Žena byla po 23 hodin mrtvá a ty strávila údajně v „Pekle“, kde potkala Michaela Jacksona, papeže Jana Pavla II a spoustu dalších celebrit

…..pouvažujte sami, jestli může být článek skutečností….

11:45

Žena byla po 23 hodin mrtvá a ty strávila údajně v „Pekle“, kde potkala Michaela Jacksona, papeže Jana Pavla II a spoustu dalších celebrit

Žena byla po 23 hodin mrtvá a ty strávila údajně v „Pekle“, kde potkala Michaela Jacksona, papeže Jana Pavla II a spoustu dalších celebrit

 18letá Angelice Elizabeth Zambrano Mora z Ekvádoru napsala, připravte se na obskurní setkání se svým Bohem, a v tom mluví o tom, jak byla 23 hodin mrtvá, přičemž se nacházela v Pekle mezi spoustou celebrit, mezi které patřil zpěvák Michael Jackson a papež Jan Pavel II.

 

Tato žena vypověděla (viz originální video s výpovědí na konci článku), že ji Ježíš vzal na exkurzi do Pekla a do Nebe a mluvila o slavných lidech, které v Pekle viděla, i o nádheře Nebes a o vytržení na konci časů.

Cesta do Pekla a zpět odhalila slavné celebrity

Tato žena říkala, že jí Hospodin sdělil, že v Pekle je mnoho slavných lidí a mnozí, kteří byli Hospodinu známí, a povídala, že jí ukázal jinou část pece. Uchyluje se pak k líčení onoho místa a toho, jak spatřila ženu obklopenou plameny, jimiž byla mučena, a prosila Hospodina o milost.

Řekla, že Hospodin jí pokynul rukou a řekl jí, aby se podívala na onu ženu tam v plamenech, že to je Selena. Pak k oné ženě přicházeli blíže, zatímco ona křičela a skučela, aby jí byla projevena milost a vzali ji z tohoto místa. O Hospodinovi tvrdila, že na onu ženu pohlédl a řekl jí, že teď už je na lítost příliš pozdě.

Mora dostala pokyn, aby lidstvu o Pekle pověděla

Pak Mora řekla, že jí ta žena žádala, aby celému lidstvu pověděla o tom, co viděla, a řekla jim, aby se na toto místo neodvažovali, říkala, že Mora by měl lidem říci, aby neposlouchali písně, které tato žena zpívala, nebo aby žádnou z jejich písní nezpívali. Mora se jí tedy zeptala, proč, a dostala odpověď, že pokaždé, když lidé poslouchali nebo zpívali její písně, tak byla mučena ještě více. Rovněž řekla, že lidé, kteří poslouchali písně, které natočila, když byla ještě živá, přijdou na to samé místo.

Mora pak povídala, jak se rozhlédla do dálky a spatřila mnoho démonů a ti všichni ze sebe kropili něco, co vypadalo jako déšť. Zeptala se tedy Hospodina, co to je, co to vidí, a ten jí řekl, že tam v plamenech jsou lidé a ti na ně volají o pomoc. Ti démoni ovšem mají nařízeno, aby se jim vysmívali a ty jejich plameny zvětšovali.

Mora přidala tvrzení, že tam byla i síra a ta pomáhala zvětšovat ty plameny spolu s nárůstem utrpení těch lidí, což ty démony přimělo, aby se jim vysmívali ještě více. Hospodin Moře řekl, že taková je odměna těm lidem, kteří nelitovali.

Pak povídala, že ji Hospodin vzal na místo, kde byl muž, který byl velice známý. Mora řekla, že žila životem mladé křesťanské dívky a žila ve víře, že když lidé zemřou, tak jdou do nebe, že ale zjistila, že se mýlila.

Mora řekla, že v Pekle spatřila papeže Jana Pavla II

Po smrti papeže Jana Pavla II jí říkali, že ten je teď už v nebi a spočívá v míru s anděly. Hlásila však, že ho viděla v pekle a že i on byl mučen, jelikož nelitoval. Mora řekla, že se Hospodina zeptala, proč je tam, a Hospodin jí řekl, že ač obvykle kázal k mnoha lidem, tak nemluvil pravdu a že měl radši peníze než kázání o spáse. Hospodin řekl, že papež odmítl věřit, že Peklo je reálné, ale teď už zjistil, že reálné je.

Mora pak vyprávěla, že jí Hospodin předvedl velkou obrazovku, kde ukázal život papeže Jana Pavla II a k tomu Hospodin uvedl, že na tom místě byla spousta modlářů. Tvrdila, že když se dívala, tak spatřila velkou spoustu peněz a papež měl spoustu z nich. Hospodin jí pak řekl, aby lidstvu vyprávěla o tom, co viděla, a řekla lidem, že je čas, aby se k němu obrátili.

