Život je jedna velká cesta. K dopisu naší čtenářky pro český lid

…..pokud máte zájem hledat elišku a krále u kulatého stolu, měl bych pro Vás nápovědu. Je skryta v následujícím kratičkém videu. Málokdo ale pochopí????? Možná v dnešní době naopak. Hodně lidí pochopí….

08:54

Obrazy řeknou víc než tisíce slov. Cesta a cestování po planetě Zemi je jednou velkou záhadou proč děláme to co děláme. A kdo nás od této cesty a cestování zrazuje?????

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
marie55fohatJan Šimekaerdna Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
fohat
Host
marie55
Host
marie55

díky za odkaz..ale film tam není celý a nemůžu ho jinde najít ….

fohat
Host
fohat

Byl to seriál s českým dabingem a vyšla kniha v češtině Na tenkém ledě.. Kdo umí jazyk primitivu,jak sdělil Milan Machovec,muže to vyštárat tady https://www.youtube.com/watch?v=gyxhj2fgLAI

marie55
Host
marie55

Díky:)

aerdna
Host
aerdna

https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/gregorian/voyage-voyage-709850 Nad vrcholy starých sopek, skluzavkou z křídel na větrných kobercích, cestuj, cestuj věčně. Z oblaků v močálech, Z povětří španělska do deště na rovníku cestuj, cestuj, létej ve výšinách Nad hlavními městy, osudné myšlenky pozorují oceán Cestuj, cestuj dále než jen noc a den Cestuj (cestuj) v neuvěřitelném prostoru lásky Cestuj, cestuj posvátnou vodou indické řeky Cestuj (cestuj) a nikdy se nevracej. Přes Gangu nebo Amazonku k černochům, k Sikhům, k asiatům, cestuj, cestuj po celém tom království Přes saharské duny, z ostrovů Fidži na Fujiyamu, cestuj, cestuj, nezastavuj se Přes ostnatý drát zničená srdce pozorují oceán Cestuj, cestuj… Číst vice »

Jan Šimek
Host
Jan Šimek

Je to jednoduchy , je v lese za rybníkem