Zločinná FARMACEUTICKÁ MAFIE vraždí děti. Přes mnoho úmrtí dětí „MUDR“ – rozumějte vrazi v bílých pláštích, melou pořád tu svoji. Vakcína určená v Česku dvouměsíčním dětem způsobila již 36 úmrtí!!!!!

…..ptám se sám sebe a svého okolí. Mají ještě lidé vůbec sebereflexi a svědomí????? Nebo jsou jim barevné papírky nadevšechno???? Co jsou to za „vystudované barbarské kreatury“ bez citu a pokory před ostatními lidmi a hlavně před malými dětmi, kteří se nemohou bránit?????

11:45

Všechny matky by měly okamžitě podat trestní oznámení na lékaře za vraždu svého dítěte, jinak se situace asi nedá zvrátit!!!!! Je tedy nutné vytvořit asi internetové stránky, kde by se mohly obrátit matky poškozených dětí a dětí zavražděných údajnými MUDR, JUDR, PUDR, DR, CSC, PROF A DALŠÍMI!!!!!

Prosím konečně všichni pochopte, že jsou to zločinci nejvyššího ražení a bestie, které nemají na planetě zemi obdoby!!!!! !!!!! !!!!! Promiňte, ale jinak se to nedá už ani vyjádřit!!!!! !!!!!

 

Vakcína určená v Česku dvouměsíčním dětem způsobila již 36 úmrtí

 

Kdyby byly všechny vakcíny opravdu tak „bezpečné a účinné“, jak běžně tvrdí establishment zdravotních úřadů a vládní idioti, pak by za období dvou let nezemřelo 36 nemluvňat v důsledku očkování vakcínou 6 v 1, která je známá jako „Infarix Hexa“ a kterou vyvinul farmaceutický gigant GlaxoSmithKline (GSK).

Utajované dokumenty, které nedávno vynesla na světlo světa webová stránka „Initiative Citoyenne“, dokazují, že se objevilo minimálně 1 742 nepříznivých reakcí, z nichž 503 bylo klasifikováno jako „vážných“.

Ale z těch vážných bohužel zemřelo již zmíněných 36 dětí. Došlo k tomu v období od 23. října 2009 do 22. října 2011 – ale GlaxoSmithKline tato úmrtí vůbec neohlásil.

Překvapující informace obsažené v tomto 1 271stránkovém dokumentu odhalují, že v souvislosti s vakcínou Infanrix Hexa docházelo minimálně k 1,5 úmrtím měsíčně – a to byla jen úmrtí, která byla ohlášena.

Když uvážíme, že jen 1-10 % nepříznivých reakcí na vakcínu končí v oficiálních statistikách, počet úmrtí mohl být mnohem vyšší.

Podle veřejně dostupných údajů většina nemluvňat, jejichž smrt nastala po podání vakcíny Infanrix Hexa, zemřela během několika dní po očkování. Tři nemluvňata zemřela pár hodin po podání vakcíny.

„Nejde o 14 úmrtí, která byla zaznamenána společností GlaxoSmithKline v období od října 2009 do konce října 2011, jak jsme původně počítali, ale o 36 (14 úmrtí v období let 2010-2011 a 22 úmrtí v období let 2009-2010),“ uvedla stránka Initiative Citoyenne.

„Kromě těchto 36 úmrtí [bylo] minimálně 37 dalších úmrtí (většinou náhlých úmrtí), což od zavedení vakcíny v roce 2000 spolu činí minimálně 73 úmrtí, a opět se to týká jen syndromu náhlé smrti dítěte.“

Pro další zprávy o vakcínách se určitě podívejte na stránku Vaccines.news.

Nejen MMR vakcína, ale také Infanrix Hexa způsobuje autismus

Tento zhruba 24měsíční přehled poškození a úmrtí způsobených vakcínou Infanrix Hexa je doplněn výzkumem zveřejněným o několik let později, který vakcínu dává do souvislosti s permanentním autismem a poškozením mozku (zdroj).

