Zatím nepodložené zprávy z jiných kanálů, a to hned ze dvou, hovoří že několik politiků EU včetně NEJVĚTŠÍ SVĚTOVÉ HYENY DCERY A. HITLERA, odletěli do azylu do jižní Ameriky

Aktualizace 16:07

…..právě jsem se vrátil ze zahraničí a letem sbíral data a informace a mám pro Vás milí čtenáři tadesca zajímavou zprávu….

13:27

Tento měsíc a také předchozí byly udělány velké dluhy v EU a Německu ke dluhům stávajícím. Není vyloučeno, že právě tato prchající skupina lidí využije peníze pro svoji vlastní potřebu, protože jim nestačí TY, které si tam v minulosti nahrabali……

 

Jestli je tato zpráva pravdivá, můžeme se připravit asi na kolaps finančního systému nadcházející týden. Pořád opakuji o nesmyslnosti nechávat peníze v bankách.

Není vyloučeno že všechno právě začne podáním demise MADAMME MERKELOVÉ, která se už ale s jinými zločinci z EU bude nacházet v Paraguai, Chile nebo v Argentině. Jak jsem mnohokráte psal, má MADAMME po svém otci velkou pevnost v jižní Argentině, asi 200-250 km od Buenos Aires. O této pevnosti se ale dlouhou dobu ví, že ji používal její otec a úkryt je veřejným tajemstvím. Já osobně si myslím, že nepoletí přímo do tohoto sídla ale schová se přechodně jinde, protože vidíte, co se oderhrává v Americe, kde spálily domy aji s obyvateli několika tisíci stupni celsia. Byli speciálně vybrány pedofilové, určitá skupina sionistů a mnoho dalších, kteří škodili neúměrně systému a objetovali živé bytosti satanovi…..

Jsou připraveny ke zveřejnění tajné archivy Putinem a jinými složkami v Rusku a dokonce i v Německu a Švýcarsku.

Po odhalení těchto skutečností se asi spouta lidí zblázní okamžitě a budou vidět staleté přípravy na likvidaci bílé rasy a obyvatel védů z celé Evropy.

Potom nezůstane v Evropě stát kámen na kameni. Zbytek si prosím domyslete sami. Bude se jednat i o odhalení tajemství našich politiků, odkud brali a dostávali peníze za potřebné infiltrace zločinců ze zahraničí do naší vlády…..

Napsal tm

Je zajímavé, že právě v satirickém časopise si začínají dělat z toho legraci. Víme, že příprava na dění, o kterém jsem psal výše je naprosto pravdivá a podložená, nevíme, ale kdy k tomu dojde!!!!!

Píší s ironií, že kancléřka odstoupila dnes a že v 23:35 bude v německé ARD, první německá televize vysvětlení. Je jasné, jakmile si začínají dělat z vážných věcí srandu, posléze se potvrdí jako pravdivé…..

Angela Merkel als Bundeskanzlerin zurückgetreten

Sonntag 17 Dezember 23479 Teilen

Angela Merkel als Bundeskanzlerin zurückgetreten

Wie aus dem Bundeskanzleramt vor wenigen Minuten mitgeteilt wurde, ist Angela Merkel von ihrem Amt der Bundeskanzlerin der Bundesrepublik Deutschland zurück getreten.
Die Gründe des Rücktritts sollen auf einer Prenzekonferenz in der ARD gegen 23:35 Uhr genannt werden.
Nachfolgerin von Angela Merkel soll laut Informationen aus dem Bundeskanzleramt Ursula von der Leyen werden.

Mohlo by se vám líbit...

16 komentářů

 1. TauRus napsal:

  Mno přátelé tak jestli tohle je pravda,tak něco velkého je vážně už za dveřmi…,že by „karmický“ 2018(11) se saturnem v kozorohu ? ☺ 😉 ☺

 2. Igor Zemánek napsal:

  Děkuji Tomáši za zprávu, myslím si, že je vše krásně načasované. já tušil, že Satan má pro tento rok připravený speciální dáreček pod stromeček všech lidí. Ona královna s Františkem věděli, proč minulý rok lidem přáli ať si udělají a užijí poslední vánoce. Pokud vás to bude zajímat, napsal jsem v noci něco k tomuto tématu zde: http://www.nejvic-info.cz/24-prosinec-pral-by-si-samotny-kristus-abychom-spojovali-tento-den-narozenim-zalezi-tom-abychom-jej-takto-slavili-kristus-soucasti-trojedineho-boha-meli-bychom-znat-ot/

 3. zdeněk napsal:

  Já bych řekl, že EU je továrna na dluhy.

