• Nezařazené
  • 6

Zhoubnost mobilního telefonu na lidské tělo

…..bylo popisováno už nesčetněkráte. Zde máte výzkum z Německa, co telefon způsobuje s krví. No jinými slovy, jedná se o perfektně vymyšlenou lidskou genocidu a nikdo to už nemůže vyvrátit. „Proto si dávejte mobily co nejvíce k hlavě a hlavně v tom podporujte  Vaše děti“. Pak se ale ptám, proč jste je přivedli na planetu Zemi????

07:54

VLIV EXPOZICE MOBILNÍHO TELEFONU NA KREVNÍ BUŇKY


výzkum:
Kornelia Tomson, celostní medicina, 29225 Celle (SRN)
www:
aplikovaná metoda:
mikroskopie v temném poli (Dunkelfeldmikroskopie)
použitý mobilní telefon:
Nokia 5110
doba telefonování:
1,5 minuty
vyzařovaný výkon:
70 – 100 µW/cm2
povolený výkon (norma SRN):
470 µW/cm2

*  MIKROSKOPIE V TEMNÉM POLI (Dunkelfeldmikroskopie)


Mikroskopie v temném poli je metoda používaná k pozorování drobných objektů a jejich povrchových struktur. V lékařství se uplatňuje mj. při analýze krevních buněk. Mikroskopické vyšetření se provádí ze vzorku odebrané kapky krve.
Její podstata spočívá v tom, že do roviny objektu vstupují z kondenzoru pouze okrajové, velmi šikmé světelné paprsky, zatímco středové paprsky jsou pohlceny a při zobrazení se neuplatní. Objekt je tedy osvětlen jen ze stran, paprsky se od něj odrážejí a lámou. Do objektivu vstupují jen paprsky odražené od povrchu objektu a ten proto září v temném poli.

Tato medicínská metoda byla použita při měření vlivu expozice mobilního telefonu na krevní buňky lidského organismu – erythrocyty (červené krvinky). Experiment se uskutečnil na klinice Heilpraktikerin Tomson Kornelia v Celle (SRN).

*  TELEFONUJÍCÍ OSOBA „A“


před telefonováním
před telefonováním
Bílé kruhy na obrázku jsou červené krvinky plovoucí v krevní plazmě a díky elektrickému náboji a polarizaci se od sebe odrážejí.

 

po telefonování
po telefonování
Pokusná osoba A telefonuje s běžně prodávaným mobilním telefonem. Vyzařovaný výkon je asi 25% zákonem stanovené mezní hodnoty. Přesto dochází v lidském biosystému ke značným změnám. 90 vteřin po ukončení hovoru jsou krevní částice depolarizovány a drží se jedna druhé. Znamená to poruchu průtoku a nedostatečný přenos kyslíku, který se na erythrocyty nedostatečně váže. Protože mozek sám spotřebuje 20% přenášeného kyslíku, může dojít k poruše koncentrace a výpadku krátkodobé paměti.

 

20 minut po telefonování
20 minut po telefonování

 

40 minut po telefonování
40 minut po telefonování
Pokusná osoba A je po telefonování uzavřena v prostoru odstíněném od krátkých vln. Ještě 20 minut po telefonování jsou erythrocyty v shlucích. Poprvé po 40 minutách jsou jednotlivé erythrocyty opět od sebe odděleny a stav je normalizován.

*  POKUSNÁ OSOBA „B“ STOJÍCÍ 1,7 METRU OD OSOBY TELEFONUJÍCÍ


po telefonování
po telefonování
Pokusná osoba B sama netelefonuje, ale stojí od osoby A v odstupu 1,7 m. Také u osoby B dochází k depolarizaci krevních částic a po 20 minutách je ve stejném stavu jako osoba A.

 

20 minut po telefonování
20 minut po telefonování

Ing. Hein – komentář:
Toto měření (neoddiskutovatelná fyzikální metoda – vzorek krve a mikroskop) ukazuje časovou shodnost cca 40 minut pro normalizaci poměrů v krvi a normalizaci parametrů měřených námi metodou EAV. Dvě naprosto odlišné metody s obdobnými výsledky byly prováděny dvěma institucemi, které o sobě a výsledcích své práce navzájem nevěděly.

http://www.praxis-tomson.de

http://www.milanhein.cz/odkazy_erytrocyty.php

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

6 Komentáře zapnuto "Zhoubnost mobilního telefonu na lidské tělo"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!