Lidé v okovech kráčí do Pekla včetně Michaela Jacksona

Pak Hospodin Moře ukázal tunel a v něm byla spousta lidí kráčející skrze něj, všichni v řetězech na rukou i nohou. Rovněž na svých bedrech táhli břemena a Hospodin jí řekl, že tito lidé jej ještě nepoznali. Mora si pak všimla některých členů své rodiny, kteří byli také v té řadě, a Hospodin jí řekl, ať k nim jde a řekne jim, že pochodují do Pekla. Řekl, že si Moru vybral jako strážce, a tak jim šla říci pravdu.

Hospodin pak uvedl, že do Pekla přichází mnoho slavných a velice důležitých lidí a jedním z nich je i muž, který byl slavný sice po celém světě, ale že ve skutečnosti byl Satanista. Tím mužem byl, jak jí řekl, Michael Jackson. Hospodin ji informoval, že uzavřel smlouvu s ďáblem, aby se mohl stát slavným a měl fanoušky. Hospodin ji rovněž poučil, že ty tance, kterými byl Jackson proslulý, jsou způsobem, jakým se pohybují démoni, když v Pekle mučí lidi. Mora tvrdila, že Hospodin jí Michaela Jacksona ukázal, jak i ten je mučen v plamenech. Hospodin jí řekl, že lidé by si neměli přehrávat jeho písně a zpívat je.

Mora povídal, že Hospodin jí nakázal, že by měla jít a sdělit lidem, že on na ně čeká, a oni že by se mu měli vzdát, načež on jim poskytne pak pokoj. Pak jí ukázal tunel, do kterého se propadalo mnoho tisíc lidí do propasti, a duše tam padaly závratnou rychlostí. Hospodin Moře řekl, že to je o tom, jak lidstvo hyne a on pláče.

Video s celou její obskurní výpovědí:

 Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

31
Komentujte

avatar
21 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
26 Comment authors
ZinDaliborKačiMattiJan Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jana
Host
jana

Alue dala na svoju stránku zaujímavý článok týkajúci sa mena Ježiš… z môjho uhla pohľadu v kontraste s týmto

Jozo
Host
Jozo

Inu pekny clanek. Ale nejak me unika podstata ruznych nabozenstvi. A pak me se zda ze neni treba chodit do pekla. Ono nam to staci tady v evrope co se deje. Na hlavu nam sypou sajrajt aby ukazaly geoinzenyri ze ta vymyslenina jmenem oteplovani klimatu je skutecna pritom staci celej chemtrais jen zastavit. Dalsi je imigrace ktera je zase jen rizena multikulti pro zavedeni NWO, pole se zahlcuji betonem a repkou a tak na kvalitni potraviny neni misto, Zvirata se pak chovaji v takovych pomerech ze to samo je vic nez peklo. A nebude co bastit. Brzo cekam kolaps nedostatku… Číst vice »

JerykoOo
Host
JerykoOo

Takové „zpovědi“ už jsem taky četl. A osobně tomu moc neveřím. Podle těch měřítek ,která ta holčina popisuje je ten její Bůh pěkně krutý… Hodit lidi do světa ať žijou ,neříct jim celou pravdu a nakonec většinu odlifrovat do pekla protože ti chudáci bylí bláhoví a žili ve lži nebo to prostě neprokoukli… byli zkrátka prostí duchem, spíš holka viděla to čemu věří.. a hlavně na základě 1 prožitého života strávit v pekle věčnost = šílenost Když už jsem jeji popis odmítnul dovolím si sdělit svůj názor… Věřím ,že když lidské tělo přestane fungovat a člověk „zemře“ je přes určité… Číst vice »

Hanka
Host
Hanka

Krásne slová vedomého človeka, ktorý našiel sám seba a napojil sa na svoje JA a svoju cestu :).

An
Host
An

Uzasny!! Nemam slov!!

