Zpráva Aliance – 11.5.2019 / Konečná hra

Plán Zemské Aliance nechat zhroutit finanční systém založený na dluhu je téměř dokončen.

Tyto plány začaly být utvářeny po událostech z 11. září a daly se do pohybu po krizi v roce 2008.

Americko-čínská obchodní válka a Brexit jsou konečnými fázemi těchto plánů.

Brexit je navržen tak, aby padla vláda Evropské unie a odstranila se kontrola Kabaly nad City of London (Pozn.př.: Neplést si s Londýnem. City of London má zvláštní status, má svoji policii, své soudy.)

Obchodní válka bude mít dopady, které povedou k úplnému zhroucení finančního systému.

Během kolapsu se očekává dvoutýdenní přechodné období, dokud nebude plně implementován nový kvantový finanční systém (QFS).

Během tohoto dvoutýdenního přechodného období začne odstraňování všech prvků Kabaly a Deep State v každém státě prostřednictvím místní armády.

Jakmile bude QFS zcela implementován, všechny měny budou resetovány na zlatý standard.

 

 

Zimbabwský dolar se stane světovou rezervní měnou kvůli miliónům tun nedotčeného zlata pod půdou této země.

QFS bude také monitorovat všechny transakce, aby zabránil tajným transakcím v zákulisí a manipulacím, jak to prováděla Kabala v minulém století.

Centrální bankovnictví bude odstraněno.

IRS bude vyřazen.

Všechny vlády budou reformovány v souladu s pravidly GESARA (GESARA = Global Economic Security and Reformation Act)

Zdroje tvrdí, že místní armády mnoha národů byly stručně informovány a připravují se na odstranění prvků Kabal a Deep State.

Svět se chystá zažít tvrdý reset.

Nyní jsme u konce hry.

ENDGAME

přeložila tereza | zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

25 komentářů

 1. Octomaník napsal:

  Tak čte se to hezky….teď záleží jaké budou výsledky….osobně jsem názoru toho, že finanční systém patří zrušit a to kompletně – se vším co k tomu patří!

 2. mino napsal:

  Chcem iba poznamenať, že môže ísť o milióny uncí, nie ton zlata. Nie je to možné, lebo za celú históriu sa na Zemi vyťažilo okolo 170 tisíc ton zlata.

 3. marek napsal:

  Už aby to bylo! Spusťme tuhle show….

 4. Jana napsal:

  Bože daj nech je to už čo najskôr ❤️🙏😇

  • Pavel napsal:

   Příteli, jestli k tomu opravdu dojde, tak nás to v Čechách a na Slovensku totálně ožebračí. Ale opravdu totálně. Velká krize v třicátých letech v USA bude proti tomu co avizují že přijde, jen procházka růžovou zahradou. Úspory těch co mají nějaké prachy v bankách se promění v nuly, zatímco dluhy těch co mají nějaké úvěry se promění v nekonečno – díky tomu že česká koruna je podložena 8-mi tunami zlata. Ten výsměch všem přímo do očí. Ne Fulforde – nemyslím si, že toto nastane. Nesmí.

   • tereza napsal:

    Toto není zpráva Fulforda. Myslím, že jste tuto problematiku zcela nepochopil.

   • WebSeth napsal:

    Měny budou resetovány, dluhy anulovány – to je reset Žádný velký horor se konat nebude. Přechod bude trvat cca 14 dnů. Po resetu každý živý člověk obdrží sumu z které bude moci pohodlně vyžít – (rozdělí se bohatství rozkradené Kabalou a Deep Statem), četl jsem, že by to mělo být v hodnotě dnešních 6 milionů USD pro každého, tolik toho nakradli.

   • mino napsal:

    Ale toto by mal byť reset a úplne nový finančný systém, teda predpokladám, že dlh by sa očistil od úžery a práve v tom to je.

 5. Pepe napsal:

  Dobrý den, můžete mě poradit, proč mě nejde načíst Tadesco již dlouho. Poslední článek je z 2.5. .Tadesco jsem začal otevírat i na Googlu a stejně se mě nenačítá. Že by bylo zas něco blokováno pravdoláskaři:-)Chodí mě na obrazovku aktuální zprávy , ale vždy zůstane jen jedna a z té se právě pokouším napsat mé problémy s otevřením Tadesca. Děkuji předem . Pepe

  • tereza napsal:

   Dobrý den, je třeba vždy zmáčknout klávesu F5 nebo tlačítko pro obnovu stránky na vašem prohlížeči.

 6. Jiri napsal:

  Po spusteni zlateho standardu se zase objevi novy Nixon a zrusi ho. Zacne zase tisknout biliony na papirkach natistenych penez bez podlozeni nicim, jenom zlem a znasilnovat jimi svet jako to delaji dnes USA. Jak chcete opakovani historie zamezit?

