Zdravotní problémy z chemtrails. Jak je z velké části eliminovat

…..prosím pamatujte si, že o své zdraví se musíte starat vy sami, nikdo Vám při nemoci ve státním ústavu nepomůže….

00:05

Nebo Vás dokonce, když neobjeví z čeho Vaše problémy jsou, prohlásí za simulanta či za blázna. Dnes je to běžná praktika vzdělaných MUDR, JUDR, PUDR DR, CSC…..

Motto:

JE LEPŠÍ PROBLÉMŮM PŘEDCHÁZET NEŽ PROBLÉMY ŘEŠIT!!!!!

JE LEPŠÍ NEMOCEM PŘEDCHÁZET, NEŽ NEMOCI LÉČIT!!!!

Bylo by dobré si zapamatovat a navždy si uvědomit předešlé dvě věty. Pomoci Vašemu tělu můžete nejlépe vy sami. Proto si nyní nastíníme co dělat, jak předejít možným nebezpečným nemocem z chemtrails a dokonale se postarat o „chod“ Vašeho těla bez problémů a omezení.

K jedům, které na nás sypou se vyjádřím ve zvláštním článku někdy později – v dalších dnech.

Musíme si uvědomit, že v potravinách, v oblečení a hlavně nyní ve vzduchu, se nacházejí velice nebezpečné látky, které jíme a vdechujeme. Některé se do těla dostávají (třeba z oblečení) i přes kůži.

 

PLÍCE

 

Těžké kovy, chemikálie, rádioaktivní látky, mikročástice plastů (nanočástice tubuli jako nosiče různých biologických hmot) a jiné, nemají ve zdravém těle co hledat. Za tento coctail můžeme poděkovat nadnárodním organizacím, které mají zájem snížit počet obyvatel na planetě Zemi.

Všichni máme zanešené plíce bez ohledu na kraj a místo na kterém na planetě Zemi bydlíme. Jenom severní a jižní pól je na tom o trochu lépe. Proto je nutné začít s tím nejpalčivějším problémem a tím jsou plíce.

O čištění plic solí jsme na tadescu psali mnohkráte. Prosím návod si najděte zde a důkladně prostudujte. Není nic lepšího doposud vynalezeno:

Jak si můžeme sami pomoci se zbavit jedů, které máme z chemtrailů v plících

 

 

JEDY V KREVNÍM OBĚHU A V TĚLE

A vzhledem k tomu, že se Vám už těžké kovy a jiné látky dostaly do krevního oběhu a do těla, je nutné použít detoxikační preparáty. Používal jsem a doporučuji od firmy Joalis. Má skutečně osvědčené produkty a mohu doporučit. Sám je používám.

Pokud budete mít nějaké jiné návrhy, prosím napište a doporučujte v diskuzi, od toho zde je. Navrhnu Vám jaké jsem bral já osobně a jaké na které jedy z ovzduší jsou. Jedná se o detoxikaci těžkých kovů:

Následující preparáty doporučuji všem dle uvážení si obstarat. Jsou v lihovém roztoku a berou se ráno a večer po 10 kapkách. Mezi jednotlivými preparáty nechat pauzu 2 minuty:

ANTIDROG    

Sypou na nás i barbituráty, sedativa, hormóny a jiné chuťovky od farmacie, doporučuji tento preparát, který je na:

drogy, zátěž z léků, anestetika, včetně antikoncepce. (odbourává umělé hormóny).

ANTICHEMIK (XACH)

Preparát se používá při zátěži organismu na:

chemické látky- dioxiny, PCB, DDT, chemické karcinogeny, běžně používané plasty, pesticidy a fungicidy…..

ANTIMETAL (XANM)

Působí na vylučování těžkých kovů z těla a sice:

hliník, kadmium, rtuť, olovo, arzén…..

 

DEIMUM AKTIV (XDAK)

Působí na zátěže z očkování včetně infekcí

adjuvans, konzervantů, antibiotik včetně nežádoucích přísad.

Doporučuji rozhodně a hlavně pro malé děti po očkování. Pro dospělé také důležité.

 

IONYX (XION)

V ovzduší nejen díky chemtrailsům se nacházejí částice rádioaktivních látek. Proto na detoxikaci radioaktivity z těla je nutné použít tento přípravek…..

