Zotročení lidstva pomocí „právního systému“ a MK ULTRA

…..všechno na planetě Zemi, korektně řečeno v hotelu Země, začíná porodem ditěte. Matky díky nevědomosti a dokonale vypláchnutému mozku systémem MATRIXEM,  zotročí vlastní dítě HNED PO PORODU jeho matka. Protože si myslí díky nedostatku DAT, že to je tak v pořádku….

09:54

…..a sama dobrovolně žádá o jeho rodný list, čímž sama dítě zotročí a odevzdá jako číslo systému. Prosím podívejte se na tři krátká videa, ve kterých je vše vysvětleno. Podprahovým vymýváním mozku Z RÁDIA, TELEVIZE, POČÍTAČŮ, FILMŮ, ZE ŠKOL, MOBILNÍCH TELEFONŮ A NYNÍ I 5G SYSTÉMU, to začíná

Je nutné si zapnout titulky, potom vedle ikonky titulků na spodní liště kliknout na automatický překlad a najít češtinu.

Už není čas na překlady a titulkování filmů. Děkujeme za pochopení….

 

 

 

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10 komentářů

 1. Vít Henok napsal:

  Tento Matrix bude smazán silou, která vymaže lidem z paměti Systém siónských mudrců. Na podzim bude vliv gravitačního pole galaktického středu pociťovat i Střední Evropa. Proto si připravte stany, jídlo a vodu na 2 měsíce a počítejte, že České Středohoří a přehrady jsou nyní pod vlivem drobných zemětřesení. Co to znamená, je snad jasné.

 2. Maroš napsal:

  Nemám kam, tak sem… ??? Že by opäť „Irán“? Oni proste vojnu na Blízkom a Strednom Východe potrebujú začať! Všimnite si tie primitívne „popolníkové“ chuchvalce kúdolov dymu na grafike „tajnej“ služby!

  “ Saúdskoarabská ropná zařízení zasáhly desítky raket s plochou dráhou letu odpálené podle všeho z nasazených bezpilotních letounů. Zasaženo bylo 19 cílů. Úder Saúdům zasadil přímo Írán, nikoli jemenští povstalci podporovaní Teheránem, kteří se k incidentu přihlásil, uvedly USA.
  “ S těmito informacemi přišly americké tajné služby, které je doplnily o satelitní snímky zasažených objektů. Listu New York Times, televizi ABC a agentuře Reuters to sdělil v neděli nejmenovaný činitel americké vlády. Americký ministr zahraničí Mike Pompeo už o víkendu také obvinil Írán z odpovědnosti za útok, který zablokoval polovinu saúdskoarabské ropné produkce.“ – ako to, že sa ako prví neozvali Saudi?!
  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/iran-saudska-arabie-utok-ropa-incident-trump-rezervy.A190916_092114_zahranicni_remy

  V Útok v Saúdské Arábii otřásl světovou ekonomikou. Zdraží i benzin v Česku
  16. září 2019 10:25, aktualizováno 11:33
  Víkendový útok na saúdskoarabská ropná zařízení pomocí dronů nečekaně otřásl s finančními trhy ve světě. Ropa zdražila za jediný den o 11 dolarů, což je nejvíc v historii. Útoky vyřadily z provozu pět procent světových dodávek ropy. Na události reagují burzy i americký prezident Donald Trump.“
  https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/ropa-ceny-saudska-arabie-zdrazeni-benzin.A190916_094105_eko-zahranicni_fih

 3. Maroš napsal:

  A pekne ďalej podľa otrepaného USA lživého scenára!
  „V USA zvažují útok na íránská ropná zařízení“
  https://cz.sputniknews.com/svet/2019091510678795-v-usa-zvazuji-utok-na-iranska-ropna-zarizeni/

  „Íránské ministerstvo zahraničí označilo prohlášení amerického ministra zahraničí Mikea Pompea za lež. Ten hovořil o tom, že Írán stojí za včerejšími útoky dronů na ropné rafinerie v Saúdské Arábii.
  „Politika vyvíjení ‚maximálního tlaku‘, kterou prováděli Američané, se zřejmě kvůli svému selhání posunula směrem k politice ‚maximální lži“,“ prohlásil oficiální mluvčí MZV Íránu Abbás Músáví, když komentoval prohlášení Pompea.“
  https://cz.sputniknews.com/svet/2019091510679796-iran-poprel-prohlaseni-usa-o-ucasti-teheranu-v-utoku-na-ropne-rafinerie-v-saudske-arabii/

  Treba si znovu pozrieť film Vrtieť psom!
  https://ulozto.net/file/GDcHBUf7N3aP/vrteti-psem-1997-cz-avi

  • Liběna napsal:

   … a co na to Greta..? 🙂 ta se tak dlouho plavila na plachetnici a „zachranovala“ planetu a tady bum bac! a behem chvilky je cela ekologie v tahu.

 4. martin jeřábek napsal:

  A tento film dali na Primě..ano jak říká tomáš..ke konci časů..https://www.iprima.cz/filmy/nenapadne-zlo

 5. svalovidoslava napsal:

  „Matky díky nevědomosti a dokonale vypláchnutému mozku systémem MATRIXEM, zotročí vlastní dítě HNED PO PORODU .…..a sama dobrovolně žádá o jeho rodný list, čímž sama dítě zotročí a odevzdá jako číslo systému.“
  Sama matka určitě nežádá o rodný list, pokud se dítě narodilo v porodnici. Povinně tam musí vyplnit formuláře a pro matriku chtějí uvést i jméno dítěte. Pokud ho rodiče do formuláře neuvedou, tak to pak úřady řeší. Bez rodného listu – r.č. dítě nedostane kartičku zdr. pojišťovny, nebude zdravotně pojištěné. Rodiče s ním nemůžou jít k lékaři aniž by pak nebyli ohlášeni sociálce, neřešila to nakonec policie, soud. Dítě nemůže navštěvovat MŠ, ZŠ či jinou školu v ČR, oficiálně nemůže být zaměstnán, pobírat dávky či jakýkoliv důchod. Takže matka by musela porodit někde na samotě, kde by nebyl nikdo, kdo by to řešil a ani na to že nechodí do školy upozornil. Ve městě dříve nebo později, jak už se několikrát ukázalo, se na to přišlo. Zajímalo by mne, kolik lidí žije v ČR mimo systém. Někde v Africe, Amazonii, na Sibiři, v odlehlejších oblastech si to dokážu představit, u nás moc ne….

  • Vít Henok napsal:

   Systém, který nám vynutily mafie toužící po moci a bohatství je vytunelován oněmi toužícími zcela a do dluhů. Proto přichází doba placení dluhů. Dluhy má však mafie, proto všichni zapojení do Systému budou tvrdě platit za to, co způsobili. Bude mizet půda pod nohama těm, kteří schvalují podlosti jak v EU, tak ve vládách. To znamená anihilaci. Zůstane jen to, co není zasaženo jejich dluhem. Již nyní mnohým pod nohama mizí půda. Je to patrné jak na silnicích, tak na domech, které se hroutí.

 6. kiana napsal:

  Taky mi to připadá, že na celé společnosti je prováděna „lehčí“ forma MK Ultra, někteří běžní lidé mají i trochu rozdělenou osobnost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..