Zpráva Aliance – 12. červen 2019

Nedávná smrt bývalého úředníka a bratra Hillary Clintonové je pokus Deep State zakrýt jeho stopy.

Aliance Země plně kontroluje Deutsche Bank (DB).

Kolaps DB bude zahájen s cílem vyvolat pád akciových trhů a nakonec konečný kolaps fiat finančního systému.

Následně bude zaveden nový Kvantový finanční systém (QFS) pro stabilizaci globální ekonomiky.

Očekávaný časový rámec pro RV, který má začít, je před zhroucením DB.

 

 

 

Aliance Země bude dohlížet na soukromé vyplacení měn v RV koši vlastními bezpečnostními metodami.

Všechny transakce budou provedeny prostřednictvím QFS.

Všechny účty budou monitorovány QFS.

Peníze budou drženy jako bezpečnostní opatření, dokud nedojde k potvrzení, že Deep State je zcela odstraněn.

Jakmile bude přechod dokončen, začne léčení a přestavba světa.

přeložila tereza | zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

21 komentářů

 1. R07 napsal:

  Nevim proc mam ten pocit, ze se odstranenim DS a oficialnim prichodem Aliance akorat vytluce klin klinem. Rad se v tomto budu milit, ale je okolo toho moc zvlastnich veci. S RV a QFS prijde udajne ocenovani meny vsech statu dle mnozstvi jejich zlata. A co ty zeme, ktere zlato nemaji (nejen CR). Budou zase vazaly tech statu, kteri zlato nashromazdily (Nemecko, Cina, Rusko apod.)? Proc ten planovany pad DB, kdyz uz je v rukou Aliance? Jak to postihne normalni lidi, kteri nic nevedi (vyhazovy, nepokoje, demonstrace apod.)? Aby to neskoncilo tim, ze jednou z vymozenosti QFS bude cip v zapesti. Hezky den vsem, preji 🙂

  • M napsal:

   Napadaji me uplne stejne otazky – nemaluji certa na zed, jen je okolo tohoto tematu mnoho nejasnosti..
   Je zde nekdo, kdo by tuto problematiku umel lepe (ne nijak zdlouhave) popsat?

  • Tomáš napsal:

   Vítej ve skutečném světě, dříve se tu psalo že přijde vysvobození ale první bude falešné až to druhé bude právé. Myslím že tohle je to falešné vysvobození, jen pro uklidnění probouzejicich se mas ,nejspíš velmi dlouho předem plánované.

  • mcm napsal:

   Jen přidám: „Všechny účty budou monitorovány QFS“ ….. OK, takže kdo se našemu skvělému plánu znelíbí…… ťuk a… nebude moci prodávat ani kupovat kdo….

 2. kalia napsal:

  Tak na tento článek jsem se dnes těšila:)

 3. Jirka napsal:

  Dokud se nezmeni a neposune vedomi lidstva, tak je to jen kosmeticka uprava.
  Vtip je v tom , ze nemoralni a neempaticke lidske bytosti ( a tech je vetsina), se nerozpakuji pouzit cokoliv , aby dosahli sveho.
  Mel by prijit nejaky energeticky reset lidstva. Oddelit zrno od plev, na zaklade vibraci…..

 4. jajapan napsal:

  co je RV?

  • Anan napsal:

   RV
   Zkratka RV znamená revaluation, párkrát jsem tento anglický výraz uvedla v závorkách, avšak domnívám se, že potřebuje hlubší vysvětlení. V češtině tento výraz znamená revalvace a používá se především v ekonomii (revalvace měny). Internet tento pojem definuje takto:
   1. Navýšení nominálního (úředně stanoveného) měnového kurzu jedné měny vůči ostatním měnám v systému fixních kurzů – jedná se o administrativní pohyb kurzu měny často vynucený okolnostmi.
   2. Původně zvýšení zlatého obsahu (krytí) měnové jednotky.
   Jedná se o zvýšení směnného kurzu měny.
   Aliance a RV
   RV v kontextu plánů Aliance znamená0 „revalvaci/zhodnocení“ mezinárodně uznávaných měn ve vztahu k novému zlatému standardu, který bude znovu zaveden k řešení globální dluhové krize. Operace se uskuteční tiše prostřednictvím mezinárodní smlouvy a brzy na to bude zavedení tohoto nového systému oznámeno. V procesu revalvace všech mezinárodních měn však bude existovat pár měn, které budou obnoveny (obnovena jejich bývalá hodnota) a/nebo budou vyřešeny nesrovnalosti v jejich obchodovatelné hodnotě. To znamená, že bude několik „prvotních měn“, které značně upraví tvorbu cen, což pro investory, kteří jsou si nadcházející globální měnové obnovy (GCR) vědomi, vytvoří dramatické arbitrážní možnosti. K těmto prvotním měnám patří afghánský afghání (AFA), indonéská rupie (IDR), vietnamský dong (VND), íránský riál (IRR), irácký dinár (IQD) a zimbabwský dolar (ZWD).GCR
   Zkratka GCR znamená Global Currency Reset neboli Globální měnový reset. Tedy zrušení stávajícího kolabujícího finančního systému a zavedení zcela nového.

 5. hajc napsal:

  opravdu si někdo myslí, že se nechají jen tak odstavit, máme vlastní historickou zkušenost jak se to dělá viz 1989…naoko předám otěže, ale profituji dál, jen prostě přeskupím síly jede se dál…nenechte se chlácholit

  • tereza napsal:

   Že se nechají jen tak odstavit, si nikdo opravdu nemyslí. Procesy, které se nyní na Zemi odehrávají, tedy ke konci časů v 6. matrixu, se před tím nikdy neodehrávaly. Sedmý matrix už nebude, šest padlých andělů dostalo na základě „dohody“ se Stvořitelem šest pokusů. Ale nechme se překvapit. Sama jsem zvědavá, jak toto vše dopadne…

 6. Jarda z Brna napsal:

  Ti ničemové, kteří drtí lidi nebudou odstaveni ale přetransformováni. Debakl v pokusech hokusech vládnout lidem na celé čáře selhávají, protože to není Boží systém ale Satanův systém.
  ,,Celý svět leží v moci toho ničemného,,.(1. Jana 5:19)
  ,,Procesy, které se nyní na Zemi odehrávají,,…K tomu praví Bible:,,Až uvidíte, že se tyto věci dějí, pozvedněte hlavu, protože se přiblížilo vaše vysvobození,,.(Lukáš 21:26, 28)
  Žádný člověk nezná přesně „den a hodinu“ nadcházejícího konce, ale co se děje na zemi v naší době, dokazuje, že to je velmi blízko.https://wol.jw.org/cs/wol/d/r29/lp-b/1101980035

  • R07 napsal:

   Je tu ovšem stále jedna zásadní otázka: „Je bible skutečným božským proroctvím nebo strategickým plánem uchvatitelů, kteří se tento plán snaží stůj co stůj dodržet?“ Všichni stále koukají s otevřenou pusou na to, jak se proroctví z Bible naplnila, plní a možná plnit budou. Nikdo ovšem nesvede dokázat, zda je to důkladné plnění vytyčených úkolů nebo osud planety Země.

   • Len Ja napsal:

    Velmi spravny postreh

   • Maroš napsal:

    Kto je teraz pozadu – neznamená, že raz nebude úplne vpredu! Mentálne aj duchovné prebudenia sa nepohybujú v tretrách a na blbej antuke! Je to skok! Odpoveď je tu!
    Judaismus – Jan Kozák – 1/2
    https://www.youtube.com/watch?v=0jNINyfDVm4

   • MUDrland Wenca napsal:

    Pjakin mluví o biblickém konceptu, takže by to měl být strategický plán. Většina lidí bibli ale chápe jako proroctví, jako jeden můj známý a doporučoval mi film Napospas osudu. Zběžně jsem si ho prohlédl a usoudil jsem že to je jedno z mnoha holyvůdských programačně – strašících videí. Mně se dělá přitom kopřivka, tak jsem použil americké tlačítko OFF!

