Zpátky do budoucnosti. Simpsonovi odhalili lidem víc než měli. Mnozí pochopili. Díl 2

…..obrázky a vzkazy s dvojsmyslnými až čtyřsmyslnými daty odhalují neuvěřitelné. Zde je vidět, jak si Illumináti předávají svá data. Jsou pouze pro chytré a bystré hlavy u kterých funguje interakce skládání mozaiky….

17:55

Perfektně propracované důkazy až do posledního detailu, které vypovídají o mnohaleté přípravě celého teátru na planetě Zemi. Lidé jsou dle nich jenom křoví a oni těmi hlavními herci. Ano SATANISTÉ a ILLUMINÁTI jedou až na doraz a to do úplného konce. Možná právě i jejich konce. V krátké době uvidíme.

Prosím, nezapomeňte si zase zapnout titulky a hned vedle zapnout překlad titulků do češtiny. Němčináři to mají ulehčeno.

Kolega odvedl vynikající práci, lépe bych to určitě neudělal a smekám klobouk…..

 

 

A další díl, o kterém jsme psali také, ale daleko hlouběji propracovaný až do posledního detailu. Do souvislosti je dáno mnoho a mnoho důkazů, které jsou nevyvratitelné. Vše bylo dopředu zakódováno a odhaleno pro vidoucí….

Nic není náhoda, ale perfektní práce těch, kteří vědí….

 

 

Napsal tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

  1. stanislav napsal:

    Tak už je i nový Pjakin, zatím však pro znalce ruštiny a je podstatné, že v čase 40:17 hovoří i o požáru v notre-dame.
    https://www.youtube.com/watch?v=HVnv7LYmws4&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1dER8cX7k2v0RuAcVxfiM4N–57DLAsqrpilQbv8tMbsd3Z9XPc_i2-GI

  2. Vít napsal:

    Požár Notre-Dame, spálení svitků Tóry, což není talmud, z kostelů koncertní i baletní sály, kvantitativní uvolňování, kolaps 2008 a nadcházející, to vše je pečlivě připravené. Proto se planeta bude bránit tak, jak to umí.

    Henok

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..