Zdroj z okolí Hradu: “Chtěli po nás vyhostit 30 ruských diplomatů, nakonec ale tu nulu za trojkou museli škrtnout!” Další politické vítězství prezidenta Miloše Zemana, neocon se nažral a Babiš zůstane celý!

Prezident republiky Miloš Zeman dosáhl dalšího velkého vítězství na poli diplomacie. Ostře sledovanou kauzu celoevropské protiruské hysterie a snahy o vyhazování ruských diplomatů z jednotlivých evropských zemí kvůli zinscenovanému plynovému útoku na Sergeje Skripala a jeho dceru v londýnském Salisbury doprovází masivní protiruská kampaň i v České republice. V jejím čele stojí Helena Langšádlová (TOP09), která je známa svojí protiruskou agendou. Zdroj naší redakce z okolí Pražského Hradu nás dnes ovšem informoval o neuvěřitelných souvislostech, které probíhaly koncem minulého týdne a o víkendu.

Skupina politiků okolo TOP09 a ODS totiž podle našich informací tvrdě lobovala u ministra zahraničí Martina Stropnického za to, aby Česká republika vypověděla ze země až 3 desítky ruských diplomatů, to by bylo dokonce více, než kolik jich vyhostila samotná Velká Británie. Ruská ambasáda v Praze je jedna z největších ve Střední Evropě, alespoň co se týče diplomatického sboru ruského zastoupení v ČR.

Miloš Zeman s Vladimirem Putinem při státní návštěvě v Rusku. Miloš Zeman dnes ochránil nejen Babiše, ale i zájmy globalistů v Praze.

V kritické situaci je Andrej Babiš, který se nachází ve vskutku schizofrenní politické situaci. Jeho Hnutí ANO je totiž široce rozkročeno zleva až doprava a cokoliv v této chvíli by Babiš udělal, dočkal by se odvety a odporu buď z jedné nebo druhé části vlastního hnutí. Část hnutí ANO je silně pro-západně orientované. To jsou bývalí voliči ODS a TOP09, kteří přešli v roce 2013 do Babišova Hnutí ANO.

Druhá část lidí uvnitř ANO jsou středolevicově naladění voliči, kteří dříve tvořili tvrdé jádro ČSSD, ale také část voličů KSČM po posledních volbách. Pro tuto skupinu lidí uvnitř ANO jsou jakékoliv sankce proti ruským diplomatům nepřípustné, zatímco bývalí voliči ODS a TOP09 uvnitř ANO požadují de facto větší sankce proti Rusku, než které požaduje Londýn. A to zdaleka není jediný tlak. Andrej Babiš je ve schizofrenním postavení i ve vztahu ke svým zájmům ve směru k Agrofertu a také ve vztahu k Pražskému Hradu.

Bez souhlasu Miloše Zemana se dnes v Praze nic nepohne, nakonec Rusové pošlou domů 3 zaměstnance z Prahy, kteří prý už přesluhují

Andrej Babiš stojí a padá s Milošem Zemanem, ale na straně druhé nemůže Babiš ignorovat tlak Evropské komise na odvolání ruských velvyslanců jako kolektivní gesto solidarity s Londýnem, i když je to gesto zcela falešné. A tak není divu, že skupina poslanců a politiků okolo TOP09 a ODS tlačila na ministerstvo zahraničí, aby Česká republika vypověděla ze země alespoň 30 ruských diplomatů, protože jich prý je v Praze moc, jak se nedávno vyjádřila i Helena Langšádlová v České televizi.

Jenže, do celé hry vstoupil Miloš Zeman. Po víkendové schůzce mezi Milošem Zemanem a Andrejem Babišem bylo dohodnuto, že ministerstvo zahraničí ČR nevyhostí 30 ruských diplomatů, ale jenom 3 ruské “pracovníky” z ruské ambasády. Tento opatrný slovník ukazuje, že Miloš Zeman jasně ukázal, kdo má momentálně delší klacek v ruce. Oficiálně budou jen 3 pracovníci ruského zastoupení označeni za nežádoucí [1], a aby toho nebylo málo, Pražský Hrad si vymínil i další podmínku, symbol, že termín opuštění ČR musí být k 1. Aprílu. Tedy na Den bláznů (April Fools’ Day).

