Zeď kolem Eiffelovky je vzkaz: Projekt EU je mrtvý

Výsledek obrázku pro wall eiffel tower

Tak nám postaví skleněnou zeď kolem Eiffelovy věže, paní Milerová… Hned mne napadl název filmu – Skleněné peklo.

Jenže zatímco ve filmu Skleněné peklo je to peklo uvnitř domu, ve kterém devastačně hoří, v dnešní Evropě je to přesně naopak. Peklo je všude venku kolem nás, a na opravdu devastační „požár“ se teprve čeká. Zatím se objevují ohniska – vraždí se, znásilňuje, čelíme invazi primitivních hord, které jsou nevzdělané, obscénní, agresivní a drzé… A evropští politikové nám s úsměvem kynou z balkonů, a mají pro nás zcela zásadní výzvy – hlavně tu, ať je opět volíme. Nebo karatelsky kážou, jak je musíme poslouchat, nebo bude zle – kvóty a podobné stupidity. Které jsou nejen za hranicí vkusu, ale jsou neuvěřitelnou drzostí. A Evropané se pitomě usmívají, a doufají v zázrak. Tedy v to, že ti politikové Merkel, Macron a spol. mají pravdu, a vlastně se vůbec nic neděje, nic se ve své podstatě nedá dělat, než to, platit, platit, platit – životy i penězi – a to, co se děje, přijmout. A klidně ruší vepřové ve školkách.

Ta slepá důvěra je ovšem vražedná. A je jedno, zda volí Němci nebo Francouzi. Frau Merkel není prostě žena, a páně Macron není prostě chlap. Evropě tak vládne mužatka a děcko. Proč nám nevadí, že pohřbívají naši krásnou Evropu?

Vrcholem té absurdity, zoufalství a trapnosti je totiž právě ta skleněná zeď kolem Eiffelovky. Proč to připustíme? Proč si ve svém domovském prostoru stavíme nové berlínské zdi? Protože si neumíme poradit s těmi agresivními bandami? Proč to dokáže Austrálie, proč to dokážou USA, a proč to nedokážeme my? Proto…

Frau Merkel je tuctová, frázemi obklopená bezdětná žena (pokud vůbec je žena!), které je Evropa ukradená. Jediné, o co stojí, je její politická kariéra, která, k mému úžasu, už dávno neskončila. A proč pochybuji o tom, že je žena? Protože ji nechávají klidnou znásilnění evropských mladých žen a dívek. Protože ji nechává klidnou vraždění. Jestli ono to nebude tím, že madam Merkel nikdy nerodila, a nikdy nevychovávala své děti. A protože je to nepochybně ona, kdo je v manželství chlap. Je vlastně nějaký pan Merkel?

O tom manekýnovi s drahým make-upem Macronovi nemá snad smysl už ani psát. Věčné dítě opírající se o generaci starší ženu je diagnóza. A opusťme řeči o tom, že muži mají také mladší ženy. To není soutěž pohlaví, ale rozumná úvaha s využitím mozku. Každý psychiatr vám řekne, že vztah, jaký má páně Macron, není normální. Jakož ani on proto není normální. Pokud muže zajímá více make-up než budoucnost Evropy, měl by se odebrat někam na pustý ostrov – a tam se oddávat hovorům či čemu všemu se svou femme fatal. Ale nikdy, nikdy by neměl vést evropskou velmoc, jakou je Francie. Že ho Francouzi zvolili? Ale vždyť je to jak u nás – není téměř z čeho vybírat. Takže tito lidé nejsou voleni proto, že jsou tak skvělí, ale proto, že ti ostatní jsou ještě horší.

Dáváme peníze na to, aby tu ta sběř žila (a nás ohrožovala!), zatímco bychom ty peníze měli investovat do jejich odsunu, i kdyby to měla být rezervace někde na břehu moře. Ano, může mi být některých líto. Ale cítím bytostnou potřebu chránit naše děti, naše dívky, naše ženy, naše muže. Evropany. Necítím potřebu stavět jakékoli zdi kolem Eiffelovky, ale zato cítím potřebu postavit zeď kolem Evropy. Které nikdo živý nepřejde. Cítím potřebu být v Evropě opět doma.

