Zbořil: Demonstrace v Praze jsou vlastně proti eko-lobbistům v EU

Ta demonstrace je opravdu kuriózní, jednak se tam uplatňuje manuál roku 89 a jestli to nějaký znalec použil, tak bych proti tomu protestoval  protože akce 89 byla úplně jiná, říká v rozhovoru pro Prvnizpravy.cz Zdeněk Zbořil.

.

 

Tento týden jsme si připomněli 75.výročí vylodění Spojenců v Normandii, málodo ale ví, že vylodění se zúčastnili i českoslovenští vojáci, stále se mluví jenom o československých letcích, ale měli jsme zde i obrněnou brigádu. Na Václavském náměstí byla opět demonstrace proti Andreji Babišovi, Miloši Zemanovi a Marii Benešové…
.

 

.
A co vy na to pane Zbořile?
.
„Myslím si, že my bychom ve svých komentářích neměli na české veterány, kteří už většinou nežijí zapomínat, taky bychom je měli připomenout. To, že seděl Andrej Babiš hned za anglickou kráilovnou a americkým prezidentem , svědčí to o tom, že Československá republika  a československá armáda byly také s úctou zastoupeny,“ připomíná Zdeněk Zbořil.
.
A demonstrace na Václaváku v Praze…
Demonstrace 89 byla úplně jiná, Václav Havel byl politickou autoritou od Charty 77 a ti lidé, kteří tam s ním stáli na tribuně měli nějakou svoji minulost a ta byla provázena určitou politickou zkušeností . Tady když mě vyzvou, abych šel na demonstraci , tak se dovídám, že je to hlavně proto, že Agrofert má největší  výnosy z řepky olejné a že to také trochu zavinila Evropská unie, protože tomu otevřela dveře, na té demonstraci se zřejmě nebude protestovat proti ekologickým lobbistům  v EU, kteří prosadili pěstování řepky pod záminkou snižování spotřeby neobnovitelných surovin,“vysvětluje v rozhovoru Zdeněk Zbořil.
.
„Mediální kampaň, která stále trvá, je o nátlaku na vládu Andreje Babiše, ale mimochodem  také na justiční aparát, vždyť jak dokonce upozornil pan Rychetský, vždyť se může jednat o nepřípustný nátlak nejenom na politiky ale také na celý rezort spravedlnosti …takže já mám pocit, že pan Mynář by se měl  a ti jeho kolegové trošku zamyslit nad tím s jakým programem jdou  do toho svého boje proti současnému politickému režimu  České republiky,“zdůrazňuje v rozhovoru pro Prvnizprav.cz Zdeněk Zbořil.
Podrobnější analýzu si můžete poslechnout v následujícím rozhovoru Zdeňka Zbořila pro Prvnizpravy.cz.
.
.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. Maroš napsal:

  „Lidé ročně snědí desetitisíce částic mikroplastů, nejvíc z balené vody“
  “ Přestože vědci zatím nevědí, co se stane v případě vdechnutí mikroplastů, nová studie předpokládá, že lidé většinu inhalovaných částic spolknou. Nedostanou se tedy z těla kašláním ani kýcháním.
  Ačkoli zdravotní dopady konzumace mikroplastů zatím nejsou známy, podle odborníků by se z nich mohly v těle uvolňovat toxické látky.
  Některé kusy jsou dostatečně malé, aby pronikly lidskou tkání a vyvolaly imunitní reakci. „Existuje vysoké riziko, vzhledem k obrovskému počtu mikročástic. Potenciálně je to nebezpečné,“ popisuje Kieran.“
  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/mikroplasty-castice-plast-konzumace-vdechnuti-balena-voda.A190606_110610_zahranicni_dtt

  • Kocourmourek napsal:

   Diskusní příspěvek značky Maroš je podnětný. Ale jak se ve zdejších diskusích bohužel opakovaně děje, vůbec se netýká tématu článku! Považuji to za nešvar, který zamořuje a znepřehledňuje rozumné diskutování a je třeba se mu vyhnout, respektive ho jasně odmítat. Pokud chtějí účastníci diskusí informovat o něčem úplně odlišném od tématu článku, nechť prosím napíšou a pošlou redakci svůj vlastní článek na svoje téma.

   • Maroš napsal:

    Čiže – pošteklil som ťa na bříško?! Iritujem ťa tým, že sem vkladám – ty tématický „ekollobista“ niečo zo životného prostredia?! Čiže – keby som to sem nedal ty mačkopes – tak nemáš o čom diskutovať?! Ty normalizátor – „strácaš prehľad“?! Choď na mainstream – tam sa držia tém až tak, že tam neuverejnia nič mimo názoru redakcie! Toto je zatiaľ slobodné diskusné fórum! Lenže ty batoh žihlavy, ničomu čomu momentálne v súvislostiach „nechápeš“ – prirodzene odmietaš – myslenie bolí. Máš infantilný nick podľa tvojho blbého lenivého kocúra – nomen omen! A to som sa zdržal… SKŘET!

 2. Maroš napsal:

  Aby bol môj komentár v kontexte s článkom pre ostatných zvieracích priateľov – nasávajte mikroplasty už len zo zálohovaných PET fliaš – môžete tak lepšie šetriť životné prostredie. Zálohované sklenené fľaše sú veľmi ťažké, a tak ich nemôžete nakúpiť na víkend celú paletu. Zvlášť, keď máte doma aj kojenca! „Lobbisti“!
  http://www.copijeme.sk/dojcenske-vody

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..