Změny Schumannovy rezonance a její vliv na člověka 2.díl: Jak číst grafy

Pokud jste citliví na energie, nebo pociťujete výrazné fyzické symptomy, potom se vám může hodit tato znalost. Můžete si totiž kdykoliv ověřit, jestli vaše pocity byly způsobeny výkyvem v rezonančním poli, nebo je třeba hledat příčinu někde jinde.

Zde je příklad grafu, zachycujícího Schumannovu rezonanci z 9. listopadu 2018. Uveřejnil ji již zmíněný ruský zdroj.

Na levé ose vidíte hertz a na spodní ose vidíte denní čas v UTC+7.

UTC je koordinovaný světový čas. Jednotlivá časová pásma jsou vyjádřena odchylkami od UTC. Místní čas v České republice je dán jako UTC+1:00 (v zimním období) a jako UTC+2:00 v období letního času. To znamená, že je-li čas čehokoliv udán například na „16:00 UTC“, v ČR to je v 17:00 místního času (v zimě) nebo 18:00 (v letním čase).

UTC +7 je ruské časové pásmo, Česko je UTC+1. Když je u nás jedna odpoledne zimního času, rusové do grafu kreslí čas v sedm večer. Berte tento rozdíl v patrnost, když budete číst grafy z jejich zdroje http://sosrff.tsu.ru.

Horní osa grafu se schumannovou rezonancí zobrazuje datum. Zelená barva ukazuje, co se ještě považuje za normální pulsy elektromagnetické frekvence. Bílá místa ukazují na abnormální chování a to jsou chvíle, kdy reagují živé organismy a kdy je mnoha lidem nedobře.

CELÝ ČLÁNEK ZDE: Aluška.org – Změny Schumannovy rezonance a její vliv na člověka 2.díl: Jak číst grafy

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1 Response

  1. Pavel napsal:

    Příteli T.M. – snažil jsem se „vmyslet“ do grafů Schumannovy rezonance a vůbec mi nepřipadá, že by to jako dělala Země. Toto je nepochybně důsledek činnosti člověka, který se promítá do tohoto jevu. A nemá podle mne nic společného s nějakými teoriemi o „vzestupu“. Je to podle mne důsledek činnosti člověka – chemtrails, HAArPu, a možná ještě i nějakých přístrojů a technologiích na oběžné dráze o kterých nic nevíme a možná, snad, jestli, eventuálně (ach ta čeština je krásná) i činností našeho Slunce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..