Jak jsme v té době uvedli, italské úřady prohlásily, že tato multivalentní vakcína obsahující smrtící chemické látky, jako jsou thimerosal (rtuť), hliník, formaldehyd (jed na krysy), geneticky upravené složky virů a celou řadu chemických konzervačních látek, je odpovědná za vznik autismu u mladého kluka po podání tří doporučených dávek očkování.

Petici, kterou spustili rodiče poškozeného kluka, italské Ministerstvo zdravotnictví nejprve odmítlo a vyzývalo rodiče, aby podali žalobu.

Na rozdíl od České republiky či Spojených států jsou totiž italské farmaceutické firmy vyrábějící vakcíny brány za odpovědnost za poškození a úmrtí způsobené jejich produkty.

Tito rodiče svůj spor nakonec vyhráli, čímž alespoň v Evropě stanovili precedens, že vakcíny mohou způsobovat a taky způsobují autismus, a že nejsou stoprocentně bezpečné a účinné, jak notoricky tvrdí očkovací průmysl.

Itálie již prohlásila, že MMR způsobuje autismus, ačkoli farmaceutický průmysl tvrdí opak

Několik let před tímto prohlášením, které bylo zpochybněno italským Ministerstvem zdravotnictví, učinil podobné prohlášení týkající se vakcíny MMR proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám italský soudce Lucio Ardigo.

Kluk očkovaný vakcínou MMR byl „poškozen nevratnými komplikacemi z důvodu očkování (trivalentní MMR)“, píše se v oficiálních dokumentech soudu souvisejících s případem.

Jinak řečeno, MMR opravdu způsobuje autismus, a rodiče, kteří chtějí své děti chránit před potenciálním vznikem trvalého poškození mozku, by udělali nejlépe, kdyby se této vakcíně úplně vyhnuli.

A nejen této vakcíně, ale také ostatním vakcínám, u kterých se nikdy neprokázalo, že jsou bezpečné a účinné.

„Když uvážíme tyto informace, je nějaký důvod se divit, že malé děti umírají po podání vakcíny obsahující tyto látky?“ ptá se odbornice na očkování Christina Englandová, která píše pro GreenMedInfo.

„Společnost GlaxoSmithKline se může snažit zakrývat fakta, ale nemůže je skrývat věčně. Vakcína Infanrix Hexa by měla být okamžitě stažena z trhu.“

Zdroj: naturalnews.com,

Zdroj překladu: Zpracovala: Vylectese.cz

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

17 komentářů

 1. Božena M. napsal:

  Můj nejmladší vnouček
  (dnes je mu 9 let), ihned po očkování zmodral, (pediatrička před mou dcerou prohlásila, že neví, jak mu pomoci) a moje dcera z toho měla velké trauma. Je třeba urychleně konat, zachraňte děti!!!! Božena M.

 2. Gabina napsal:

  Kéž bych se o očkování zajímala před devíti lety, byla jsem ovce věřící bílé mafii. Po druhé dávce MMR se z mé dcerky stal těžký dyslektik a dyskalkulik s poruchou paměti. Před vakcinací recitovala básničky a zpívala písničky, dnes ji stojí mnoho úsilí zapamatovat si text. Mám výčitky, protože je to jen má vina. Nejhorší je pocit že jsrm ji svým rozhodnutím zničila život a nemohu to napravit.

  • octomaník napsal:

   Zkusit pročistit tělo – přípravky joalis; mateřídouška, rozrazil – zlepšují paměť; přeslička, himalajská sůl, kurkuma – detoxikují tělo; přeslička i himalajská sůl lze přidat do koupele (nemíchat do jedné koupele) – viz knihy od Marie Treben

  • tomáš marný napsal:

   Milá gábinko,
   můžete jí pomoci, napište mi když tak na mejlíka a my Vám poradíme. Dá se to detoxikovat a udělat ještě něco naprosto jiného…..
   Nemějte obavu a výčitky. Dá se to poopravit….
   tm

   • Haluz napsal:

    To jste si vážně tak jistý ? Od jisté chvíle, kdy jsem byl svědkem toho jak dotyčná osoba s rakovinou, vyzkoušela vše, mnoho léčitelů těch vyhlášených se ji snažilo všelijak pomoc, vyzkoušela i mms, vyzkoušela vše co mohla, ale nemoc ji drtila téměř bez náznako zlepšení velmi rychle až umřela.. Což mě celkem vyvedlo z míry, taky jsem lidem radil co mají dělat aby byli zdraví, ale jestliže máte v kartách napsáno že vás nemoc sundá, tak vás sundá ať chcete nebo ne, osobně už to zdraví tolik neřeším, a možná dělám víc než jsem kdy pro zdraví dělal. Oblast zdraví je to nejsložitější v čem se snažím v životě vyznat.

