Zneužívání psychiatrie jako další „evropská hodnota“: Stále ještě demokracie? Absolutní výsměch

…..o metodách psychiatrie vypovídají sami lékaři a hovoří o zločinu lékařů proti lidem. Film nemohu nyní najít, ale odpoledne či večer ho dáme na stránky. Nebudete se stačit divit….

07:54

Zneužívání psychiatrie jako další „evropská hodnota“: Stále ještě demokracie?

Ivan David
25. 9. 2018
Před více než třiceti lety byla sovětská psychiatrická společnost vyloučena ze Světové psychiatrické asociace na základě obvinění ze zneužívání psychiatrie v SSSR. Jednak byli mnozí odpůrci režimu nedobrovolně „léčeni“ v psychiatrických nemocnicích, jednak byl „vymyšlen“ zvláštní druh schizofrenie, který se projevoval odmítáním sovětského systému. Nyní francouzský soud nařídil psychiatrické vyšetření vůdkyni opozice Marine Le Pen… Hrozí jí tři roky vězení za šíření „násilných zpráv, které podněcují terorismus nebo pornografii či vážně poškozují lidskou důstojnost”.

Psychiatrie je lékařským oborem, který má a musí mít ve svém armamentáriu možnost nedobrovolné hospitalizace, disponuje léky, které mohou mít nepříznivé vedlejší účinky a také od nepaměti provází duševní poruchy společenské stigma. Je tedy pro každou moc lákavé bez jasného důvodu  stigmatizovat diagnostikou duševní poruchy, zavřít do ústavu, který stigmatizaci prohlubuje a případně podrobit „léčení“ předávkováním léky a tím dosažením nepříznivých vedlejších účinků.

V případě Marine Le Pen je podle francouzského soudu důvodem její sdílení fotografií na twitteru. Fotografie (2015) zachycovaly „brutální činy Islámského státu“. Šíření fotografií zobrazujících násilí je ve Francii protizákonné. V trestní věci má soudní znalec obvykle určit, zda pachatel trpí duševní poruchou a jakou, zda jsou omezeny jeho schopnosti rozpoznávací a ovládací, zda je pro společnost pro svoji duševní poruchu nebezpečný, zda je schopen účasti na jednání, a zda je vhodné jeho nedobrovolné léčení nebo detence. O nedobrovolném léčení nebo detenci rozhoduje soud. Znalecké zjištění snížení nebo vymizení schopností rozpoznávacích a ovládacích v důsledku duševní choroby může vést soud k rozhodnutí o snížení trestní sazby nebo o upuštění od trestu a jeho nahrazení ochrannou léčbou nebo detencí.

Co vede soud k pochybnostem o schopnosti vrcholové političky vnímat jednání a odpovídat na otázky? Pokud by totiž trpěla psychózou nebo demencí, je vyloučeno, aby mohla fungovat jako předsedkyně významné politické strany ve velké zemi. Za hlavní cíl celé akce pokládám dehonestaci Marine Le Pen. Také se prý má zjistit, zda duševní porucha nějak souvisí s vyšetřovaným porušením zákona. Nápad soudu poslat hlavní opoziční političku k psychiatrickému vyšetření nezavání účelovostí, ale je zjevně účelový. Je to jasné zneužití psychiatrie soudem, a to k šikanování režimu nepohodlných osob.

Samotná trestnost sdílení fotografií s násilím je bizarní. Hlavní součástí současných „demokratických“ režimů je lež a zatajování skutečnosti. Fotografie nebyly podvrženy, násilí je skutečnost. Fotografie nejsou podněcováním násilí, ale varováním před násilím. A to se nesmí. Chápu, že velmi drastické fotografie nemají vidět děti do určitého věku. Dospělí se realitou mají umět vyrovnávat a mají s ní být seznámeni. Trestnost sdílení pravdivých sdělení slovem i obrazem je jasný projev cenzury. Jaké morální degradace kdysi demokratických států jsme se dožili…

Co si myslet o Spojeném království, v němž byl osvobozen vrah pronásledující svoji českou oběť, kterou ubil k smrti. Patří to do slušné společnosti? A co švédské orgány odebírající dle svého nepřezkoumatelného rozhodnutí děti z rodin? Patří ještě Švédsko do slušné společnosti. Atd… Kde se to ocitáme?

Je příznačné, že mainstreamová média o případu referují, jako by šlo o úsměvnou kuriozitu. ZDE a ZDE a např. ZDE.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9
Komentujte

avatar
7 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Marošikujirikalena⚜️ aston 405 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
mino
Host
mino

Je potrebné vedieť aj to, ktorej rasy /vyznania/ je v prevažnej miere psychiatria, môžete 3x hádať.

jirik
Host
jirik

Nová droga v školách … Odovzdajte to aj v prípade, že nemáte deti v škole. Rodičia by mali vedieť o tejto droge.Toto je nová droga známa ako „jahodová rýchla“. V školách je veľmi hrozná vec, ktorú teraz musíme vedieť. Je tu druh kryštálov, , ktorá vyzerá ako jahodové cukríky, ktoré sa rozpúšťajú a v ústach. To tiež vonia ako jahoda a to je rozdávané deťom na školských dvoroch. Nazývajú ju jahody met alebo jahody quick. DETI považujú za cukríky a dostávajú sa do nemocnice v zúfalom stave. Prichádza to aj v čokoláde, arašidovom masle, v hrozne a v pomarančoch. Prosím,… Číst vice »

⚜️ aston 405
Host

Tak to vám musím říct svou zkušenost.

