roberta Muellera ohledně údajného vměšování Ruska do amerických voleb v roce 2016, dnes v pondělí ústně oznámil své odstoupení personálnímu šéfovi Bílého domu Johnu Kellymu. Ve čtvrtek se sejde s prezidentem Trumpem.

Podle přímého zdroje, Rosenstein odstoupil v očekávání, že by byl stejně vyhozen americkým prezidentem Donaldem Trumpem. Nyní to je ve Washingtonu DC velký příběh.

Tento vývoj událostí přichází po zprávách a obvinění, že pan Rosenstein na jaře 2017 inicioval tajné nahrávání a špehování prezidenta Trumpa a nábor členů kabinetu, aby ho odstranili z funkce, jak dokládají též zprávy napsané bývalým výkonným ředitelem FBI Andrew McCabem.

Zdroj: wsj.com

Jak to minulý týden předpověděl Q, Rosenstein odstoupil z funkce, protože by byl stejně vyhozen. Rosenstein je chazarský poskok, který byl na Trumpa nasazen, a byl to další neúspěšný pokus, jak Trumpa odstranit z úřadu, protože ho Kabala nemůže ovládat. Jsem ráda, že se věci ve Washingtonu opravdu hýbají vpřed. Dnes už víme, že do amerických voleb se vměšovala Velká Británie, čtěte ZDE.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1 Response

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.