Zločinci nejtěžšího kalibru vládli a vládnou světu. In Memoriam George H. Scherff Jr. aka George HW Bush Sr. Pravda o amerických prezidentech a spiknutí. Odhalení-důkazy. Díl 1.

…..lidé neustále požadují důkazy. Zde je máte s odhalením, perfektně popsané v delším provedení. Článek je překládán postupně, protože je velmi dlouhý, zhruba 70 stran DŮKAZŮ O ZLOČINECH AMERICKÉ VLÁDY…. (Přesněji vlády KORPORACE THE UNITED STATES OF AMERICA Inc.)

09:54

Důkazy zde obsažené, pro pochopení celého dnešního světa (proč se tu děje to či ono, pro vás nelogické), jsou důležitější, než cokoli jiného, co vám bylo doposud podsouváno a předkládáno médii hlavního proudu. JAK SAMI ZJISTÍTE (mnozí už zjistili), VLÁDNOU NÁM VRAZI, ZLOČINCI A MAFIÁNI. Článek je velmi důležitý pro pochopení dnešního dění v EU !!!!! !!!!! !!!!!

Pro vypovídající důležitost s DOLOŽENÝMI DOKLADY A SNÍMKY je nutné, aby se veřejnost s tímto seznámila dříve, než nám vše zakáží a důkazy odstraní. DŮLEŽITÁ JE VYPOVÍDAJÍCÍ HODNOTA. Mozaika se vám o něco více poskládá.

KE KONCI ČASŮ LIDSTVA…..

Bylo by dobré článek šířit mezi lidi, aby konečně otevřeli oči….

Přeložila raja

Originál článku: In Memoriam: George H. Scherff Jr. aka George H.W. Bush Sr.

 

Bývalý prezident USA se na smrtelné posteli přiznal k tomu, že to on je vrahem Nikoly Tesly. Podle všeho také zinscenoval atentát na Johna F. Kennedyho. George HW Bush, 41. prezident Spojených států amerických, zemřel 30. listopadu 2018 ve věku 94 let, čímž ukončil svoji dlouhou kariéru plnou masových vražd, genocidy a atentátů na významné státníky po celém světě.

Díky vytrvalému vyšetřování investigativního novináře Michaela Nicoloffa a doznání jednoho z blízkých bodyguardů Hitlera, Otto Skorzenyho, byla odhalena pravá identita George HW Bushe.

Přiznání na smrtelné posteli a fotografie podporující tvrzení, že 41. americkým prezidentem byl ve skutečnosti George H. Scherff mladší

tm dodává: byla to jedna velká rodina zločinců, kteří ovládli svět. Proto nyní ty tribunály.

Podle Otta Skorzenyho obrázek výše zachycuje Scherffovu rodinu a pár jejich přátel (fotografie byla pořízena kolem roku 1938). Muž držící ruku „matky“ Scherffové je Martin Bormann. Vpředu sedí Reinhardt Gehlen. Vzadu je Joseph Mengele a po jeho pravici se nachází tehdy ještě mladý Skorzeny. Vpravo se v němcké námořní uniformě nachází George H. Scherff mladší a jeho otec George H. Scherff starší. Bormann se stal druhým velitelem Hitlera. Reinhardt Gehlen byl velícím důstojníkem SS, kterého američani do své země dostali pod záštitou operace Paperclip. Skorzeny a George HW Bush pomáhali při procesu spojování nacistické rozvědky (SS) s OSI (Úřad pro vyšetřování Letectva Spojených států). Toto spojení dalo vzniknout organizaci známé pod zkratkou CIA, v jejíž čele stanuli William Donovan přezdívaný „Wild Bill“ a Allen Dulles. Tito muži se rovněž podíleli na experimentech CIA na kontrolu mysli, z nichž nejnámější je MK-ULTRA. Důstojník SS a lékař Joseph Menehele, notoricky známý sadista z Auschwitzu přezdívaný „anděl smrt“, po válce utekl z Německa do Severní Ameriky. George H. Scherff mladší se stal 41. americkým prezidentem jako George Bush a George H. Scherff starší byl „důvěryhodným asistentem“ Nicoly Tesly.

