Zemanova dvojitá past. Drahoš se prozradil a lhal. Ukázal dokonce, že si nic nepamatuje

Došlo mejlíkem od čtenáře tadesca.cz.  Moc děkujeme za vynikající postřeh a rozbor, který čtenářům také moc napoví. Budete-li mít i vy ostatní podobné objevy a kratičké a výstižné zprávičky, prosím zašlete. Je to v podstatě Váš blog…..

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7
Komentujte

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Peteroctomaníkjirikjirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik
jirik
Host
jirik

Toto je pro Drahoše polibek smrti. Podnikatel v zahraničním obchodu hovoří o tom, jak je to doopravdy se vztahem Zemana k Rusku a Číně http://www.rukojmi.cz/clanky/5396-toto-je-pro-drahose-polibek-smrti-podnikatel-v-zahranicnim-obchodu-hovori-o-tom-jak-je-to-doopravdy-se-vztahem-zemana-k-rusku-a-cine ROZHOVOR „Samozřejmě že jezdí, podporují své národní firmy, prodávají, podbízejí se. Nedávná návštěva prezidenta Francie Emmanuela Macrona dala všem jasnou odpověď, jak tyto záležitosti fungují v silných ekonomikách. Stejně jako v případě cest představitelů České republiky spustí nejprve křik domácí nevládní organizace a několik čínských ‚disidentů‘. Ti jsou zpravidla placeni vašimi konkurenty za to, aby vás buďto ke kritice nakonec přinutili, nebo aby alespoň vrhli na vaši návštěvu negativní stín,“ říká Petr Markvart, který se… Číst vice »

jirik
Host
jirik

„Vy jste říkala, že se budete ptát na prezidentské volby. Tenhleten Bakalův šunt. Zase začínáte s tím vaším hnusem!“ Drtinová neskutečně vytočila Okamuru
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Vy-jste-rikala-ze-se-budete-ptat-na-prezidentske-volby-Tenhleten-Bakaluv-sunt-Zase-zacinate-s-tim-vasim-hnusem-Drtinova-neskutecne-vytocila-Okamuru-521998
—-
Okamura: Se Zemanem si ode dneška tykám. Svými dotazy mě už nikdy neobtěžujte, řekl šéf SPD Drtinové

dnes | Miloš Zeman prosazuje přímou demokracii, je to nesmiřitelný bojovník s mezinárodním terorismem, proto jsme ho podpořili, říká Tomio Okamura.
https://video.aktualne.cz/dvtv/okamura-se-zemanem-si-ode-dneska-tykam-svymi-dotazy-me-uz-ni/r~f4f5546a038211e8af7dac1f6b220ee8/?redirected=1517083346

jirik
Host
jirik

Okamura: Se Zemanem si ode dneška tykám. Svými dotazy mě už nikdy neobtěžujte, řekl šéf SPD Drtinové

dnes | Miloš Zeman prosazuje přímou demokracii, je to nesmiřitelný bojovník s mezinárodním terorismem, proto jsme ho podpořili, říká Tomio Okamura.
https://video.aktualne.cz/dvtv/okamura-se-zemanem-si-ode-dneska-tykam-svymi-dotazy-me-uz-ni/r~f4f5546a038211e8af7dac1f6b220ee8/?redirected=1517083346

jirik
Host
jirik

Gratulujeme Milošovi Zemanovi k jeho opětovnému zvolení za prezidenta České republiky Vladimir Putin poslal gratulační telegram Milošovi Zemanovi při příležitosti jeho opětovného zvolení za prezidenta České republiky. 27. ledna 2018 21:50 Ve svém poselství hlava ruského státu zdůraznil, že výsledky voleb potvrdily vysokou autoritu M.Zemana jako zkušeného a odpovědného politika, které nabylo účinku zájmům a přáním českého lidu. Vladimir Putin řekl, že Rusko si velmi cení principiální stanovisko M.Zemana ve prospěch rozvoje přátelských rusko-českých vztahů, vzájemně prospěšnou spolupráci v různých oblastech. Prezident Ruska potvrdil, že je připraven pokračovat v konstruktivní spolupráci na otázkách bilaterální a mezinárodní agendě a přál M.Zemanu… Číst vice »

octomaník
Host

Zeman si v Prysku rýpl do novinářů a pochlubil se členstvím ve svazu zahrádkářů Zdroj: https://www.libereckadrbna.cz/zpravy/politika/10841-foto-zeman-si-v-prysku-rypl-do-novinaru-a-pochlubil-se-clenstvim-ve-svazu-zahradkaru.html?utm_source=copy úterý, 9. května 2017, 19:32 V Prysku došlo i na konspirační teorie, když se jedna z místních zeptala na používání takzvaného Chemtrail. Tímto pojmem je označována stopa podobná běžné kondenzační stopě za letadlem, která podle konspiračních teorií obsahuje zdraví nebezpečné chemikálie. „Vím o tom sice strašně málo, ale pokud někdo z letadel vypouští plyn pro zblbnutí lidí, aby poslouchali vládu, tak ono je to v zásadě pravda. Není to ale z letadel, ale ze země. A není to plyn, ale denní tisk, případně Česká… Číst vice »

Peter
Host
Peter

Drahoš si tým, že odmietal vítanie poštval proti sebe aj vítačov. Kiska sa správal múdrejšie, keď sa ho pýtali na občiansku vojnu na Ukrajine, Rómov, LGBT, vojnu s Ruskom, migrantov pred voľbami zaryto mlčal, až ho médiá upodozrievali, že je normálny človek. Ale už na inaugurácii sa prejavil a pred ruským veľvyslancom volal po vojne s Ruskom, čo všetkých prekvapilo, lebo Rusko k nám žiadny nepriateľský krok nespravilo. Vzápätí vítal, islamizoval, Romizoval, LGBToval, štval ešte viac do vojny, pozýval na Slovensko cudziu armádu na zasadnutí NATO atď – skrátka celá Sorosova agenda. Ak by to robil pred voľbami, nik ho… Číst vice »