Zemřel senátor John McCain

Ve věku 81 let zemřel americký senátor John McCain. O smutné události informovala prostřednictvím prohlášení jeho kancelář.

McCain po celý rok bojoval s agresivní formou rakoviny. V pátek jeho příbuzní oznámili, že se McCain rozhodl kvůli nezvratnému vývoji onemocnění léčbu ukončit a prakticky tak ztratil šanci na vyléčení.

Politik trpěl jednou z nejnebezpečnějších forem mozkového nádoru — glioblastomem. McCain podstoupil operaci, nicméně byla potřeba ještě další léčba.

Soustrast v souvislosti s jeho smrtí vyjádřili americký prezident Donald Trump i jeho předchůdce Barack Obama, stejně jako šéf Pentagonu James Mattis.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10 komentářů

 1. Vítězslav Crha napsal:

  Už se na to ani satan nemohl dívat,jak moc tato kreatůra škodí lidstvu a co životů lidí má na svědomí a tak jej poslal přímo do pekla ke svým. Díky Bohu už nebude škodit a podporovat zástupné armády USA.

 2. Hum napsal:

  Dobre sa mu asi neumieralo…

 3. Jiří napsal:

  Byl to válečný zločinec,unikl tribunálu,nyní bude mít usachazar možnost ty největší zvěrstva na McCaina přehodit……jinak další na řadě s rakovinou bude myslím Hitlery.

 4. Jan napsal:

  Mluvci Deep Statu a Neoconu. Fasista a nacista, valecny zlocinec zabijel z letadla obyvatelstvo ve Vietnamu. Podporoval Majdan na Ukrajine a ukrajinske neofasisty Pravy sektor, vyznavace S. Bandery. Se senatorem Grahamem byl nejodpornejsim americkym politikem.

 5. mariankosnac napsal:

  Ale bol proti mučeniu teroristov pri výsluchoch tak to musel byť dobrý človek

 6. Achelop napsal:

  Zomrel jeden veľký vojnový štváč…

 7. Jarek* napsal:

  V tomto případě by nebylo od věci článek nadepsat kapku pravdivěji – Konečně zdechlo bestiální hovado, co se marně snažilo vypadat jako člověk.

 8. jaja napsal:

  V pekle majú veľkú slávnosť, nie každý deň doň zavíta takéto monštrum. Nech sa škvarí spolu aj s parťákom Humanitárnym Bombardérom .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.