 4. LDV napsal:

  Když už i papež přiznal kardinala Judase https://cz.sputniknews.com/svet/201712156443778-papez-nejzvlastnejsi-vyroky/ , tak se něco děje.

 5. aston z křišťálového vodopádu 432 Hz napsal:

  Velice alarmující skutečnost. Děkuji za článek.

 6. tauri napsal:

  Jestli mě paměť neklame, psalo se přesně o tomhle samém několik měsíců nazpět.
  Taky, že někam letěla a uprchla..a pak se zase objevila, takže já su klidný 🙂
  Věřte intuici lidičky, papír a internet snese vše..

 7. TauRus napsal:

  Tenhle čas zmiňuje vícero zdrojů ano…V období cca 17.12 až 25.12 do nás mají „prát“ energie přímo z galakt.středu a já očekávám minimálně výraznou gradaci dějů,ikdyž bych se nedivil ani ničemu vpodstatě zásadnímu…,od zítřejšího nóvu to zas bude pěknej fičák mám ten dojem ☺ 😉

 8. Vitězslav Crha napsal:

  Pravidelně sleduji dění na burze a zároveň ceny a jejich pohyby na světových trzích. Vše nasvědčuje tomu,že bitcoin je v rukách právě těchto lidí a tudíž půjde z obrovského růstu do kopru. V tu chvíli bude jasné,že toto není klamavý článek a už jenom bude scházet ta Merklová. Kam se ta čuba prodejná schovala a poslala světové finance do kopru. To jí ale korporace neodpustí a budou ji hledat i v kanálech. Za toto musí všichni tito EU šmejdi chcípnout a to velmi pomalou a bolestivou smrtí. O to se postarají světové tajné služby. O tom žádná. Tak už víte,proč Merklice vyzývala lid v Německu,aby si pořídil zásoby jídla alespoň na 3 týdny? A proč asdi tak hoří domy tzv. celebrit podvraťáků 1 třídy v Kalifornii a to nikoliv z venčí následkem vedra,ale zevnitř? Má to všechno souvislost? Ano má. Je to jeden jmenovatel a tím je změna ve finančním systému. Zatím nevím,zda to je dlouhodobě a globálně naplánováno a nebo to je útěk z reality na impulzivní jednání několika málo lidí. Zítra se to dozvíme ale nebude již pozdě bycha honiti po prázdné spíži? Zamyslete se prosím všichni nad zásobami trvanlivých potravin. Mnoho mých známých je již delší dobu vlastní a obměňují za čerstvé. Ano jsou za blázny,ale nebudou se muset v případě kolapsu měn věšet. Má předtucha mi říká BUĎ VE STŘEHU FRAJERE, NEBO BUDEŠ DRŽKOU DRHNOUT VLASTNÍ PRÁH DOMU. V tom dávám těm co myslí dopředu za pravdu a těm co si říkají že to jsou povídačky tak nechť si to nevěřící Tomášové užijí. Vlastní úsudek je tím nejlepším signálem pro jednání.

 9. cholekalciferol napsal:

  Už nějakou dobu si říkám, že je podezřelý klid před bouří….

 10. Martina napsal:

  Mě zamrazilo před pár dny, když jsem u nás viděla kvést okrasné třešně. V prosinci. Už přesně nevím, čí proroctví to je, ale je o Čechách a je spojené s kvetoucími třešněmi.

  • mar2me napsal:

   Nebojte sa, je to proroctvo Aloise Irlmaiera, keď budú kvitnúť čerešne, tak Praha padne.. bolo to pred rokom na tejto stránke.. ale to s opakujé každý rok, že niekde kvitnu čerešne.. takže dnes človek môže veriť čomukoľvek a každej tzv. !somarine“ prikládať dôležitú úlohu. Robiť z komára somára – lebo človek je unavený a zmena nie a nie prísť.

   Človek chce zmenu, no sám pre to nič nespraví – tak sa nedívme, že už ničomu neveríme a nechaváme voľný prebeh udalostiam. Veď viete, že ten čo nič nerobí, tak nič nepokazí, respektívne – šírime zlo tým, že ho prehliadame (nechceme vidieť, zatvárame pre ním oči)

   • Lída napsal:

    Já vám nevím, jestli je to s tím zlem pravda…že ho šíříme tím, že ho nechceme vidět…? Já zase znám tu teorii o souboji dvou vlků – Dobra a Zla…a vyhraje ten, kterého víc krmíme – věnujeme mu více pozornosti…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × 5 =

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!