Změna plánu, která má zajistit stabilitu v USA

NALÉHAVÁ ZPRÁVA – 10. března 2018

Chronologický výčet předpokládaných událostí tohoto měsíce:

Zítra, 11. března, má být velice významný den. Zdroje uvádí, že tento den má být „dnem D pro Kabalu“. Co přesně se zítra stane není známo.

 

 

(Poznámka: Zítra je výročí přírodní katastrofy v Japonsku, které v roce 2011 zasáhlo zemětřesení a tsunami. Jednalo se o útok Kabaly.)

Podle zdrojů UST zavede zlatý standard ještě před kolapsem akcivého trhu. (Dolar je již kryt zlatem digitálně, pouze to nebylo oficiálně oznámeno.)

Zavedení zlatého standardu v USA před pádem akciového trhu udrží stabilitu země.

Jakmile se trh začne propadat, Mezinárodní měnový fond ihned zavede „měnový systém zakládající se na zlatém standardu“ pro všechny země světa.

Všechny měny všech zemí budou zresetovány na hodnoty zakládající se na zlatě.

 

Překlad: raja

 

Loading...

9
Komentujte

avatar
3 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
jirikKLMAREKBEDAles Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
SamTingWong
Host
SamTingWong

Miluji tyhle poplašné zprávy o resetování měn. A co přidat informaci, jak třeba ochránit svoje úspory před negativními dopady takového resetu?

tomáš marný
Admin

Kdybyste uměl pořádně číst, tak jsme data dávno dávali na tadesco. A jestli jste si nevšiml, jsou to přeložené články…..
tm

BED
Host
BED

.. To si zistite sám !

KL
Host
KL

Koupit zlato, ale nenechavat ho v bance. Vezmou vam ho, kdykoliv si vzpomenou. Dale nemovitosti, pudu, kdo se vyzna starozitnosti, obrazy, atd.

jirik
Host
jirik

Nemovitosti a pozemky by byly dobrý, ale aby o ně lidi nepřišli např. jak ve Španělsku, apod., když odešli do práce, nastěhovali se jim tam migranti, které policie odmítla vystěhovat a z původních majitelů a obyvatel domu se stali bezdomovci…..

octomaník
Host

10 potravin, které se dají uchovávat celý život a nezkazí se https://cz.sputniknews.com/svet/201803126935767-Potraviny-spoteba-doba-zivot/#comments 1. Rýže Nejlepší teplota pro uchovávání rýže je 4,5 °C a méně. Jako nádoba pro jejich uchování jsou nejvhodnější kontejnery z potravinářského plástu (PETE) nebo sklenice. Jak ukázal výzkum, pokud se dodržují tyto podmínky, rýži lze uchovávat do 30 let a přitom produkt neztratí své nutriční vlastnosti a aroma. Stojí za zmínku, že se ve výzkumu používaly dva druhy rýže — tříbená a napařená. 10. Med Med může být právem považován za unikátní produkt, který se může uchovávat věčně. Jeho struktura a složení jsou mimořádně nepříznivé pro bakterie.… Číst vice »

Ales
Host
Ales

Ano, tak nejak… K tomu konzervy bez chemie

MAREK
Host
MAREK

CO BY MĚL TEDY ČLOVĚK TEĎ UDĚLAT SE SVÝMI PENĚZI?
KOUPIT SI TUNU CUKRU, MEDU, RÝŽE A… ZLATÉ CIHLY?

jirik
Host
jirik