Před třemi lety jsem měl chorobu, kterou lékaři v nesnázích označují jako neurogenní tetánii. Jelikož se vůbec neví, jaká je příčina, všichni hned zaškatulkují projevy jako „panická porucha“, jinými slovy jsem chodil k psychiatričce. Choroba zmizela během jednoho a půl roku, kdy jsem užíval preparáty Joalis, kde mi řekli, že jsem byl pravděpodobně zaneřáděný borélií.

To je co? Máš nemoc, kterou neumíme vyléčit, šoupnem tě k psychiatrovi. Dnes už jsem fit a žádné antidepresivní léky jsem jim nežral.

alena
Host

doporučuji zpověď informátorky CIA Susan Lindauerové

jirik
Host
jirik

Alena Schillerová (ANO) odpovídala na interpelaci, která se týkala postupu Finančního úřadu v Přerově. Ten chtěl po novomanželích znát detailní informace o veselce. Podle členky Babišova kabinetu postupoval podle zákona a nadto měla „medializace příběhu preventivní účinek na povědomí veřejnosti o daňových povinnostech“. Článek Finanční úřad v Přerově byl oprávněn žádat novomanžele o informace týkající se jejich svatební hostiny. Úřad chtěl vědět například místo konání svatební hostiny, počet hostů a jak novomanželé za hostinu zaplatili. Konkrétně, jak byla svatba vyúčtovaná či zda byl vystaven účetní doklad. Úřad měl právo tyto informace požadovat a svatebčané byli osobami povinnými tyto údaje poskytnout.… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

jirik – o. i. – toto je ukážka toho, prečo je manželstvo v podstate zmluva so štátom! V minulosti vladár kontroloval legálne majetkové a mocenské spojenia svojich vazalov tým, že kontroloval ich možnosť uzatvoriť manželstvo. V článku chýba podstatné – kontrola priznaných darov – ich hodnota a daň z darovania. Aj takto sa vykonáva agenda, ktorá rozvracia klasickú rodinu! Redakcii ušiel dôležitý článok

https://ac24.cz/-/v-bruselu-uz-poctvrte-veletrh-deti-pro-gaye-obchod-vynasi-minimalni-cena-za-novorozence-vzrostla?redirect=%2F

Maroš
Host
Maroš

Otupování občanů vládou a chemickým farmaceutickým průmyslem.mp4
– zmazaný dokument na You Tube
http://www.titulky.vi-li-am.sk/pdf/titulky-O_otupovani_obcanu_vladou_a_farma_prumyslem-neurochirurg_Dr_Russel_Blaylock.pdf
– text k videu

https://www.ulozto.sk/!gpJX9Jm1/otupovani-obcanu-vladou-a-chemickym-farmaceutickym-prumyslem-mp4
– súbor vymazaný na ulozto.sk
… „nič sa nedeje!“

CCHR Dokumentárny film: PSYCHIATRIA: PRIEMYSEL SMRTI (celý film)
https://www.youtube.com/watch?v=oyTb67-61ho
Koupení – Kúpení – Bought –dokument (www.Dokumenty.TV) cz / sk
https://www.youtube.com/watch?v=5xHqob-d3jc

Maroš
Host
Maroš

Psychiatrie: pomoc nebo hrozba? https://www.youtube.com/watch?v=7qrG_6Ii8q8 K videu hore – moju matku „nezničila psychiatria – „len“ jej lekárka neurologička, ktorá jej 35 rokov predpisovala psychofarmaká „proti bolesti“, na ktorých sa stala závislou a zmenilo jej to osobnosť tak, že to úplne ale úplne rozvrátilo naše vzťahy v rodine! Sviňa lekárka s tým prestala až vtedy, keď začala elektronická evidencia liekov, pretože by to nevedela v zmysle lege artis odôvodniť, nakoľko na tomto lieku vzniká závislosť už po 4 týždňoch! Matku jednoducho potom „predala do starostlivosti“ iného lekára aby sa jej zbavila! Z kedysi inteligentnej a krásnej ženy je dnes troska umiestnená… Číst vice »

iku
Host
iku

A ještě ke všemu byla brzy ráno v rozhlasu zpráva, že sněmovna jedná o tom, že pokud se kdosi dopustí nepřípustného jednání a nebude přesně známo, zda je nezletilý, bude na něho nahlíženo jako na nezletilého.
Samozřejmě od rána už ani „štěk“ o této věci.