 3. mariankosnac napsal:

  Bill Gates rozbehol akciu na zníženie populácie tak čo sa furt divíte že vakcíny sú dnes hnusné. Najprv to skúšali v Africe ale i tí afričania to pochopili a už nechcú vakcínu ani vidieť.

 4. Miroslav napsal:

  Je to zkouška v ničení lidských ras. Proč USA sbírá biologický materiál „čistých“ Rusů ? Je to jasná spolupráce zbrojařů a zdravotníků-výzkumníků.

  • Jan napsal:

   Oni nesbiraji jenom DNA Rusu. Kolem Ruska maji tajne laboratore na vyvoj biologickych jedu a patogenu, vyvolavajici nemoci a umrti! Jsou v Georgii, kde se uz zrejme zkousi na lidech, jsou na Ukrajine i jinde. Rise zla se soustredi na Rusko, chce ho znicit a ovladnout jeho suroviny a zemi rozdelit mezi NATO staty. To je ten pravy duvod rusofobie a nenavisti k Rusku, neustalych provokaci. Jako 9. kvetna slavi Rusko vitezstvi a NATO v ten den zahajuje manevry u ruskych hranic! Vetsi pakaz a valecne stvace si snad nedovedu predstavit. NATO je fasisticka organizace, jdouci ve slepejich Hitlera.

 5. fohat napsal:

  Po válce byla akce UNRRA..Během roku byla jedna osoba blízka po téžkém urazu očkována z UNRRA, kdy přestala mluvit a chodit..Trvalo několik týdnu,než se vše obnovilo..Očkování provedla ještě neodsunutá německá řádová sestra v Sudeten GAU Winterberg…

 6. jirik napsal:

  Pro ty, co mají v oblibě krevety

  Evropské krevety neprošly testem na drogy. Nachází se v nich kokain, xanax a další nelegální látky
  https://ac24.cz/-/evropske-krevety-neprosly-testem-na-drogy-nachazi-se-v-nich-kokain-xanax-a-dalsi-nelegalni-latky?redirect=%2F

  přeji dobrou chuť

 7. Andrea111 napsal:

  Dobrý den, moje dcera, které je 2,5 roku byla v 5 měs. očkována jednou dávkou hexavakcíny. V té době žvatlala, a normálně se rozvíjela, po očkování se tak nějak zbrzdila zpomalila ve všem. Pediatrovi jsem oznámila, že reakce se mi nelíbila, bolestivý otok na nožičce, ztráta očního kontaktu, třes ručiček, noční křik a řev, do té doby naprosto neznámý. Lékaře to nezajímalo a celou záležitost zpochybňoval a odmítal, že by se mohlo jednat o důsledek očkování. Tlačil na aplikaci dalšího očkování, které jsem odmítla. Dcera se postupné zlepšila, v 11 més začala chodit, třes rukou pokračoval, když přestal třes, došlo k omezení rozvoje řeči. Neotvírala pusu a místo žvatlání a rozvoje řeči mručela, hučela atd . Na neurologii doporučili další očkování a moje námitky naprosto ignorovali. Další očkování jsem odmítla pro nedůvěru v bezpečnost očkovacích látek a z obav před dalším poškozením. Nyní na mne lékař vyvíjí tlak a kontaktoval očkovací centrum, odkud mi vzkazují, že dcera už je velká a máme v očkování pokračovat hexou 2+1 a určitě i MMR. Ptala jsem se lékaře jdo nese zodpovědnist za případné nežádoucí účinky. V podstatě se urazil a požádal mne abych mu to třeba dala písemně, založí to do karty … Jsem připravená to v následujících dnech sepsat, jen nevím jestli to není dvojsečné a ráda vych použila formulace, které mi pak tzv neomlátí o hlavu. Pokud někdo máte zpracovaný text, který se pro tyto účely osvědčil, prosím o něj. Dodávám, že mám ještě 2 starší děti a ty měla nežádoucí reakce po očkování také.Starší dcera byla z toho důvodu léčena na imunologii, syn byl hospitalizován. Podrobnosti uvádét nebudu, jen se obávám, že citlivost na očkování může být i zvýšená z důvodů dědičnosti. Nechci své děti vystavovat rizikům a nechci z nich kvůli tlaku vakcinační mafie udělat chudáky. Proč je to pro bílé pláště nepochopitelné?