Hana
Host
Hana

Ja som toto citila tiez akosi od malicka a stale hladam a premyslam… ale tiez mam problem najst niekoho, o kom sa da s tym porozpravat

Adam Tydýt
Host
Adam Tydýt

Přesně s Váma souhlasím a to mi je také 27 😉 Přesně tohle cítím již od svého dětství a dost mě o tom utvrdily knihy Roberta Monroa. Jsou to tři knihy pojednávající o astralním cestování z vědeckého hlediska s tím, že následně popisuje vlastní zážitky z těchto cestování. Vřele doporučuji 😉

Dalibor
Host
Dalibor

Díky za tento komentář, píšeš, že je ti jen 27 let, ale vidíš život do hloubky a došel jsi k poznání, ke kterému přicházím já až po šedesátce .. sám bych nechtěl věřit, že svědectví té dívky je autentické, to by byl horor nebo ti lidé, které považujeme za dobré něco moc zlého provedli, o čem nevíme – ale to se mi nezdá pravděpodobné. Proč by Bůh posílal do pekla tolik lidí, tam by měli patřit opravdu ti špatní, co ubližovali druhým a to vědomě .. každý se snaží nějak žít, jsme všichni trochu hříšní, to bychom tam patřili všichni… Číst vice »

Zin
Host
Zin

Podle mně je to celkem logické pokud člověk zná hlubší souvislosti.
New age je nelogické, a člověk není stvořitelem. Pokud by byl mohl by určovat zákony vesmíru, ale pokud chceme být štastní musíme nalézt tyto zákony a bát s nimi v souladu. Stvořilel není krutý, jen mi ho již nedokážeme často slyšet zkrz své nitro. To že jsme v tomto životě necitlivý, je i násladek předchozích inkarnací,kdy jsme postupně méně a méně chtěli slyšet.. Kdysy dávno jsme vnítřní hlas slyšeli zcela jasně, ale jak jsme se jím nechtěli řídit, postupně jsme ho přestávali slyšet. atd..

JerykoOo
Host
JerykoOo

Jen ještě dodám že vetšina indiánských kmenu a starých civilizaci smrt oslavovaly jako určité vysvobození.. veřili že peklo je tady dole a nebe=náš domov=vesmír…

Jen se to v těch překladech ztratilo ,případně to byl nečí záměr aby bylo možné lidi kontrolovat díky strachu..

Ave
Host
Ave

Super.. Absolutně rezonuji..

zdeněk540
Host
zdeněk540

Já osobně věřím tomu jak to bylo ukázáno ve filmu Ghost. Pokud člověk rezonuje destruktivně, v době smrti – teda zrušení spojení mezi duší a pomíjivým lidským tělem, se začne na nějaké nehmotné úrovni manifestovat všechno, s čím duše rezonuje – podle zákonů vesmíru to k sobě přirozeně přitáhne.
Pokud je duše destruktivně naladěna, pochopitelně přitáhne démony a bude nelehké se jich zbavit. Démoni už pak jen budou dělat svoji práci……
Pokud duše rezonuje na konstrukci, démoni nemají sebemenší šanci…..řekněme, že duše by odešla do jiných dimenzí….relaxující nebo čekající na další inkarnaci.

Lenka
Host
Lenka

Mluvis mi z duse 😀

lenka f
Host
lenka f
Liběna
Host
Liběna

Na me to pusobi jako blbost:)

Franta
Host
Franta

Tenhle člověk, Jim McCoy, se učil u opravdové čarodějnice-satanistce a byl v mladí v satanistickém New Age, před kterou teď varuje. Jeho skutečný životní příběh. http://www.insightsofgod.com/downloads/jimmccoy-ucednikcarodejnice.pdf

Franta
Host
Franta

Video: Zpověď bývalé satanistky
Satanisté jsou lidé, kteří uctívají satana a slouží mu. Pojďme se podívat na šokující zpověď bývalé satanistky (dnes je křesťanka), která byla satanovi plně oddána již od dětství, v kterém byla sexuálně zneuživána – byla v satanově církvi. Její obor byl oheň, dokázala zapálit svíčky i jiné předměty na dálku, poroučela démonům a mnoho jiného. Dokonce prý zabíjela lidi k obětování a pila jejich krev…

Franta
Host
Franta
JEŠUA - SYN ČLOVĚKA
Host
JEŠUA - SYN ČLOVĚKA

Na mě působí jako blbost,nejen tito komentující,ale všichni Evropané
a pozemšťané-JDOUCÍ NA JATKA.
S článkem souhlasím do puntíku.
Jsem mentálně JEDNO S BOHEM a peklo mohu navštěvovat denně.
Ten Papež i Michael sedí.
Lidstvo nevěřící v Boha a peklo,pozná jistě peklo nejen v tyto dny
začínajícího SUPERHOLOKAUSTU,ale i po smrti.
A to obojí-především zato,že nebojuje proti zlu.
Nebojuje fyzicky,ale pouze žvaní.A právě proto-BUDETE BOHEM POTRESTANÍ.
ZA VRAŽDU SVÝCH Blízkých,za zničení budoucnosti Vašich potomků,
i za Vaši vlastní SEBEVRAŽDU.
Dokud nebudete bojovat proti zlu-GENOCIDY SE BUDOU OPAKOVAT ZNOVA A ZNOVA.
Jak řekla ta moudrá chůva svému špatnému králi v české pohádce:
KDO PROTI ZLU NEBOJUJE-SÁM SE PROVIŇUJE.

