Zoufalí Francouzi se brání před migranty pomocí plastové ohrady v Alpách

Aktivisté hnutí Génération Identitaire se rozhodli zablokovat stezku na přechodu Échelle ve francouzských Alpách, po které se nelegální migranti dostávají do Francie. Informuje o tom deník Le Monde.

 

 

Přechod se nachází ve výšce 1762 metrů a 6 kilometrů od italské hranice. Tohle místo je pokládáno za „strategický přechod“ migrantů. Aktivisté se chystají postavit z plastových mříží „symbolickou hranici“ a také nocovat na přechodu. Podle jejich slov budou hlídat, aby se „žádnému nelegálnímu migrantovi nepodařilo dostat se do Francie“.

Zástupce organizace Romain Espino odsoudil vládu za „nedostatek odvahy“ v řešení otázky migrantů. „Je nutné projevit více vůle a podaří se nám kontrolovat migraci a hranici,“ řekl Romain.Skupinu aktivistů tvoří především Francouzi, ale jsou v ní také Italové, Maďaři, Dánové, Rakušané, Angličané a Němci. Celkem se akce účastní 100 lidí.

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

6 Komentáře zapnuto "Zoufalí Francouzi se brání před migranty pomocí plastové ohrady v Alpách"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Rodo
Host

Mimo téma tak jsem si všiml že nás chemtrailují i ruské aerolinie aeroflot a S7 airlines kouknu na flightradar24 copak za h.vada nás hned z rána sprejují a ejhle tak ani to Rusko není tak hodné jak jsem si myslel

jirik
Host
jirik

14. dubna USA, Británie a Francie provedly raketový útok v Sýrii kvůli zprávám o použití chemických zbraní ve městě Dúmá.

Francouzský prezident Emmanuel Macron v rozhovoru pro Fox News prohlásil, že USA, Francie a další spojenci „budou hrát velmi důležitou“ roli po skončení občanské války v Sýrii.
https://cz.sputniknews.com/politika/201804227207375-macron-syrie-usa-isil/

jirik
Host
jirik
16.000 afrických migrantů z Izraele převede OSN do EU 21.4.18 Evropská unie: V Izraeli je cca 40.000 ilegálních afrických migrantů. Izrael nyní chtěl vyhostit 16.000 z nich zpět do Afriky – Ugandy či Rwandy. OSN UNHCR nyní zakročila a dohodla se s Izraelem, že 16.000 Afričanů (především Súdánců a Eritrejců) převezmou vyspělě západní země jako je Německo, Itálie , Kanada … Jak jinak – vždyť EU i OSN je stejná globalistická banda, která na národech Evropy realizuje přes mrtvoly své šílené plány. První transfer 6.000 do severní Afriky a Evropy plánuje Izrael uskutečnit během 18 měsíců. Německo však prohlásilo, že… Číst vice »
roman
Host
roman

Takoví šikovní doktoři, jaderní fyzici, atd a frantíci je nechtějí přijmout?
Přitom každý ví, jaký je to přínos, že? 🙂

http://g.cz/6-duvodu-proc-je-lepsi-zamestnavat-ekonomickeho-migranta-nez-slusneho-cecha/

Speciální článek pro naše dívky a ženy
http://g.cz/6-padnych-duvodu-proc-chodit-s-uprchlikem/

Doufám, že jste moji ironii pochopily, nejsem si tím, ale jistý u autorů těch článků.

jirik
Host
jirik
Až skončí africká migrace, bude migrace uššácká – Jako jediná příčina zvyšování hladiny světového oceánu je uváděno globální oteplování. Vědci ze státní univerzity v Boulderu (stát Colorado) provedli matematickou simulaci, díky níž vyšly najevo podrobnosti a rozsah budoucí globální katastrofy. Podle vědeckých údajů už do roku 2100 bude zatopena většina velkých amerických měst, která se nacházejí na pobřeží. Pokud se budou události vyvíjet podle nejhoršího scénáře, tak taková města, jako je New York, New Orleans a Miami, budou zcela zatopena — jedninou „siluetou“ a připomínkou toho, že na tomto místě stála města, budou mrakodrapy. K prognóze rozsahu použili vědci speciální… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!