Zlato pustili na „volnou plavbu,“ Rothschildův kartel již nefunguje

Píšu o tom už několik let. Čeká nás velký tobogán a mnozí budou hodně překvapeni, co je připraveno …..  

18:55

Od čtvrtka 26.9. už nefunguje Rothschildův kartel, který určoval fixní ceny zlata. Na vině jsou evropské centrální banky, které odmítly prodloužit smlouvu o dohodnutých prodejích zlata – Central Bank Gold Agreement.
Světový trh drahých kovů se konečně osvobodí od staleté kontroly a manipulací ze strany Bank of England a dinastie Rothschildů.

Celou zprávu a analýzu si můžete přečíst ZDE a ZDE. (Jen pro znalce ruštiny)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1 Response

  1. Vít Henok napsal:

    Mějte prosím na paměti, že do Desatera patří žít bez dluhů. Pokud se tak děje, co se stane ? Vše musíte chápat v kontextu nejen pozemském, ale především energetickém. Energií ale jen tak nezavřete do baterií, dluhy energeticky ovlivňují celý Vesmír. Po smrti tohle zjistíte na vlastní kůži. Energie toho, čím jste, je spojená s některou planetou, hvězdou nebo kamenem. . To je ale přesně to, co vám mizí. Pokud se dnes díváte do Vesmíru, pak vězte, že ty vaše planety již zmizely. Zmizelo 7 Sluncí, zemřelo 35 živých planet včetně Měsíce, kde není život, přesto byl živý a měl vlastní rotaci i atmosféru. Na Zemi žijete jen krátce, váš život je však spojen s planetami, kde bude pokračovat. Pokud ale si vytunelujete vlastní planety a ☀️, pak nemáte kam jít a zmrznete v mezihvězdném prostoru tak, jako byste zmrzli na Zemi. Nic o tom, jaká jsou pravidla života nevíte. Pokud byste je znali, nikdy byste nežili na dluh.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..