Matti
Host
Matti

Otvorte oči – boj proti zlu je takisto len boj, teda zlo a zlom si pritiahnete iba ďalšie zlo, to je zákon… snáď sa chápeme.

vidící
Host
vidící

Ten Hospodin muší bejt ale hlava, vašnosto! Nejdřív sestrojit člověka k obrazu svému, a pak zjistit, že je to vlastně nepodařený zmetek. No jistě, vševědoucí a všemocný a neomylný Hospodin za to jistě nemohl, to ti mizerové Ev s Adamou jsou na vině a je třeba je nejdřív vykopat z ráje a pak následně všechny jejich nezdárné potomky utopit jako koťata, a pro jistotu i všechnu flóru s faunou! A aby toho nebylo málo, tak následně pár tisíc let po vysušení a restartu veškerenstva poslat mezi ty pozemské nepodařence (hromdočepice, kde asi soudruzi z endéer zase udělali chybu) svého syna,… Číst vice »

Pavol
Host

Archa Smlouvy Nálezy Ron Wyatt1280X720
https://www.youtube.com/watch?v=dnWZ-KKXbrg

Géba
Host
Géba

No nezlobte se na mne,já věřím v mnoho věcí,ale tohle mi příjde jako pubertální blábol.To nemůže myslet vážně.V podstatě každý máme svůj duchovní svět a vnímáme ho po svém,ale tohle je dost silné kafe.Vůbec bych takový blábol nesdělovala ani sousedům,natož do médií.

Marek
Host
Marek

Ako to chapem ja, dievcina bola v pekle ktore patrilo jej. Clovek je strojcom vlastneho pekla na mieru 😉 ale ak to tak je tak druhy protipol je namieru 🙂 co je fajn… Ale samozrejme, len rozmyslam nahlas len teoria 🙂

Mrákula
Host
Mrákula

Zdá se že je Bůh čtenář dívčích časopisů (o celebritách) a odborníkem na popmuzic.

Jan
Host
Jan

Vážení. Ať je tenhle článek jak pravdivý chce, nemůžu popřít dobrou zkušenost co se týče osobního vztahu s Bohem. To je nepředatelný. Bůh je dobrý a dává každému právě takovou šanci, jako je celý jeden pozemský život a šanci přístupu k němu a bibli máme všichni. Pamatujte, Bůh se nebude ohlížet na to, jak si představujeme život po životě my. Ani jak si představujem jeho. On je spravedlivý a narozdíl od vás, dal nám naprosto všechno – dokonce až tak, že nechal kvůli nám obětovat vlastního Syna – z lásky k nám. Kdo tomu věří, je vděčný. A dostává život… Číst vice »

Dalibor
Host
Dalibor

Pokud je článek pravdivý, tak nevím, co strašného provedla Selena, pocházela z chudých poměrů, bylo jí teprve 23 let, když byla zastřelena pomatenou fanynkou. Neměla šanci poznat život a svět, v mládí dělá blbosti dost lidí. I k poznání, pokoře a stálým životním hodnotám se člověk prokouše až věkem. Ona určitě neměla dost času na to, aby případné „hříchy“ odčinila.

Skus hádat
Host
Skus hádat

Vsadím se že ta holka není na 100% Římskokatolického vyznání ale je to protestantka která chce udělat reklamu protestantům, pošpinit Římskokatolickou církev a ukázat že protestanti jsou ti praví. Pošpinila Římskokatolickou církev tím že Jan Pavel II. je v pekle a přitom byl prohlášen za svatého. A navíc Hospodin rozhodně nedělá exkurze do pekla ale dělá je Kristus. Zdar

Dalibor
Host
Dalibor

To si nemyslím. Je z Ecuadoru, to je čistě katolická oblast.

Jan
Host
Jan

I v bibli je Kristus pojmenovaný jako Hospodin. V překladu Pán. Navíc, kdo prohlašuje lidi „za svaté“? Lidi. Jestli byl opravdu svatý podle měřítek Božího slova, to se dozvíme až později.

Kači
Host
Kači

😂😂😂 Tak to už je moc no nemám slov ale je jisté že by se měla nechat léčit… Dost dobře holka fatazíruje. …O Selene i Michaelu Jacksonovi to totalě zabila… A o ex Papežovi….. Věř holka že tohle je ten tvůj nejjjj hřich