Paul Ryan bude mít přednášku v Karolínu. Dost slabá náhrada za Pražský Hrad.

Pražský Hrad tím vysílá symbol do Moskvy, že je to vtip, že vypovězení 3 pracovníků není myšleno vážně ve smyslu sankcí proti Rusku, že jde o ústupek kvůli stabilizaci Babiše v jeho straně. Zdroj naší redakce z okolí Pražského Hradu nám sdělil doslova, citace: “Chtěli po nás vyhostit 30 ruských diplomatů, nakonec ale tu nulu za trojkou museli škrtnout, to se prostě nedalo, to by Zeman Andrejovi nedovolil… Ti tři Rusové stejně už tady měli nějak končit, co máme informace…”. Znovu se ukazuje, jakým způsobem funguje mocenský tandem Zeman – Babiš a kdo v tomto tandemu má hlavní slovo a řídící roli.

Ministerstvo zahraničí navíc jako důvod musí uvést, že vypovězení 3 pracovníků ruského zastoupení v ČR je hlavně odvetou za ruský výrok o tom, že ČR pracovala na výrobě Novičoku. O tom, že prezident Miloš Zeman kontroluje situaci, o tom svědčí i fakt, že jako vrchní velitel ozbrojených sil dnes pověřil BIS, aby pátrala po Novičoku v České republice [2]. Prezident Miloš Zeman má podle našich informací indicie o tom, že na území ČR se opravdu nachází tzv. referenční vzorky bojových plynů řady A-230, které si Velká Británie pojmenovala kódem zpracování bojového nosiče, např. oxidů dusíku, uhlovodíků, draslíků (např. NO2CHO2K), kde vazba molekul tvoří písmena V nebo Y, takže NOVCHOK, NOYCHOK apod.

Now We Choke a Paul Ryan dostal od Miloše Zemana košem

Britové tuto směs nosiče označují jako “Now we choke” (Teď dusíme) a také jako “New Choking” (Nové dušení), což má jistou fonetickou podobu s molekulární podobou nosiče této bojové látky, nikoliv samotné bojové látky A-234, od ní tento název není odvozen. Jak už jsem říkal v pátek na rádiu, právě typ nosiče bojové látky je jedinou stopou, jak se dostat k výrobci chemické látky použité v Salisbury. A jelikož Britové odmítají Rusku poskytnout tento vzorek, znamená to, že podezření z tohoto útoku padá na Brity, konkrétně na tajnou službu MI-6.

Československo v 70. letech provádělo pokusy a výrobu bojových chemických látek 4. generace a část těchto vzorků je určitě ve skladech dnešních protichemických jednotek AČR. Bez nich by vlastně ani nemohly protichemické laboratoře fungovat. Stopa vyšetřování tak zřejmě povede k tzv. referenčním skladům bojových látek pro potřeby protichemické obrany v ČR. Rusové vychází z informací z MI6, kde mají své agenty a krtky, takže musí vědět, že vzorek A-234 se do Británie dostal ze zahraničí, a to zřejmě z ČR, z Polska anebo ze Švédska. Podle nosiče je totiž možné dopátrat původ chemické látky ze Salisbury.

Donald Trump a mocenský tandem v USA. Donald Trump, reformista a Paul Ryan, neokonzervativec. Vztahy mezi nimi? Jejich výrazy v tvářích jsou více než výmluvné.

O tom, že Američané to opravdu v Praze nemají snadné, to potvrzuje současná návštěva šéfa sněmovny reprezentantů amerického Kongresu Paula Ryana v Praze. Zatímco Česká televize jako obvykle vypustila do světa lživou dezinformaci o tom, že Paul Ryan nemá o setkání s Milošem Zemanem zájem, ve skutečnosti je to úplně jinak.

