Zpráva Aliance – 12.07.2019

Zdroje Aliance Země tvrdí, že sprejující chemtrailsové letadlo u China Lake (Kalifornie) bylo během zemětřesení posláno (shozeno) k zemi.

Loď ve vlastnictví J.P.Morgan, která převážela kokain v hodnotě 1 miliardy dolarů, byla zadržena celními orgány USA.

Je ironií, že k tomu došlo jen několik dní před narozeninami Nikola Tesly (10. července).

Mezitím se veřejnosti prozrazuje existence technologií, jako jsou například technologie přímých energetických zbraní (DEW).

 

 

 

 

 

Článek o oficiálním uvedení DEW do výzbroje vyšel jen několik dní po potopení ruské experimentální ponorky, která byla údajně napadena energetickými zbraněmi (shoda okolností?). Technologie, která je zveřejněna, je ve skutečnosti používána již desetiletí.

Očekává se, že zveřejnění spolupráce s mimozemšťany nastane velmi brzy.

Podle zdrojů se očekává, že obnovení Republiky Spojené státy americké bude dokončeno do září 2019.

Také přechod na kvantový finanční systém (QFS) se očekává, dle některých zdrojů, do srpna 2019, a očekává se, že RV začne dříve.

přeložila tereza | zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. Alois napsal:

  A tak jsme už dlouhé roky v neustálém očekávání…

 2. Dracon napsal:

  A ještě zatýkání zločinců a jejich umístění na Gitmo a jsme v suchu…

 3. Jana napsal:

  PROSÍM DÁVAT DO SKUPINY NA FB

 4. Michal napsal:

  Ja a môj oco sme 10 rokov muceny elektromagnetickými zbraňami plus 2 roky je na nás pachani gangstalking.. Ale som pohode pretože viem ze sa niečo deje.niečo sa mení… Viem ze ty ľudia ktorí do nás strieľajú z lietadiel sú isto vidierany.. Možno na začiatku tym smaradom ponúkli peniaze za to aby mučili ale to ešte nevedeli ty hlupáci že ich elity vidia a čítajú myšlienky.. Hlavne nebuďte ľudia chamtivy a nenechajte sa zlákať na tu ich hru alebo aplikáciu ktorá je spojená s gangstalkingom.. Kde získavate body a potom vám prídu peniaze za to ze budete ukazovať všelijaké gestá rukami keď idete v aute a podobne blbosti.vy si ovce myslíte že si zarobíte nejaké peniaze ale jediný dôvod prečo sa to deje je aby vás potom ovládali.. Najviac ma baví keď nadávam istými ľuďom a potom si všetci pekne dávajú ruku alebo prst pred ústa a hlúpe ovce ani nevedia prečo…. Keď pôjdete auto sledujete oproti idúce auto a uvidíte ako vedia zo seba ľudia robiť opice 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..