Známý psychiatr Höschl okomentoval výzkum, který zkoumal vnitřní motivaci „vítačů“ migrantů a jejich „odmítačů.“ Výsledky jsou pro oficiální propagandu zcela drtivé

Šlo o to zjistit, jaké faktory se uplatňují při rozhodování obou skupin. Zkrátka co je vede k tomu, být na (politicky a mediálně nekriticky podporované) straně příznivců vstřícnosti a přijímání Afrických a Blízkovýchodních migrantů do Evropy, anebo na (oficiálně všemi zatracované) straně zarytých odmítačů této politiky.

Aby se těchto příčin dobrali, zkoumali vědci nejrůznějšími metodami aktivaci mozkových center. Zjišťovali, které části mozku se aktivují, například při spatření záběrů přeplněných gumových člunů s „uprchlíky“. A proto, že odborníkům na lidský mozek je už dlouho známo, za jaké funkce ta která jeho část odpovídá, bylo možné z míry jejich aktivity usuzovat, jak daná osoba tyhle vjemy zpracovává. Výsledky byly, alespoň pro oficiální propagandu, zcela drtivé.

 

U odmítačů se totiž vůbec neaktivovaly oblasti, odpovědné za emoce. Naopak. Aktivovaly se oblasti úplně jiné… Sám Cyril Höschl komentoval výsledky takto: „Zaprvé nejde o xenofobii. Ti lidé, kteří uprchlíky odmítají, z nich nemají strach. Emoční centra nejsou aktivována. Jsou aktivovány čistě rozumové oblasti. To je čistá úvaha lidí, kteří je nechtějí. Na pozadí není strach, ale názor. A názor není emoce.“

A pak ještě jednou, zřejmě pro natvrdlé novináře a propagandisty z neziskovek, zopakoval: „Není za tím zkrátka emoce vyjadřovaná tím slovním základem fobia, což je strach“. „Ti lidé je tu jen zkrátka nechějí.“

Potvrdil tím jen to, co my, podle mainstreamu odmítači, xenofobové a fašisti, tvrdíme už dlouho. Žádná fobie. Racionální úvaha. Předvídavost a domýšlení věcí… Je to snadno vysvětlitelné na příkladu se smetištěm. V málokom z nás vzbuzuje smetiště strach. A asi nikdo nepociťuje nějakou hrůzu ze skládky. Ale nikdo ji nechce mít doma v obýváku.

Studie by měla být zanedlouho publikována. Což může být lakmusovým papírkem blížící se změny a pozvolného otáčení. Které začíná být patrně i v původně „zarytě“ vítačských zemích na západ od našich hranic. No, uvidíme podle publicity, anebo naopak hrobového mlčení, které bude její vydání provázet v mediích tak zvaně hlavního proudu.

K politování jsou teď ale propagandisté, oficiální opinionmakeři a spindoktoři. Co se jen ti chudáci do nás natloukli, že „odmítání“ je známkou nižší inteligence, nedostatku vzdělání, malého rozhledu a vůbec zpátečnictví, srovnatelného snad jen s vírou v čarodějnice. A že by se, stejně jako ostatní fobie, mělo léčit.

Zdroj: 1

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

7 Komentáře zapnuto "Známý psychiatr Höschl okomentoval výzkum, který zkoumal vnitřní motivaci „vítačů“ migrantů a jejich „odmítačů.“ Výsledky jsou pro oficiální propagandu zcela drtivé"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sys
Host

Chybí mi tam studie vítačů. Jaké pohnutky je vedou k bezprecendentnímu vítání kohokoliv a z jakýchkoliv důvodů. Přehlížení, že se jedná o nájezd z 90% armády chlapů v plné síle ?

Maroš
Host
Maroš
No a presne na tomto plánovačom akosi nevychádzajú podnety na rozpútanie občianskej vojny – preto stále a stále inscenujú „teroristické“ útoky. Je to dobrá správa – ra teda tento problém zlikvidujeme bez emócií, lebo to tak treba. A basta! V tejto súvislosti odporúčam film Divergence – je to modelové scifi o budúcom kastovom usporiadaní tzv. mierového sveta, a najmä o úlohe silných rebelantských osobností, ktoré sa systém snaží eliminovať, ale ktoré jediné majú vôľu, motiváciu a schopnosti vymaniť sa z otroctva. Je to o tom, kto má, a kto nemá otrocké myslenie. Divergence dabing cz – na http://www.ulozto.net komu aký… Číst vice »
Jarek*
Host
Jarek*

Pan doktor to vyhodnotil naprosto správně. Jak se tu ti sráči objeví, budou je lidé likvidovat bez okolků, úplně stejně jako černé skládky v rámci tzv. akcí „Z“. Nikdo nechce mít na ulicích smradlavý a špinavý bordel.

jitka
Host
jitka

Moje řeč

Maroš
Host
Maroš
ZAUJATIE ULÍC JE POLITICKÝ AKT – DEMONŠTRÁCIA POLITICKEJ VÔLE! Viď organizáciu parížskych bulvárov – Napoleón dal zbúrať domy a rozšíriť ulice kvôli tomu, aby na nich nebolo možné stavať barikády a aby delostrelectvo mohlo kartáčmi tieto priestory vyčistiť humánne – t. j. plnou palebnou silou! ??? Racionálne – „bez emócií“! „Nelegálne hromadné moslimské modlitby v uliciach francúzskych miest prebiehajú už dlhšiu dobu a nejedná sa o žiadny nový fenomén.“ REPLAY: „Nelegálne hromadné moslimské modlitby v uliciach…“ Imám v průběhu pouliční modlitby ve Francii vyzýval k boji proti křesťanům http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11155-imam-poulicni-modlitba-francie-boj-proti-krestane – – – Merkelová prohlašuje antisionismus za „to samé“ jako antisemitismus,… Číst vice »
J.P.
Host

Rozhovor s panem profesorem na ČRo zde: http://vool.cz/SeuRU

Anonymní
Host
Anonymní

4.5

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!