Zde jasný důkaz ze záběru kamery, že požáru v Notre Damme předcházel v jednom křídle výbuch termitu

…..obrázky řeknou více než tisíce slov….

17:54

↗️Mais dites moi, peut on nous expliquer l'explosion? A quoi cela est du? Bien visible avec un ultra zoom, on nous prendrai pas pour des imbéciles ?

Posted by Nosignalfound on Föstudagur, 26. apríl 2019

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8 komentářů

 1. Jarmila napsal:

  Nebo že by takovou sílu mělo mešní víno? T o jsem zvědavá, jakou si po těchto záběrech vymyslí výmluvu a zdůvodnění. To se ti pitomečci ulhaní u toho asi pěkně zapotí.

 2. Vladimír napsal:

  Zafungovala odvěká etnická nenávist arabsko – perského etnika vůči Evropanům. Dnes vygradovaná islámem. Západní demokracie zachvácené dekadencí stojí před otázkou života a smrti a směřuje to spíše k jejich smrti. Navíc se demokracie představovaná zastupitelskou demokracií zvrhla ve vládu politických stran ve službách korporací a mafií, což ani demokracie není. Ježíše Krista jsme zavrhli, demokracie padla, a tak lidem zbývá již jen touha po holém životě s alespoň minimem svobody. Ani toho se ale od islámu nedočkáme, islám umí dokonale kontrolovat i myšlení, trestat úchylky od toho, co hlásají vládnoucí imámové a požadovat důkazy víry (vražit nevěřící apod.). Požár Notre Dame s 5-ti současnými ohnisky s využitím Termixu je demonstrací síly islámu a možná i pokynem ke startu poslední, ofenzivní fáze islamizace Evropy. A budeme vzpomínat „zlatí němečtí fašisté“!

 3. Miroslav napsal:

  Vladimíre, Termitu ! Termix je takový smetanový krém v kelímku. :-)))

 4. Merit napsal:

  Obrázky? Já tam mám jenom jeden. Že by to „někomu“ vadilo že se na to mohu dívat?

 5. David napsal:

  Tak nejak jiz zbytecne dopaleni neceho uz zapaleneho… Pravdepodobnejsi scenar je spis vybuch nejake tlakove nadoby s plynem… Obcas jsou tu dost konspirativni a zcestne napady 🙂 Kazdopadne jsem zastance ze i v nepravde se skryva trocha te pravdy 😀

 6. korina napsal:

  Cabala si zařádila, pořád chce válku, když to nejde proti Rusku, tak chce v Evropě válku náboženství. Nejdříve provokuje na Novém Zélandu s fingovaným útokem v mešitě, aby rozpoutala nenávist a vyprovokovala masakr na Srí Lance a bude pokračovat, dokud ji nebude sťata hlava.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.