 

LEDVINY

 

Dalším důležitým krokem je vyčistit ledviny. Návod jak je dokonale očistit, najdete na  odkaze:

http://karolinaloskotova.blog.cz/1304/ocista-ledvin-od-soli-pomoci-petrzele

JÁTRA

Vaše játra jsou nejdokonalejší zásobárnou elektrické energie po celý život Vašeho organismu. Proto je nutné je neustále čistit a to každý rok minimálně 3 kráte. Návod jak vyčistit organismus od usazenin v játrech a žlučníku, kde se nahromadily jedy, které se z těla nemohou dostat ven najdete na následující adrese:

Správná jaterní očista 

Prosím, pomožte si dalšími radami navzájem v diskuzi a prosím o slušné jednání. Děkuji za čtenáře tadesca…..

tm

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

40
Komentujte

avatar
22 Comment threads
18 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
19 Comment authors
kaliaLDVMarošDracontomáš marný Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Andy
Host
Andy

Děkujeme 😉 … Uff

Jana
Host
Jana

Jeje, nez sem si stacila zaznamenat adresu, kde je mozne klc koupit, cela diskuze zmizela…
Mohli byste, prosim, jeste jednou?

LDV
Host
LDV

Mělo by to být někde zde http://www.lach-ner.com/ . Jinak KCl chlorid draselný nikoli klc.

hana
Host
hana

Ano Joalis je opravdu vynikající, jsem za preparáty vděčná, můžu doporučit.

ketty
Host

Děkuji moc za článek, bez návodu na dýchání soli už bych byla ztracená. Někdy je těžší na to najít čas, ale pomáhá opravdu i jen pět minut alespoň dvakrát denně a to i na psychiku, protože plíce souvisí s depresemi a vůlí, toť i odpověď proč nám je systém chce zničit. Teď jsem měla kašel a asi náběh na zánět průdušek, tak mi to moc pomohlo. Joalis taky využívám. I když rychlejší na zbavení virů, parazitů, plísní mi přijde kůra CDS2 s Ořešákem Americkým a Clarkií, odzkoušená a velice účinná a na zbavení těžkých kovů je výborný THIOCTIC ACID a… Číst vice »

erik
Host
erik

bola spominana firma Joalis ohladne detoxikacie tak ja by so zase odporucil pozriet firmu essens : https://www.essens.sk/-p195 a hlavne produkt lactoferin, dokaze ropustat usadeniny na sisinke z chemtrails. urcite pozrite aj ine produkty je to zatial bezkonkurencna firma, ceny su o dost nizsie ked sa registrujete.

Anna
Host
Anna

Vynikajícím prostředkem k očištění je titanová pyramida. Vše potřebné o ní najdete na stránkách http://www.matrix-2001.cz, kde si ji lze objednat a naučit se s ní pracovat. Je to skutečný vyjímečný nástroj 21.století.

kalia
Host
kalia

To vypadá dobře:)

Adrian
Host
Adrian

Dobry den,hodne mě oslovili stranky http://www.domacaliecba.sk kde čerpam informace a nasledně i aplikuji na sobě.Zkoušim co potrebuji a sleduji reakci sveho tela.Myslim ze je nutne znat sve telo co nejlepe.Zdravi je pro mne na prvnim miste a preji toto pochopeni kazde lidske bytosti.

fohat
Host
fohat

Před mnoha lety jsem si trochu hrál a skoro jsem myslí zabil jednoho člověka.Zpětná vazba byla okamžitá,takže bilakovsky poučen z krizového vývoje nečumím třeba na fotku Kalouska s utkvělou jakousi představou,ale spíše se zabývám energií,ochranující muj skafandr před hnojem pozemským..Otraviny a nebeským..No a základ je NEMÍT STRACH..v roce 1985 jsem se se ženou vnořil do rybníka,který jsem pamatoval z bujarého mládí..Až v roce 1990 jsem zjistil,že ten rybník byl silně kontaminovaný odpadem z nedaleké výrobny akumulároru a teoreticky jsme měli být rozpuštění a vypuštění..Závěrem DOBRO DOŠLI,následky nulové..Mám tudíž ten dojem,že jde o výši vibrací,bud člověk kýchne a klekne při prvním… Číst vice »

renata
Host
renata

A tieto preparaty uzivat sucasne? Ci jeden douzivat a potom nasadit druhy? Lebo ti terapeuti Joalis vravia, ze zabera az kombinacia preparatov /podla pentagramu/, ze jeden preparat sam o sebe nemusi zabrat na konkretny problem,