Přijímáním tisíců neznámých lidí živíme bandy pašeráků, a taky všemožné pseudoneziskovky (pseudo proto, že jsou sakra ziskové!), jejichž členové se z nějaké životní frustrace rozhodli udělat z Evropy sebevražedkyni. A prý že proto, abychom nevymřeli. Ano, nevymřeme – vyvraždí nás.

Proč ale potom nedáme ty neuvěřitelné peníze, co plynou na migranty, našim mladým rodinám, aby ty děti měly? Protože to, co odrazuje mladé od toho mít více dětí, je nejistá doba, nejistý příjem, a zvyšující se povinnosti – ovšem jen pro ty, kteří je plní. Už tyto dny zní – do školek nenastoupily právě ty děti, pro které byla povinná docházka do školek určena. A jsem vysoce zvědavá, jak se bude tato povinnost po těch nechodících vymáhat. To ty děti budeme unášet z jejich rodin do školek? Budeme dávat rodičům, kteří žijí z dávek, pokuty? Svatá prostoto…. Nebylo by lépe nechat ty rodiny dýchat? I kdyby některé v maringotkách, jako je běžné například v oné Francii?

Zkrátka žijeme v podivné době – jak jsem už napsala v jednou blogu. Která nám bere radost ze života.

Patří se položit ale tu podstatnou otázku. Proč tam ty otřesné Frau Merkel a páně Macrony Němci a Francouzi volí? A proč my volíme ty, kteří v dnešní době řeší věci, jako je povinná docházka do mateřské školy?

V každém případě jsem po oznámení stavby skleněné zdi kolem Eiffelovy věže, která pro mne symbolizuje novou berlínskou zeď, definitivně pochopila, že tato Evropa není moje Evropa. A že si přeji, aby Frau Merkel otravovala život jenom Němcům, a manekýn Macron aby zdobil jen Francii.

Ale hlavně aby nám tito politikové nemluvili do ničeho, co se děje v našich českých hranicích. Dlouho jsem se zdráhala to vyslovit, protože jsem neutuchající optimista, a spojená Evropa, nebýt její dnešní podoby, je ve své podstatě opravdu skvělá věc. Jenže není vyhnutí. Toto není spojená Evropa, ale spojený žalář, který z nás dělá bezmocné oběti nájezdníků (ti jsou tím devastujícím ohněm), na kterých si kde kdo dělá kariéru na úkor života Evropy.

To, co si dnes nechá líbit Evropa jako celek, by si jednotlivé státy nikdy líbit nenechaly. Tedy za mne jednoznačně – CZECHZIT. Projekt EU je po stavbě skleněné zdi kolem Eiffelovky pro mne mrtvý.

 

zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

9 Komentáře zapnuto "Zeď kolem Eiffelovky je vzkaz: Projekt EU je mrtvý"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin Rubáš
Host

Francouzi jedí to co si uvařili. Umožňovali nekontrolovatelný přístup lidí z problematických oblastí a toto je výsledek. Podle tajných služeb má Francie možná tisíce džihádistů a není v jejich silách je všechny kontrolovat.
ISIS se teď stěhuje do Evropy a naše bezzubé elity a EU s tím nic neudělají. Jsou politickou korektností vyděsené a nejsou schopny reakce. Škoda.
Situace se bude jenom zhoršovat. Elity nejsou schopny ani pojmenovat problém. Naopak EU se teď snaží dovážet migranty přímo z Afriky. Je to šílené. EU-elity nás chtějí zničit.

