ZÁŽITEK NIKOLY TESLY S CESTOVÁNÍM ČASEM: „VIDĚL JSEM NAJEDNOU MINULOST, PŘÍTOMNOST I BUDOUCNOST“

V roce 1895 prováděl Nikola Tesla výzkum, a bylo to tehdy, kdy pronesl první náznaky, že prostor a čas by mohly být ovlivněny pomocí silného magnetického pole.

Část těchto přiznání pochází z Teslových experimentů s radiovými frekvencemi spolu s přenosy výkon zemskou atmosférou. Tyto výzkumy mohly o mnoho let později vést k Filadelfia experimentu spolu s programem cestování časem.

Avšak dávno před tím, než se o takových přísně tajných vojenských programech vůbec uvažovalo, učinil už Tesla objevy, které byly z hlediska povahy času fascinující a naznačují možnosti cestování časem.

Teslovy experimenty s elektřinou o vysokém napětí spolu s magnetickými poli jej vedli k objevu, že časoprostor by šlo deformovat a v podstatě vytvářet brány, které by mohly vést do jiného času. Při těchto objevech Tesla dospěl k objevům i přes své osobní zážitky, kdy jej cestování časem skutečně ohrozilo.

O Teslovi se říká, že byl zasažen napětím o 3,5 milionu voltů

K prvnímu zážitku, kdy Tesla cestoval časem, došlo v březnu 1895. Reportér New York Herald napsal, že tohoto vynálezce našel sedět v kavárně chvíli poté, co byl zasažen napětím 3,5 milionu voltů. Reportér tvrdil, že mu Tesla řekl, že teď zrovna nebude moc příjemným společníkem, kvůli skutečnosti, že zrovna skoro umřel. Dal se do vyprávění, jak tři stopy dlouhý výboj vyprskl do vzduchu a zasáhl ho do ramene. Tesla reportérovi vyprávěl, že nebýt tam jeho asistent, co hned odpojil proud, tak by ho to zabilo.

Tesla reportérovi vyprávěl, že když byl v kontaktu s rezonancí z elektromagnetického výboje, zjistil, že si prošel časoprostorovým oknem. Říkal, že byl schopen vnímat minulost, přítomnost i budoucnost úplně současně. Přiznal, že ho to elektromagnetické pole ochromilo, takže si sám nemohl pomoci. Naštěstí byl poblíž jeho asistent a tomu se povedlo vypnout proud, než ho postihlo nějaké trvalé těžké poškození.

Říká se, že tento experiment zopakovala US Navy při Filadelfia experimentu

O mnoho let později, došlo k zopakování toho samého incidentu během Filadelfia experimentu. Tentokrát však v tomto okně prostorem uvízli námořníci po příliš dlouhou dobu, a to samozřejmě s velice katastrofickými důsledky.

Filadelfia experiment byl údajný vojenský experiment, o kterém se říká, že jej v roce 1943 vedla US Navy. Říká se, že při něm byla eskortní loď USS Eldridge učiněna pro nepřátele neviditelnou. Americké námořnictvo však vždy říká, že k žádnému takovému pokusu nedošlo a že tvrzení o lodi, co se stala neviditelnou, je v rozporu s fyzikálními zákony.

zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
PaveljuliusjirikAronie Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Aronie
Host
Aronie

Četla jsem knihu o Teslovi. On si to do sebe normálně pouštěl, normální člověk by to nepřežil. Menší dávky si dával místo sprchy říkal tomu suchá sprcha.Jeho vynálezy jako ,,volná energie,zbraň smrti,urychlovače částic,ovládání myšlení a spoustu dalších zmizely po jeho smrti z hotelového pokoje kde bydlel a měl tam i úschovnu kde to skladoval.Co je zajímavé po jeho smrti tam vyslala armáda svého vědeckého pracovníka aby zjistil zda tam není něco použitelného pro armádu. Ten prý napsal do zprávy že jsou tam jen pro armádu bezcenné náčrtky. Bezcenné náčrt ky zmizely.A teď ten největší gól ten vědec se jmenoval Trump.A… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Vědci z University of Alabama dokázali, že jsou schopni číst PIN kódy a jiné hesla přímo z lidského mozku. Využili přitom záznamy elektrické aktivity mozku, konkrétně diagnostickou metodu elektroencefalografie (EEG). Čelenka s EEG je stále populárnější mezi hráči, kteří pomocí mozkové aktivity ovládají postavy v hrách. Taková čelenka ale sleduje aktivitu mozku i tehdy, když hráči nehrají. To otevírá prostor pro hackery, kteří mohou získat citlivé údaje jako PIN kódy a jiné hesla, upozornili vědci. Testovali dvanáct lidí. S čelenkou EEG na hlavě psali na počítačích náhodné PIN kódy složené pouze z čísel a různá hesla. Vědci použili samoučící se… Číst vice »

julius
Host
julius

Tesla byl nedoceny genius. Zavrzen jen proto ze chtel lidem dat neco zdarma pro vsechny. A to elitari nesnaseji. Vzdycky jsem touzil videt ty hromady vynalezu co jsou nekde peclive skovane v suplikach elit. Zda je vsak mozne cestovani casem jak uvadi clanek netusim. Bylo by to zajimave. Ovsem nebezpecne. Otazka nebezpeci neni ani tak v tom ze by to clovek neprezil. Ale predevsim v tom co by to bylo za cloveka. Mohl by zmenit chod dejin a sam sebe ustanovit jako vladce.

Pavel
Host
Pavel

Julius – je možné, že fyzické cestování lidí v čase zatím možné není. Ale v některém z článků o Vatikánu a jeho tajné knihovně a archívu je, že je tam i něco jako televize,která může „promítnout“ žadateli obrázky z minulosti (třeba z ukřižování Ježíše anebo i starší). Že ten systém pracuje s nějakým zbytkovým elmg. polem, které se nachází v tom místě o které se někdo zajímá. Už i jen takového cestování časem by bylo velmi zajímavé a poučné.