Zemřel senátor John McCain

Ve věku 81 let zemřel americký senátor John McCain. O smutné události informovala prostřednictvím prohlášení jeho kancelář.

McCain po celý rok bojoval s agresivní formou rakoviny. V pátek jeho příbuzní oznámili, že se McCain rozhodl kvůli nezvratnému vývoji onemocnění léčbu ukončit a prakticky tak ztratil šanci na vyléčení.

Politik trpěl jednou z nejnebezpečnějších forem mozkového nádoru — glioblastomem. McCain podstoupil operaci, nicméně byla potřeba ještě další léčba.

Soustrast v souvislosti s jeho smrtí vyjádřili americký prezident Donald Trump i jeho předchůdce Barack Obama, stejně jako šéf Pentagonu James Mattis.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10
Komentujte

avatar
10 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
jirikjajaJarek*Achelopmariankosnac Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

Už se na to ani satan nemohl dívat,jak moc tato kreatůra škodí lidstvu a co životů lidí má na svědomí a tak jej poslal přímo do pekla ke svým. Díky Bohu už nebude škodit a podporovat zástupné armády USA.

Hum
Host
Hum

Dobre sa mu asi neumieralo…

Jiří
Host
Jiří

Byl to válečný zločinec,unikl tribunálu,nyní bude mít usachazar možnost ty největší zvěrstva na McCaina přehodit……jinak další na řadě s rakovinou bude myslím Hitlery.

Jan
Host
Jan

Mluvci Deep Statu a Neoconu. Fasista a nacista, valecny zlocinec zabijel z letadla obyvatelstvo ve Vietnamu. Podporoval Majdan na Ukrajine a ukrajinske neofasisty Pravy sektor, vyznavace S. Bandery. Se senatorem Grahamem byl nejodpornejsim americkym politikem.

mariankosnac
Host
mariankosnac

Ale bol proti mučeniu teroristov pri výsluchoch tak to musel byť dobrý človek

Achelop
Host
Achelop

Zomrel jeden veľký vojnový štváč…

Jarek*
Host
Jarek*

V tomto případě by nebylo od věci článek nadepsat kapku pravdivěji – Konečně zdechlo bestiální hovado, co se marně snažilo vypadat jako člověk.

jaja
Host
jaja

V pekle majú veľkú slávnosť, nie každý deň doň zavíta takéto monštrum. Nech sa škvarí spolu aj s parťákom Humanitárnym Bombardérom .

jirik
Host
jirik