 7. Jan napsal:

  Stavet budoucnost na Tesinskych jablickach tun zlata, pry v nekde v zemi v Zimbabwe se mi zda silenstvim a dalsim klamanim lidi!

 8. jirik napsal:

  Stojí za přečtení aktualizováno 9.5.2019

  http://www.introitus.eu/Utajovane-dejiny-ludstva.html

 9. martin martin napsal:

  Dluhy nemůžou být smazány, to si každý musí zaplatit, to je logický. Jde o to, že lichva bude trestána.

  • tereza napsal:

   Ale v současné době nejde o dluhy, protože banky dělají na klienty podvody. Banka vám nepůjčí peníze, protože ani žádné nemá. Tím, že podepíšete smlouvu o úvěru, vytvoříte cenný papír. Za to vám banka na váš účet připíše kredit (nikoliv peníze). Až dluh splatíte, bance stále zůstane „váš“ cenný papír. Tedy Vy nemáte nic a bance jste zaplatil vámi vydělané peníze a ještě jí zůstal „váš“ cenný papír. Téma je složitější… Takže současné podvodné „dluhy“ samozřejmě smazat jdou! Spousta lidí se ohání logikou, ta je přitom zcela jiná, než nás učili ve škole a než nám předkládá systém ve vymývárně mozku, rozumějte televizi.

   tomáš marný by vám k tomu ještě dodal: NA TÉTO PLANETĚ JE VŠEMU JINAK.

 10. Maroš napsal:

  Ako to môže dopadnúť, keď niekto z Wall Street od vás nechce ani zlato…

  „Ukrajinský hladomor let 1932–1933 (ukrajinsky Голодомор — геноцид українського народу, Holodomor) byl hladomor na území Ukrajinské SSR[1][2], organizovaný vedením sovětské komunistické strany a státu.[3] Byl součástí širší katastrofy, sovětského hladomoru, který zasáhl zejména Ukrajinu, Kubáň a Povolží.[4] Předcházel mu ruský hladomor 1921 a byl následovaný sovětským hladomorem 1946–47.
  Některé ruské zdroje za spolupůvodce hladomoru označují „zlatou blokádu“. Od roku 1925 totiž západní země odmítaly platbu Sovětského svazu zlatem, a tomu tak nezbývalo než platit dovoz západních strojů zásobami ropy, dřeva a obilí jako obchodní „měnou“.[15] V dubnu 1933 vyhlásila Velká Británie zákaz dovozu sovětského zboží a zakázala dovoz dřeva, ropy, másla, pšenice a ječmene.[16] V roce 1934 byl tento zákaz plateb zlatem zrušen. “
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Hladomor_na_Ukrajin%C4%9B
  Hladomor na Ukrajine – pozadie
  https://www.youtube.com/watch?v=OhfYU5ywpKg

  Takže ako? S tým zlatým štandardom?

 11. věra napsal:

  Je zvláštne, že k tomuto článku je už 19 komentárov, no mne sa zobrazujú iba 2. Stáva sa to pri dosť často.

  • tereza napsal:

   Ano, v šabloně webu se objevuje chyba, víme o tom. Když článek otevřete, je třeba znova obnovit stránku klávesou F5 nebo příslušným tlačítkem na vašem prohlížeči. Poté se vám zobrazí všechny komentáře.

 12. Ježek napsal:

  Když poslouchám ty bláboly o zvyšování daní,je to komedie,nebo,vrchnost netuší,co se ve světě ohledně financí děje??
  Nebo je to pouze další divadlo pro plebs??

 13. Maroš napsal:

  Porovnajte si túto argumentáciu…
  2014…
  Eurokríza: Hrozivý koniec nenastane /“nemecký prof. Guido Hülsmann, jeden z najvýznamnejších predstaviteľov prúdu ekonomického myslenia s názvom rakúska ekonomická škola. Ekonómovia tohto prúdu ako jediní predpovedali poslednú finančnú a ekonomickú krízu. Prof. Hülsmann bude prednášať o etike výnosov z kapitálu, politickej ekonómii likvidity, či o monetárnych intervenciách. Prinášame vám preklad staršieho rozhovoru, ktorý poskytol pre Die Freie Welt v septembri 2014.“/
  https://www.iness.sk/sk/stranka/11901-Eurokriza-Hrozivy-koniec-nenastane
  2018…
  Slovenský ekonóm: Príde ďalšia kríza, horšia ako v roku 2008. Otázka je, koľko máme času
  https://cz.sputniknews.com/slovensko/201807277786653-slovensko-financni-krize/
  2019…
  https://www.aktuality.sk/clanok/682820/vrhne-nas-kriza-do-storocia-chudoby-jeden-faktor-je-zvlast-neprijemny/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..