Maroš
Host
Maroš

Ad manipulované info aj na Wikipédii…
Manipulácia skúpenými médiami (tzv mainstreamom – hlavným prúdom)
https://gloria.tv/video/LozYLAqpAtNW3beCEDNhrKVsJ

Veľká cholesterolová lož…
Ing. Peter Tóth – Kôrnatenie ciev a cholesterolová lož
https://www.youtube.com/watch?v=njjoTKqbK2U
https://www.uspesna-lecba.cz/cholesterolova-lez/
https://www.uspesna-lecba.cz/jak-na-cholesterol/
https://www.uspesna-lecba.cz/cholesterolova-lez/vysoky-cholesterol-znamena-zdravejsi-a-delsi-zivot/

Pavel
Host
Pavel

udelal jsem objednávku
Když čr vstupovala do EU (2004) v tv jsem vyděl nadšeného mladíka jak spolu s přítelkyní jásali, že jsme teď svobodní a můžeme cestovat kamkoli …. tenkrát jsem měl o této výhodě pochybnosti a dnes už je nemám.

kalia
Host
kalia

Mám ráda stránky http://www.zdravi-az.cz/, ze kterých čerpám ohledně zdravého životního stylu a očist. Mám vyzkoušeno, že když mi bylo po doplňku stravy zinek-chelát nalačno špatně či divně, tak to bylo s největší pravděpodobností tím, že mám/měla jsem v těle navázané těžké kovy, které se při užívání zinku začaly uvolňovat. Zinek se může užívat krátkodobě v max množství 50mg denně (já užívám ale jen 15mg, což je při dané vstřebatelnosti reálně 10mg, což je DDD) a pokud užíváte doplněk stravy se zinkem delší dobu, měla by se užívat i měď, která je docela drahá, protože tu „správnou“ = nezkorodovanou měď vyrábí… Číst vice »

kalia
Host
kalia

Jo a také na očistu používám Yucca (od firmy VitaHarmony, 500mg v jedné kapsli, 3 kapsle denně – 2 kapsle ráno nalačno pak min hodina pauza na vstřebání a 1 kapsle večer těsně před spaním, při užívání pít min 3l vody denně a kapsli zapít min 250ml vody, užívá se tolik měsíců, kolik Vám je desetiletí). To je tedy spíše na očistu střev od nánosů a kloubů od vápenných usazenin. Nevím, jestli to účinkuje i na těžké kovy, ale je to takový celkový detox. Já s tím tedy začala až po očistě jater a ledvin (protože to rozpouští i usazeniny… Číst vice »

Dracon
Host
Dracon

Ano, Yucca také velice dobře funguje.

kalia
Host
kalia

Jo a zapomněla jsem napsat, že ta Yucca vytáhne na povrch i staré nemoci např. když někdo prodělal boreliozu, tak to ty zapouzdřené schované borelie odhalí, takže k tomu asi zase užívat něco na likvidaci nemocí a odvedení škodlivin ven z těla.

Maroš
Host
Maroš

Na boreliózu – palinu ročnú – artemisia annua. Čaj. Detto likviduje toxoplazmu, maláriu a s Fe aj rakovinu. Maximálne 14 dní 2 šálky denne – potom minimálne mesiac pauza – lebo obličky.

kalia
Host
kalia

Děkuji za doplnění, to vypadá funkčně.

Dracon
Host
Dracon

Zinek se dá brát i v dávkách mnohem vyšších – mám osobní zkušenost s 100-150mg a je to dobře fungující antioxidant

kalia
Host
kalia

To nevím (nezkoušela jsem, vyčetla jsem pouze max 50mg), ale když se ten zinek užívá a těžké kovy se uvolňují z vazeb, tak by se mělo užívat něco, co je na sebe naváže a odvede ven z těla (např. ten redmondský jíl by takto mohl fungovat).

Maroš
Host
Maroš

Zinok navyše len v organickej forme – tekvicové jadrá.

kalia
Host
kalia

Vyzkoušela jsem očistu lymfatického systému a řekla bych, že funguje: http://tvorba-reality.cz/04_Z_O_L_lymfa.html Pokud máte běžně odpoledne/večer zásadité pH moči a při očistě máte po celý den pH moči kyselé (ač jste pili celý den citrusovou šťávu, která je zásadotvorná a nic jiného jste nejedli), tak máte ověřené, že tělo při očistě vylučovalo špatné věci (kyseliny) z těla. Tato očista by měla v těle vyměnit 7-12 litrů kyselé lymfy se škodlivinami za nových zdravých zásaditých 7-12l. (proto se mi tato očista tak líbí) Před očistou je však nutné mít vyčištěná střeva (aby ve střevě nebyl na stěnách povlak z usazenin) a nesmí… Číst vice »

Dracon
Host
Dracon

Peroxid vodíku antiakterin – ve správnbém vzestupném dávkování – na netu je o tom celý správný postup.
MMS 1 a MMS2 – také najdete na netu – chlordioxid poř. chlornan vápenatý ve spojení se správným dávkováním – na celý popis oět zde není místo – je třeba si trochu nastudovat.
Peroxid a MMS ničí vše!