Paul Ryan požádal o schůzku s Milošem Zemanem už v únoru, ale Miloš Zeman to odmítl s tím, že podle české tradice má být první vrcholná schůzka nově zvoleného českého prezidenta s hlavou Slovenské republiky, a že by tudíž nebylo diplomaticky korektní, aby “jenom” šéf amerického kongresu se setkal s českým prezidentem jako první, když ještě neproběhla schůzka se Zemanovým rovným partnerem, slovenským prezidentem Andrejem Kiskou. Z tohoto důvodu Miloš Zeman setkání s Paulem Ryanem odmítl. Informaci máme potvrzenou od stejného zdroje z okruhu Pražského Hradu. De facto stejnou informaci z okolí Hradu dnes přinesly i Parlamentní listy [3].

Miloš Zeman nařídil BIS, aby pátrala po Novičoku v České republice. Kdo poskytl Britům vzorek pro provedení zinscenovaného útoku v Salisbury?

Co to znamená? Miloš Zeman vymetl dveře na Hrad se třetím nejvyšším ústavním činitelem USA. Současně je Paul Ryan nejvyšším neoconem v ústavním americkém systému. Miloš Zeman však dává přednost tradici, tedy schůzce se slovenským prezidentem. Jaká facka je to do tváře amerických neoconů, to si jistě dokážete domyslet, a aby toho nebylo málo, oznámení o vyhoštění jenom 3 ruských pracovníků a navíc s datem odjezdu do 1. Apríla je natolik jasný výsměch Hradu americkému místodržiteli, který je zrovna v Praze, že to zcela jasně ukazuje na to, jak obrovsky silnou a suverénní pozici má Miloš Zeman.

Jak už jsme říkali dříve, Miloš Zeman je kandidátem globalistů euroasijského křídla a právě v těchto hodinách ukázal svoji sílu a moc. Rusové nic neutrpí v Praze, tři zaměstnanci jsou nic, naopak Miloš Zeman nařídil BIS pátrat po Novičoku v ČR a jako přídavek k tomu odmítl setkání s šéfem amerického kongresu, protože má nižší postavení, než slovenský prezident. Kdo by si to dovolil v jiné zemi nepřijmout šéfa amerického Kongresu?

Po zdroji Novičoku bude pátrat i česká BIS.

Můžeme tedy říct, že neoconi v Bruselu dosáhli svého, ale v Česku to dopadlo úplně jinak. Praha je pod pevným úchopem Miloše Zemana a globalistů, Paul Ryan má dveře na Pražský hrad zavřené, protože nesmí předbíhat slovenského prezidenta. Chápete tu potupu Ryana? Je to typicky symbol, který používá často i Vladimir Putin, že nechá v Kremlu čekat zástupce z jiných zemí dlouhé dny, protože diplomatický protokol hovoří jasně, prezident se nejprve setkává se sobě rovnými, tedy zase s prezidenty. Předsedové vlád a parlamentů jsou až další v řadě. Američané na toto nejsou zvyklí a Miloš Zeman ukazuje, že umí kormidlovat způsobem, aby ochránil Babiše v jeho vratké pozici, ale zároveň aby nerozboural most, který Pražský Hrad spolu s globalisty staví směrem na východ. Miloš Zeman je opět vítězem, psi z Londýna budou štěkat, ale globalizační karavana pojede dál. A jestli to někdo chápe nejlépe v této chvíli, co se děje v Praze, je to právě Paul Ryan.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11
Komentujte

avatar
11 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
jirikjirikMarošHumpavel Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Britský velvyslanec ve Vídni se nejednou pokusil o nátlak na rakouskou vládu, aby ji donutil k vypovězení ruských diplomatů, prohlásila rakouská ministryně zahraničí Karin Kneisslová, kterou cituje Kronen Zeitung.

