Změny Schumannovy rezonance a její vliv na člověka 1.díl: Záhadné fyzické symptomy

V současné době na Zemi není jediná osoba, která by necítila zvláštní a nevysvětlitelný fyzický příznak, díky kterému by se cítila nepříjemně. Mnozí lidé nechápou, proč k tomu dochází, a někteří jdou k lékaři, aby zjistili, že s nimi není nic špatně. Lékaři však zjišťují, že vzniká fenomén nevysvětlitelných „psychosomatických“ jevů. Existují vědecké důkazy o tom, že se na naší planetě děje něco, co s námi občas pěkně zatřese. Mnohé důkazy pochází z ruské webové stránky http://sosrff.tsu.ru, která sleduje Schumannovu rezonanci.

Co je to Schumannova rezonance?
Schumannova rezonance je globální elektromagnetická rezonance pojmenovaná fyzikem Winfriedem Otto Schumannem.

Schumannovy rezonance jsou zvýšené hodnoty v pozorovaném spektru velmi nízkých frekvencí elektromagnetického záření, zachytitelné na povrchu Země (či jiných planet s ionosférou). Vznikají v atmosféře jako globální resonance elektromagnetického záření, způsobeného blesky. Hloubka průniku vln takové frekvence při skin efektu do mořské vody je přibližně 100 metrů. Jsou pojmenovány po německém fyzikovi Winfriedu Ottovi Schumannovi , který je teoreticky předpověděl v roce 1955. Jejich základní frekvence se pohybuje kolem 7,83 Hz, další resonance jsou pak 14,3 Hz, 20,8 Hz, 27,3 Hz a 33,8 Hz. Hodnota základní frekvence je dána počtem oběhů elektromagnetické vlny kolem obvodu Země za 1 sekundu.” (zdroj)

Jak můžete vidět, toto vysvětlení nám říká, že jsme v poslední době měli spoustu blesků, pokud si prohlédnete grafy, které se vám chystám ukázat. Vědecké důkazy ukazují, že něco ruší nebo šíří elektromagnetickou frekvenci na planetě.

Po tisíce let byla Schumannova rezonance měřena v hodnotách 7,83 hertzů nebo v mělkých vrcholech v závislosti na tom, kolik bouří je v té době na planetě. Ruská internetová stránka http://sosrff.tsu.ru je jednou z mála veřejných stránek, která zveřejňuje denní údaje o aktuálních výkyvech Schumannky. Důvody proč je tak málo zdrojů jsou nejasné, ale zdá se to jako snaha skrýt data před očima veřejnosti.

 

POKRAČOVÁNÍ: ALUŠKA.ORG ,,Změny Schumannovy rezonance a její vliv na člověka 1.díl: Záhadné fyzické symptomy“

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. Robinsonka napsal:

  Zdravím všetkých a ďakujem Aluške za článok.

  Zaujímalo by ma, aký má Aluška názor na takzvané „balančné náramky“, resp. na náramky so Schumannovou frekvenciou /ak sa s nimi už niekedy stretla/. Pomáhajú takéto náramky, či šperky, alebo je tomu zasa naopak? Keď na mne skúšali kineziologický test s takýmito náramkami, dokonca aj s magnetickými /od viacerých výrobcov/, tak to fungovalo a dodalo mi to silu.
  Tu som našla jeden link na túto tému s protichodným názorom: http://www.freepub.comehere.cz/vsechno/alarm-balancni-naramek-brani-transformaci

  Z tejto diskusie ma totiž veľmi zaujal tento konkrétny komentár:

  3) Schumannova frekvence roste (!)

  Je tedy jasně patrné, že Schumannova frekvence stoupá. Není to úplně dobré…neboť právě lidský mozek byl zatím nastaven pracovat na frekvenci, která se drží na planetě celá staletí.. je to 7,8 Hz. Ovšem jak můžete vidět z grafů, frekvence (v různých částech dne různě!) stoupá a v některých dnech či hodinách se už objevuje převažují jiná frekvence, než 7,8 Hz. Pro zajímavost vypisuji řadu tzv. harmonických frekvencí, což jsou ty, které relativně příznivě ovlivňují lidské bytosti: 7,8 Hz, 13,7 Hz, 19,6 Hz, 25,5 Hz, 31,4 Hz, 37,3 Hz, 43,2 Hz
  zdroj úryvku: http://www.knihy-a.cz/2594/mereni-schumannovy-frekvence-ktera-se-prudce-vychyluje-je-rok-2012-uz-ted

  Co mi z těchto informací vychází? Pokud pominu, že balanční náramek je prostě podvod (více zde a zde), tak mi vychází, že balanční náramek brání transformaci. Náramek vás naladí na jednu konkrétní frekvenci (a zrovna na tu nejnižší harmonickou), na tu údajnou Schumannovu, ale ve skutečnosti se Schumannova frekvence mění a roste.

  K čemu ten náramek vlastně je? Jako jediný pozitivní důvod mě napadá placebo efekt (a to dost drahý!). Já ale neriskuji, mám se fajn i s placebo efekty mnohem levnějšími (např. zelenina z vlastního záhonu), nebudu riskovat, že mi nějaký náramek zabrání v transformaci, a to i když na ni nevěřím.

  Co když jde o spiknutí s cílem té transformaci skutečně zabránit? To by pak byla sranda, jak si to ovečky samy kazí :o)

  Ďakujem. R.

  • schumannova rezonance není zlo a nějak nevidím důvod, proč se proti ní chtít chránit, nebo bránit jejím výkyvům.. země je živá bytost a mění své vibrace, my lidé se přizpůsobíme, ať chceme nebo nechceme

 2. jirik napsal:

  Magnetické pole chránící Zemi před slunečním zářením se neuvěřitelné rychle ztenčuje
  https://ac24.cz/-/magneticke-pole-chranici-zemi-pred-slunecnim-zarenim-se-neuveritelne-rychle-ztencuje?redirect=%2Fuvod

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..