 

 

 

To, co se nyní chystáte číst, je další krok nad rámec běžného výzkumu, jehož průkopníkem se na počátku 90. let stal autor a historik Webster Tarpley, který své bádání s velké části zakládal na „tvrzeních“, jež na smrtelné posteli poskytl Otto Skorzeny, a jeho krabici plné fotografií. Od Skorzenyho smrti v roce 1999 mnohá vodítka, o nichž se zmínil, vedly k něčemu, co by se na první pohled mohlo zdát jako nesmyslné bláboly nepříčetného starce. Co zůstává konstantním je fakt, že když se probrodíme veřejně dostupnými úředními záznamy, soukromou korespondencí, memoáry, novinovými články, fotografiemi a dalšími „opěrnými body“, záznamy o Bushově rodině (ty které existují) jsou jeden nekonečný palác nesrovnalostí a kuriozit. Vzhledem k tomu, že se jedná o Kongresem potrvzený fakt, že Prescott Bush byl během druhé světové války obchodoval s nacisty, můžeme bezpečně prohlásit, že spojení mezi Bushovými a nacisty skutečně existovalo. Kdo jsou Bushovi? Jak se spojili s nacisty? Bylo spojení stále živé, když se George H.W. Bush a George W. Bush stali americkými prezidenty? Odpovědi nejsou tak jednoznačné, jak bychom chtěli. Máme však k dispozici svědectví Otta Skorzenyho a jeho fotografie. Tak tedy, pusťme se do toho. Následuje první část vyšetřování, které poukazuje ke kurióznímu závěru – „Bushova“ rodina byla vytvořena za účelem zničit Ameriku.

 

 

Autor: Don Nicoloff

To, co nás učí o historii v amerických školách, není historie, ale pohádka. Ještě lepší by bylo říci, že je to propaganda určená k tomu, aby oklamala nic netušící společnost o svém skutečném dědictví a o zrádných činech a sabotážích, a která byla navržena za účelem nastolení Nového světového řádu. V následujících řádcích se dozvíte skutečné identity těch, kteří infiltrovali národ jménem tajných organizací, jejichž cílem není nic jiného, než totální zotročení lidstva. V minulosti již jiní psali o mnohých spiknutích, jejichž cílem je ovládnutí přírodních zdrojů, energií, zásob potravin a našeho suverénního práva na život na planetě Zemi – ne jako otroků pár zbohatlíků – ale jako svobodných bytostí, mužů, žen i dětí, konajících na základě svobodné vůle dané stvořitelem.

„Výzkum“ je systematické zkoumání a studium materiálů a pramenů s cílem zjistit fakta a dosáhnout nových závěrů. Toto je důležitý výzkum. Čtěte jej opatrně a s otevřenou myslí.

 

S ohledem na použití fluoridů (fluoridu sodného) v pitné vodě a zubních pastách, již můžete být ve stádiu popírání. Fluoridy (jak nám bylo řečeno) jsou určeny k prevenci zubního kazu. Vy, čtenáři, se můžete rozhodnout, zda opravdu fungují. Skutečným důvodem, proč jsou přidávány do pitné vody a zubní pasty, je to, že umírňuje vaši fyzickou a duševní stránku, načež se stáváte apatickými.

tm dodává: název pro mnohé popírače a ignoranty = lidé s amputovaným mozkem (silně ovlivněným mozkem chemikáliemi bez vlastních názorů)

 

 

Problematika myšlenky

Představte si, že jste členy tajné organizace, jejímž jediným programem je ovládnout celou planetu. Pokud by měl váš plán uspět, aniž by si ho zamýšlené oběti byli vědomi, věnujete nejvyšší pozornost diskrétnosti. Vaše organizace by vypracovala sérii historických událostí tak, aby to vypadalo, že se jedná o běžné události, které se tak nějak zkrátka stávají (přírodní katastrofy, nemoci způsobené člověkem, vraždy, atentáty, teror, manipulace peněz a dodávek energií, kontaminace potravin, znečištění přírodních zdrojů a válka). Načasování těchto událostí by vyžadovalo trpělivost, pečlivé plánování, spolupráci s dalšími lidmi na „důvěryhodných“ pozicích, špionáž a podvádění. V podstatě celá mise by musela čerpat svoji sílu z podvodů a utajení. A hlavně ze svého mistrovského plánu.

Kdo byli tvůrci tohoto mistrovského plánu? Sledujte, jak to do sebe začne zapadat…

 

Pokračování….. Zde najdete Díl 2.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8 komentářů

 1. Ctenar napsal:

  Těch kostlivců ve skříni je hromada. U nás údajně i Havel. Níže odkaz, kde se dá přečíst v předposledním odstavci o přísaze zasvěcení zednářů?
  http://domino50.blog.pravda.sk/2014/06/09/v-havel-st-a-m-havel-dostojnici-gestapa/

 2. Dracon napsal:

  Nic, co by mne překvapovalo, jasné jak facka

 3. jirik napsal:

  Federální soudce v Marylandu Theodore Chuang přijal miliardovou žalobu proti Univerzitě Johna Hopkinse, farmaceutické společnosti Bristol-Myers Squibb a Rockefellerově nadaci za to, že tyto instituce úmyslně infikovaly lidi syfilidou během experimentů americké vlády ve 40. letech 20. století v Guatemale.

  https://www.casopis-sifra.cz/rockefellerova-nadace-celi-miliardove-zalobe-za-umyslne-infikovani-lidi-syfilidou/