Dracon
Host
Dracon

Opravuji ANTIBAKTERIN

kalia
Host
kalia

Jo na Antibakterin jsem si dnes vzpomněla, že bych ho mohla zase užívat (mám ho doma a je dobrý, ale nikdy jsem vnitřní užití nevydržela dlouho).

Dracon
Host
Dracon

Výborné preparáty k očistě má i firma Naděje paní Podhorné

Jan
Host
Jan

Jako alternativni lecebnou metodu doporucuji Frekvencni terapii a ocistu organismu a vyleceni ruznych nemoci podle Dr. H. Clark. Viz jeji knihy v prekladu do cestiny: ‚Vyleceni je mozne‘ a ‚Vyleceni a prevence vsech druhu rakoviny‘.
20 let uz jsou mi pomocnikem pri udrzeni zdravi. Nevim, co je nachlazeni, chripka, neduhy. Bude mi 80.

.lak
Host
.lak

Asi přestanu dokuřovat vajgly. 😀

mariankosmac
Host
mariankosmac

A čo vymyslíte proti 5G?

Maroš
Host
Maroš

„vypustiť dušu“ – nutná každodenná meditácia so Stvoriteľom.

Dracon
Host
Dracon

Proti 5 G bych doporučil vysílače v okolí obložit orgonity towerbustery ve správném množství zakopané do země pod drny trávy apod.

fohat
Host
fohat

Nejlepší léčebná kura pro duchodce mého kalibru je ZADARMO a sice nejíst pár dní,třeba i 14dní..Exekutor mi tudíž neškrábe na dveře ve tři ráno,zejména,když jsem notoricky uchráněn před cenami ruzných esoterních doplnku..

mariankosmac
Host
mariankosmac

Alebo zadarmo hroznová kúra – jesť niekoľko dní iba hrozno. Než z obchodu, radšej si natrhám z nejakej opustenej záhrady, nech to má v sebe slnečnú energiu.

Liba
Host
Liba

Dobry článok. Kde zoženiem prosim doporučovaný zvlhčovač vzduchu Professor Z70?Na nete je vypredany.aký iný by ste doporučili. Ďakujem za pomoc.👍

Maroš
Host
Maroš

Tomáši – vieš to prosím ťa stiahnuť a zavesiť tu? Dokument National Geographic . Vypráhlí – Válka o vodu. https://www.ulozto.net/!L5mgHuCsHu0F/vyprahli-valka-o-vodu-ngc-avi KONTEXT: Dokument o tom, ako prebieha vojna o vodu s Palestíncami a Jordánskom v Izraeli, a ako Turecko zastavením-prehradením vody pritekajúcej do Sýrie, spôsobilo vysušenie oblasti, z ktorej sa muselo vysťahovať jeden a pol milióna Sýrčanov, a Sýriu tak oslabilo o zdrojové zázemie pred útokom Islámskeho štátu, za ktorého vznikom sú USA, Izrael a Saudská Arábia. V4 = Voda Štyroch, je síce vodnou strechou strednej Európy /hlavné rozvodie sladkej vody – až do súčasnej klimatickej vojny pomocou geoinžinierstva, ktoré zásadne… Číst vice »

LDV
Host
LDV

Chtěl jsem se zeptat, jak při jaterní očistě nahradit jablečný mošt jablečným octem?
Mošt už někdy leze krkem.
děkuji

Maroš
Host
Maroš

Inak – do každého čerstvého muštu sa dá cvrknúť trochu vodky – alkohol ihneď priláka /keď bude teplejšie/ octové mušky – tie nanesú octové baktérie – netreba čakať, až sa v mušte naplno rozvinú alkoholové kvasinky alebo plesne. V prírodných octoch sú najhodnotnejšie špecifické enzýmy, ktoré sa tvoria pri fermentácii. Kto nemá materiál na muštovanie – dajú sa použiť aj vo vode máčané šupky z jabĺk.