http://www.svobodnezpravy.com/diskuse/total/119

jirik
Host
jirik
Pavel
Host
Pavel
Rodiče mi občas říkali, je rozdíl mezi tím co chceš a tím co dostaneš. Chtít nás zničit jistě mohou, ale taky se jim může podařit kouzlo nechtěného a elity zničí sami sebe. Páni zapomněli na „Dobytí Bastilly“, elity Francie asi zapomněly hluboký význam jejich hymny. Páni Němci asi zapomněli, že se nedá vládnout celé Evropě. Neb kdo se o to pokusí dopadne špatně. Tedy oni ti Němci se možná o to ani nesnaží, spíše jen několik málo jejich vrcholových politiků. Ale ti by měli znát dějiny. Takže ano Evropa (a v to počítám i nás, neb nic neděláme pro to,… Číst vice »
jirik
Host
jirik
V Praze už taky…… Praha se chystá na teroristy. Staroměstské náměstí opevnila betonovými bloky Vedení hlavního města nechalo na Staroměstské náměstí z bezpečnostních důvodů nainstalovat betonové bloky. Takzvané city bloky jsou umístěny u ústí Pařížské ulice na náměstí. Město je tam nechalo umístit na podnět policistů, a to jako preventivní opatření proti teroristickému útoku vozem. Instalované bloky jsou ve vlastnictví města a jejich pořízení stálo Prahu několik desítek tisíc korun. Místo na bloky vybralo město vzhledem k tomu, že se jedná o prostor, kde se pohybuje velké množství lidí. „Opět se jedná o preventivní bezpečností opatření na doporučení policie,“ uvedl… Číst vice »
jirik
Host
jirik
Až nepůjde v zimě plyn ať víte komu poděkovat – Evropská komise připravuje změnu legislativy EU, aby se příště neopakovala situace, ke které došlo v případě Severního proudu 2, na který se nevztahuje působení třetího energetického balíčku, uvedl evropský komisař pro energetiku Miguel Arias Cañete na tiskové konferenci v Tallinnu, kterou vysílala EU. „Plánujeme změnit naše plynové právo, abychom se v budoucnu vyhnuli situaci, která nastala v případě Severního proudu 2,“ uvedl Cañete. Evropská komise uvažuje o úpravě evropského práva tak, aby se pravidla třetího energetického balíčku nově vztahovala i na mořskou sekci plynovodů, řekl v červenci agentuře RIA Novosti… Číst vice »
jirik
Host
jirik
Z diskuze na sputniku – jak se do toho problému vložil chytrolín Ševčovič odborník na všechno tak nakonec EU by diktovala prodejce jak ceny tak vše s tím spojené ale zapomíná že RF není člen EU a tudíž jejich legislativa je RF ukradená to je EU problém RF dá na stůl nabídku a EU bud bere a nebo nebere ale diktovat to nikoliv to můžou zase jenom nám z Tuzemského rumu udělají Tuzemák a už i ten je jin trnem v oku a chtějí výrobu zakázat,jako kvóty na cukr a my jsme měli 187 cukrovarů a ty jsme zbořili a… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Projekt EU podle španělské >>vlády<<
Španělská policie zabavila Kataláncům volební lístky, tisíce lidí vyšly do ulic
Španělská policie zabavila ve středu deset miliónů hlasovacích lístků, které katalánské regionální úřady plánovaly využít v referendu o nezávislosti chystaném na 1. října. Oznámilo to španělské ministerstvo vnitra. Policie zadržela 14 katalánských představitelů a prohledala několik budov regionálních ministerstev. Na protest vyšli do ulic tisíce Katalánců.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/449742-spanelska-policie-zabavila-katalancum-volebni-listky-tisice-lidi-vysly-do-ulic.html

jirik
Host
jirik
Vůdčí německý politik vyvolal pobouření, když znechuceným voličům řekl, že by neměli k volbám vůbec chodit, aby se jim nezachtělo volit AfD. Šéf štábu německého kancléřství a spolkový ministr pro speciální záležitosti v interview s Bild řekl, že: „AfD nám naši zemi rozděluje. Zneužívá obav a strachu lidí, a tak si myslím, že hlasování pro AfD nelze, podle mě, ničím ospravedlnit.“ Když se ho ptali přímo, zda by bylo lepší hlasovat pro AfD nebo nehlasovat vůbec, tak Almaier odpověděl: „Vůbec!“ „Já sice prosazuji, že by k volbám měli přijít všichni. Ale volí se přeci strany s patronátem tohoto státu. A… Číst vice »
Anonymní
Host
Anonymní

5

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!