 4. Ctenar napsal:

  Nechci být mstivý, ale mrzí mne jedna věc. Než dojde na nějaké soudy, všichni ti lumpové jsou dávno po smrti. Celý život dělali borčus, kradli, podváděli, zabíjeli, užívali si neřestí. A ještě budou, neb přesouvání zla do EU pokračuje; vraždy, znásilňování je ututláváno, pachatelé vlastně nepostihnuti. Ti, kdo na to jen poukáží jsou perzekuováni, jejich životy ničeny. Peníze vládnou světem a ještě dlouho budou. Kardinál J. (ani to nechci vyslovit) si mne ruce, jak to zdárně pokračuje.Rozvrat hodnot, jako, muž, žena, rodina, stát. Tedy nás stejně občanská válka a zřejmě i válka světová (armagedon) nemine. O nějakém nebi a peklu se nebavím, neb dle mé víry nic takového neexistuje. Naši politici jsou taktéž koupeni, tedy i sem se chaos dříve, nebo později dostane. Stačí si vzpomenout, jak se na referendum postupně zapomnělo a už se o tom ani nemluví. Každý občan (i ten špatný) se k nám dostane oficiálně, bez problémů a už to nebude ani utečenec, ale řádný občan EU. Hranice hermeticky neuzavřeme. To by nám tatínek vyhlásil válku a poslal na nás Eurogenderfor a vznikající Euroarmádu… Zakazují cokoli o bylinkách, zakazují psát pravdu, brzy zakážou i ten ocet aby náhodou jsme jim chemtrail „neničili“. Vyhlídky nejsou pozitivní. To, že se Rusko a Čína odtrhla od jejich záměru, ještě nic neznamená. Je úplně jedno, jestli je to západní, nebo východní kapitalista. Každý nás bude sdírat z kůže i ten Rus. Nevidím to pozitivně. Lidské myšlení a touha vyčůrat vejš, než soused tu bylo, je a bude. I kdyby se ti dobří domluvili a koupili si třeba ostrov, vždy se najde někdo, komu to bude „vadit“ a bude chtít i ten ostrov. Není mi z toho zrovna dobře na duši….a spoléhat se, že nějací ufouni, nebo původní obyvatelé zasáhnou, nevím. Tak jak je divné, že zlo, které má prostředky na okamžité vítězství-nevyhraje, tak je divné, že dobro, které má taktéž prostředky-taky nevyhraje… Myslím, že pořád prohráváme…
  Má někdo, něco k tomu povzbuzujícího? Z čtenářů? Mám z toho depky a připadám si jak ten Don Juan de la Mancha, který bojuje s větrnými mlýny…

  • tomáš marný napsal:

   MIlý čtenáři,
   věř a víra tvá ti pomůže. Jinak by bylo vše na této planetě už dávno zbytečné. Ano existují ti původní obyvatelé na povrchu a jejich pomoc…..
   Proč si myslíš, že v současné době probíhají boje mezi ruskými vojáky a rasou ANIMUS, před kterou bylo lidstvo varováno. Nechtějí s tím vystrašit obyvatelstvo, proto je vše děláno „tajně“ Rány které jsou způsobeny implozí zasažených cílů, jsou slyšet po celé planetě. Pouvažuj sám pro sebe, odpověď najdeš, odkud mají rusové zbraně tohoto druhu, že si troufnou na nejvyspělejší roboty ve vesmíru, kteří se dostaly na planetu Zemi jenom díky amíkům. Čtenáři, není to sci-fi, ale tvrdá realita. Tvrdší, než bys mohl myslet. Nechtěj prosím ale důkazy. Veškeré byly popsány…..
   Prosím počkej a vyčkej. Jedno čínské přísloví praví: KDO UMÍ VYČKAT STÁVÁ SE VÍTĚZEM. Obyčejní lidé s tím v současné době nemohou nic dělat. Zamotali jim hlavu příliš složitou politickou situací, všichni se hádají co bude v politice a to nejdůležitější jim uniká a je nad našimi hlavami.
   Proto vše pravdivé je najednou FAKE NEWS a je dementováno. Mají na to týmy cvičených lidí (no spíše opic). Musejí vše pravdivé zesměšnit, zadupat do země a otočit. Je to tak se vším. I s tím ufem nad PENTAGONEM. Jasný je to hologram. Moc dobře jsou za ta desetiletí ovce naprogramované…..
   Toš tak
   tm

  • Jarka napsal:

   Tak nějak o tom taky přemýšlím a vadí mě šíleně moc věcí, ale věřím, že bude líp

 5. Michal napsal:

  Borman by na fotke mal mať 38 rokov (je ročník 1900) a Skorzeny 30 (ročník 1908). Obaja však vyzerajú ako čerství maturanti….

  • lidkakr napsal:

   a Otto Skorzeny zomrel v roku 1975 v Madride a nie až v roku 1999 ako je uvedené v članku…. samé nezmysly

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..