Ministryně sdělila, že se britský velvyslanec pokoušel ovlivnit rakouskou vládu, aby vyhostila ruské diplomaty, jak to předtím udělala řada evropských států. Rakousko to ale rozhodně odmítlo.
https://cz.sputniknews.com/politika/201803297051959-rakousko-britanie-rusko-diplomati/

Liba
Host
Liba

Je to prostě borec, umí to, to je státník!

pavel
Host
pavel

Líbo ty jsi také borec ! Určitě v politice scházíš a nebo jsi TEN borec a v politice už jsi ???? Jestli je to ta druhá varianta , tak potěš nás Bůh za takové borce.

jirik
Host
jirik

Protest proti vyhoštení ruských diplomatů z ČR. PETROHRAD 29.03.18
https://www.youtube.com/watch?v=F0DfzG2GtX8&t=1s

jirik
Host
jirik

Julia Skripalová, která byla otrávena ve Velké Británii, se nachází ve stabilizovaném a nekritickém stavu, rychle se uzdravuje, řekli agentuře Press Association v oddělení Národní zdravotnické služby v Salisbury. Podle údajů agentury se stav Julie Skripalové „rychle zlepšuje a už není hodnocen jako kritický, v současné době je její stav stabilizovaný“. Jak řekli agentuře v Národní zdravotnické službě, Segej Skripal se nachází ve stabilním kritickém stavu. V britském městě Salisbury byl 4. března otráven bývalý plukovník GRU Sergej Skripal, který pracoval pro britské tajné služby, a jeho dcera Julie. Britská strana tvrdí, že otrávení látkou A-234 má na svědomí ruský… Číst vice »

Hum
Host
Hum
jirik
Host
jirik

VIDEO: Nová verze české hymny je útokem na Českou republiku a její státnost. Kakofonie disharmonických zvuků má zakódované audiotomy bratří Cohenů, které vyzývají posluchače k sebevraždě. Český olympijský výbor zkouší na českém národu pokus se satanskými symboly, jaké jsme viděli při otevírání Gotthardského tunelu! Tuto skladbu si nepouštějte ani do sluchátek a už vůbec ne před malými dětmi!
https://aeronet.cz/news/video-nova-verze-ceske-hymny-je-utokem-na-ceskou-republiku-a-jeji-statnost-kakofonie-disharmonickych-zvuku-ma-zakodovane-audiotomy-bratri-cohenu-ktere-vyzyvaji-posluchace-k-sebevrazde/

Maroš
Host
Maroš

Poznámka – byť tak nielen český diplomat, tak sa cítim ako 1/neger, 2/otrok a 3/idiot! Tieto európske „vlády“ – to sú kreténi! Si predstavte, že niekto stavia lešenie okolo veľkého baráku vzťahov a prídu anglosaskí otrokárski kreténi – Briti a amíci, ožratí ako dogy, ktorí sa rozhodli rozhodli svojím zlomyselným čiernym humorom, že tých slovanských negrov podusia /“Now we choke!“/ a tak tých svojich aliančných negrov navedú, nech najprv Rusom zhodia to ich lešenie, a potom sa chechtajú, ako nasratí Rusi zhadzujú tých ostatných sprostých slovanských negrov z lešenia tiež. Lebo nie je väčšie potešenie, ako šikanovať domáceho negra, ktorý nenávidí… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Na ruské ministerstvo zahraničí podle médií dorazil i český chargé d’affaires Petr Kroužek, který je po odjezdu velvyslance Remka pověřen vedením mise. O příjezdu vozu českého velvyslanectví na ministerstvo informovala agentura Reuters.

Kroužek podle pátečního prohlášení Moskvy převezme protestní nótu a také oficiální oznámení, že Moskva vypovídá ze země tři české diplomaty.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/467804-rusko-si-predvolalo-ceskeho-charge-d-affaires-i-diplomaty-dalsich-zemi.html

jirik
Host
jirik
jirik
Host
jirik

Reakce na ovčáčkův tweet o vydání nikulina
https://twitter.com/PREZIDENTmluvci/status/979683129291104256?ref_src=twsrc^tfw