  • tomáš marný napsal:

   Milá andrejka,
   rozhodně nenechte dítě očkovat!!!!! Zločinci v bílých pláštích se vůbec nezajímají o zdraví dítěte ale o eníze za pokusy, které na nich dělají.
   Zde máte celý formulář, který mu vyplněný předáte a necháte podepsat. vezměte si prosím s sebou svědka, který podepíše, že jste mu to předala a nechtěl to podepsat. Je to tak nejlepší.
   http://rozalio.cz/index.php/pravo/vzory-dokumentu/531-prohlaeni-o-odmitnuti-okovani

   Co se týče deaktivace očkování, prosím nechte si poradit u Joalisu, tam mají vynikající preparáty. Napíši Vám ještě na mejlíka…..
   tm

 8. jirik napsal:

  MUDr. Jiří Landa je vyhledávaný český fytoterapeut, o kterého se zajímají média. V rozhovoru pro Sputnik ČR předně vysvětlil, co to vlastně fototerapie je. Zjistili jsme, že se nejedná o konkurenci klasické medicíny, ale právě naopak. Fytoterapie a medicína postupují v synergické spolupráci a doplňují se. A fototerapie má jako podpůrná léčba své úspěchy.

  https://sptnkne.ws/muG3

 9. Jan napsal:

  Synacka meho souseda zabila vakcina v kojeneckem veku! Misto vpichu mu zhnisalo a za par dni zemrel. Uz bych nikdy sve deti nenechal ockovat. Sam jsem si nenechal pichnout jedy do tela uz 20 let! Jak pise Dr. Coldwell (viz internet), obsahuji vakciny jedy jako hlinik, Nagalase, Dioxin a jine, ktere mohou male deti usmrtit, vyvolat u nich Autismus a jine reakce. Nenechte se strasit doktory jde o velky byznys, zase jsou v tom jenom prachy!! O lidi a jejich zdravi se staraji ziskuchtive hyjeny!

 10. arieska napsal:

  Zdravim vsechny ctenare dovolte me se pripojit k diskuzi moje dcera po prvnim ocku dostala Atopicky ekzem po celem telicku nyni ma 36 let a dusledky ma dodnes jinak po techto pro ELITU zadoucich nezadoucich ucincich ockovacich vakcin jsem uz nedovolila dalsi ockovani a dalsi pravda je i takova ze prestala zvatlat a mluvit zacala az temer v 5ti letech ale jsem rada ze je v poradku a moje vnoucatka take a jeste se zminit o mem ocku proti tetanu pul roku jsem tahala nohu nonstop nachlazena imunita rozhozena na pekne dlouhou dobu totalni maras a jeste jednu zkusenost pridam dala jsem si pichnout DOLMINU proti bolesti zad u neurolozky zdrava po opichu na kasi doslovne po pul hodine 40stupnu horecka z nosu z oci me teklo nebyla jsem schopna dojit domu tak me to skolilo verim tomu ze i injekcni roztoky jsou infikovane viry ruznych nemoci nejen ze jsou rozprasovany do ovzdusi jeste je cpou do injekcnich latek Plan na snizeni obyvatel je v plnem proudu my jsme v ocich ELITY pouhy odpad a zbytecni jedlici http://svobodnenoviny.eu/bill-gates-jak-zabranit-prelidneni-vakcinami/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.