Zemětřesení o síle 6,1 stupně zasáhlo jižní Chile

K otřesům došlo ve 13:36 hodin místního času 26.9. v Entre Lagos, asi 980 km jižně od hlavního města Santiago.

V Los Lagos v Chile došlo k zemětřesení o velikosti 6,1, uvedlo Evropské středomořské seismologické centrum (EMSC). Zprávy uvádějí, že hloubka zemětřesení byla 129 kilometrů.

Nebyly zjištěny žádné informace o obětech ani poškození způsobeném zemětřesením.

Chile se nachází v tzv. tichomořském ohnivém kruhu, v této oblasti se vyskytuje 90 procent zemětřesení na světě.

V únoru 2010 bylo Chile zasaženo ničivým zemětřesením o velikosti 8,8 stupně, které vyvolalo vlnu tsunami, která vedla k úmrtím více než 500 lidí.

Přeložila tereza | Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. V😎 Henok napsal:

  Série zemětřesení ve Střední Americe bude nyní častější, podobně ale i ve Středomoří, Japonsku, Německu, ale i v Čechách. Pokud někde byly slyšet neznámé zvuky z útrob země, pak zrovna tam se dají očekávat prudké změny. U Čechách to bylo slyšet především v Krkonoších. Tady se hory rozestoupí a Polsko propustí mořskou vodu až do Čech. Poláci a Němci přijdou o většinu území. Již nyní čekejte změny u Hamburku a pobřeží Polska. Část Alp jak v Rakousku, tak v Německu zcela zmizí. Bude to rychlé.

  • Veronika napsal:

   A kdo to řekl??? Vy????
   To se píše hodně dlouho… Četla jsem to cca před 30 lety.. v Novém Přerovsku… NJ, ale když to nebudem kolektivně myšlenkově podporovat, pak by to nemuselo být…
   Myslím, že se to stane za předpokladu, že by byla zničena nase civilizace a ti, co by to způsobili, co by se schovali v těch podzemních bunkrech, tak by tak nebyli v 30 metrech, ale třebas v 300m.. chápete tak, že by to byl konec nasi civilizace .. nejen nás, ale i našich protivníků.. předpokládám, že jak mluvíme my tady spolu, či jak komunikují zvířata, rostliny, tak komunikují i mezi sebou i planety.. když zanikl maldek.. další už nezanikne.. okolni planety vědí, co se stalo a co mají dělat, aby se to nestalo i jim…
   Máte to jako s těmi sírkami a malými dětmi…..

   • Vít Henok napsal:

    Ahoj Veroniko.
    Planety jsou energeticky spojeny právě s lidmi, kteří spolu komunikují. Jazyk je důležitý, protože slouží nebo má sloužit právě k domluvě aby předcházel rozbrojům. Jenže důležité jsou ZÁKONY ŽIVOTA. To Desatero, které vám Vatikán upravoval staletí, není celé. Snad uznáš, že na dluh se žít nedá, stejně se ale nedá žít se lží. Desatero však má každý tvor v genech. Pokud je ale člověk ničen Systémem, pak nežije přirozeně tak, aby dodržoval Tabu, Desatero i Nový Zákon. Musíte žít přirozeně a nenechat se vysávat Systémem. Ten vaši energii potřebuje, vy jeho ne. Řeči o tom, jak vám musí vládnout, abyste měli důchod ve stáří, jsou lži umocněné leností Systému. Jak byli stáří otcové rodů svépravní, tak jsou svéprávní i jejich synové. Žádný Systém nikdy nepotřebovali.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..