Zavzpomínejte na film MATRIX. Copak nám chtěli tímto asi říci

…..pokračující symbolika pro zasvědcené. Ostatní řeknou: no to je přece náhoda….

00:54

 

Ano, žena v červeném je nyní symbolikou pro celou EVROPU. Jasněji to nemohli ukázat. A manžel po jejím boku si mne ruce. Je nutné říci, že ve Francii je akutní nebezpečí občanské války. Právě tu potřebují vyvolat, rozšířila by se po celé Evropě a plynule přešla ve WWIII. Dle KARDINÁLA JUDASE je právě tento klíčový moment pro globalisty v chodu. Takto to bylo připraveno.

tm

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

8 Komentáře zapnuto "Zavzpomínejte na film MATRIX. Copak nám chtěli tímto asi říci"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jozo
Host
Tak to nebudou ted vidle k dostani ?! 😀 Alespon dle nasich predku kdyz sly na protest a vyklubala se s toho defenestrace. Inu co si prohnileho v evrope tu pachne uz dost dlouho. Ale kdyz to nevyklidime bude to pachnout dal. JA jen nerozumim jedne veci. To, ze par mocnych – a je ted jedno zda jsou to iluminati, zednari ci kdokoliv jiny at si rikaji jakkoliv. Si takto zahrava se svetem je pro ne samotne jakousi sachovou partii. Ale co nechapu kdyz se najdou lide kteri mohou mit nasazene slepecke bryle ze si podrezavaji vetev pod sebou a… Číst vice »
Dracul
Host
Dracul

Pěkně a dobře napsáno…
Souhlasím!

Slepice s liškou
Host
Slepice s liškou

Souhlasim.

0254
Host

babis p-rezident?

Pifik
Host
Pifik
A co říkáte na film Alien – Covenant (Umluva/smlouva)? Tam je to opět o 180°. Engeineer = Anunaki Elohim = pokozku maji opravdu snehove bílou, vysocí jsou kolem 3m, oči maji zlaté belmo a červenou čočku, tvar tela maji andelský harmonický ,tedy krasný Alien: = dračí bytosti z 4D Rahor (Mintaka Orion), 6D Baruch (Betelgeuse Orion) = tvůrci Greys => bezduší bioroboti vznikly z humanoidni civilizace kterí dusi měli ale díky tomu že zvitězilo ego a technika o ni prisly = jejich DNA se tocí opacne nez nase, tj co humanoidy rozklada to jim chutna (zlost, hněv atd) = tato… Číst vice »
m211
Host

další žena v červeném na schůzce lavrova s tillersonem a trumpem v bílém domě.
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/437444-trump-se-v-cervenci-v-hamburku-sejde-s-putinem-potvrdil-lavrov.html
comment image

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!