Žijeme ve lži! Toto video by měli všichni vidět a sdílet! Nemám slov, širte dál! Díl 2

Chtěl by ses dozvědět tajemství? A umíš si toto tajemství nechat jen pro sebe????

01:54

…..prosím uvědomte si řečené ve videu a zamyslete se nad ním. Jinak se neprobudíte….

Díl první najdete ZDE: http://tadesco.cz/zijeme-ve-lzi-video-by-meli-vsichni-videt-sdilet-nemam-slov-sirte-dal/

K tomuto videu je nutné zdůraznit jednu důležitou věc, se kterou nesouhlasím.  Ve videu je řečeno následující: Země je plochá deska a vesmír neexistuje. Opakuji, s tímto nesouhlasím. Země není plochá deska, trvám na skutečnosti duté Země  a vesmír existuje. Jinak je vše naprostá pravda. Obrázek byste si měli udělat sami….

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

14 Komentáře zapnuto "Žijeme ve lži! Toto video by měli všichni vidět a sdílet! Nemám slov, širte dál! Díl 2"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
mariankosnac
Host
mariankosnac

To prvé video The lie we live bola pomerne nuda, no toto je už celkom znepokojujúce. 🙂 A kde sú videá kard. Judas?

jirik
Host
jirik

Na YT dlouho nevydrží, jsou tam nežádoucí……

jirik
Host
jirik

Co mě zaujalo, byl navýšený počet obyvatel na planetě….

jirik
Host
jirik
Datum 11. září 2001 je spojováno s největším podvodem a lží na lidskou důvěřivost v novodobých dějinách. Šlo o největší komplot amerických tajných služeb na vlastní obyvatelstvo (inside job) a světovou politiku. Na základě toho byla uskutečněna jinak velmi obtížně vysvětlitelná válečná tažení na východní státy a zavedena represivní šmírovací opatření na civilní obyvatelstvo nejen na území USA. Během tohoto dne byly naplánované cvičné válečné hry. Letecké dispečinky měly problémy s identifikací domnělých letadel, které měly být uneseny. Radarové záznamy se neshodovaly a některé informace chyběly a nelze je dohnat ani zpětně. Během přeletů údajně unesených letadel došlo opakovaně k… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Vražda Johna F. Kennedyho a Marilyn Monroe
http://www.suenee.cz/vrazda-johna-f-kennedyho-a-marilyn-monroe/

Milo
Host

Mam tie videa niekde v pc

mariankosnac
Host
mariankosnac

Dobre, počkám kým to vyjde s titulkami dúfajme že to už nebude nikto mazať alebo asi kúpiť usb klúč (dnes to moc nestojí 16 GB majú u nás v tescu za 7 eur) a všetko naň pre istotu zálohovať.

modroočko
Host
modroočko
Stačí si pustiť LIVE Stream NASA, kde sú na obežnej dráhe zeme, na IS stanici, samozrjeme vza zeleným plátnom urobené v PC 24/7 youtube.com/watch?v=RtU_mdL2vBM Áno, zem je totálne plochá, pretože moria sa vylievajú do prázdnoty alebo naopak je dutá, pretože hviezdy ktoré denne vidíme a slnko sú v našej planéte, ktorá je obrovská a nikto nenašiel jej koniec. Samozrejme dutá je, lebo vidíme protinožcov, ktorý su nad nami, vlatne mi ich nevidíme, lebo nebo je modré a nikto zem nikdy neprešiel, nikto ešte nevzlietol nad letovú dráhu lietadiel a ani nikto nespadol z opačnej strany. Priveľa alternatívy škodí, aj toto… Číst vice »
mahonny
Host
mahonny

To, že zem je guľatá stačí ak otvoríte OČÍ a pozriete sa cez deň, alebo v noci na vec zvanú MESIAC. Ten má s pravidla 4 fázy (dorastanie – v písmene D, spln, cúvanice – v písmene C a nov)

Ak sa lepšie pozriete, prípadne zoberiete „konšpiračný“ ďalekohľad, tak neuveriteľne uvidíte odraz zeme/ polkruh (tvár gule -polgule), ktorá zakrýva mesiac, kedže zem tieni slnku, ktoré naň svietí a tak mesiac odráže svetlo k nám.

Pavel
Host
Pavel
To, že by Měsíc a jeho navíc měnící se tvar – (neb dorůstá nebo couvá) byl způsoben Zemí je docela blbost neb mnohokrát jsem již viděl na nebi současně Měsíc i Slunce. Oboje docela dost vysoko nad obzorem, takže rozhodně nemohla Země Měsíci stínit. Ale něco podobného skutečně existuje a je vidět onen kruhový tvar Země (leč nedokazující, že Země je kulatá) při měsíčním zatmění. I plochá Země, pokud by měla kruhový půdorys by za jistých okolností mohla způsobit ten kruhový stín na Měsíci. Ale já jsem přesvědčen o tom, že naše Země je (ač ne dokonale) podobná kouli. Jsem… Číst vice »
Anonymní
Host
Anonymní

0.5

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!