 7. onoe napsal:

  To nie peniaze ako mena je na vine, ale úročenie. Peniaze môžu kludne zostať ako prostriedok výmeny v akejkoľvek podobe trebárs aj QFS na platobných kartičkách. Podstatné je zbaviť sa raz a navždy úroku.

 8. Anan napsal:

  pro ty co nevidí souvislosti:
  Aliance
  Aliance je aliance lidí z povrchu, kteří nám zde, uvnitř planety, pomáhají, aby se neuskutečnil plán temných sil a abychom konečně mohli vstoupit do zlatého věku. Je jich zde přesně 144 000, někteří jsou infiltrováni mezi námi, aniž byste o nich věděli, jiní zase pracují na odklízení Kabaly a zavádění nového finančního systému. Jejich plán je přinést lidem žijícím v Matrixu změnu plynule. Aby odhalení pravdy a nástup zlatého věku nezpůsobil lidem šok a všeobecný chaos. Kdyby tento proces neprobíhal postupně, násilný a rychlý přechod by přivodil smrt spoustě lidí. Přivodil by jim infarkt či nenávratné nervové zhroucení s trvalými následky. Není možné zastavit rychlovak z 450 km/h na 20 metrech. Tomu se právě Aliance snaží zabránit.
  S Aliancí spolupracuje ruský prezident Vladimír Putin i současný prezident USA Donald Trump. O Trumpovi se toho napíše mnoho, ale málokdo skutečně ví, za jaký tým Trump opravdu kope. Donald naštěstí nemá zájem o to, aby byla rozpoutána atomová válka. Atomovými válkami skončilo všech 5 předchozích Matrixů, ale tenhle je poslední a rozhodující. Proto temné síly povolili 144 000 bytostí světla, převážně z povrchu planety Země, aby nám přišli na pomoc. Proč by něco takového dělali? Aby dokázali, že jsou lepší. Že nějací pomocníčci z povrchu planety jim plány nezmaří. Přepočítali se, Aliance úspěšně likviduje Kabalu a zatýkání korumpovaných bankéřů, pedofilů a zlosynů tohoto světa probíhá na denním bázi.
  Máme vyhráno? Nacházíme se sice na konci času, kdy se definitivně rozhodne, kdo bude vítězem, ale ještě není všem dnům konec. Zbývá ještě dorazit Deep state, jehož eliminace zatím není úplná. My všichni, kteří jsme se narodili do této doby, se můžeme svým dílem přičinit o to, jaký bude výsledek této války. Zda vyhrají stroje nebo lidstvo. Jak? Věděním…protože ve vědění je síla. Když o něčem víte, můžete s tím něco udělat. Pokud žijete v iluzi, jste manipulovatelní a zranitelní. Jakou pilulku si vyberete, to záleží pouze na vás, ale vzhledem k tomu, že čtete tyto řádky, asi tuším, jakou volbu byste učinili….
  RV
  Zkratka RV znamená revaluation, párkrát jsem tento anglický výraz uvedla v závorkách, avšak domnívám se, že potřebuje hlubší vysvětlení. V češtině tento výraz znamená revalvace a používá se především v ekonomii (revalvace měny). Internet tento pojem definuje takto:
  1. Navýšení nominálního (úředně stanoveného) měnového kurzu jedné měny vůči ostatním měnám v systému fixních kurzů – jedná se o administrativní pohyb kurzu měny často vynucený okolnostmi.
  2. Původně zvýšení zlatého obsahu (krytí) měnové jednotky.
  Jedná se o zvýšení směnného kurzu měny.
  Aliance a RV
  RV v kontextu plánů Aliance znamená0 „revalvaci/zhodnocení“ mezinárodně uznávaných měn ve vztahu k novému zlatému standardu, který bude znovu zaveden k řešení globální dluhové krize. Operace se uskuteční tiše prostřednictvím mezinárodní smlouvy a brzy na to bude zavedení tohoto nového systému oznámeno. V procesu revalvace všech mezinárodních měn však bude existovat pár měn, které budou obnoveny (obnovena jejich bývalá hodnota) a/nebo budou vyřešeny nesrovnalosti v jejich obchodovatelné hodnotě. To znamená, že bude několik „prvotních měn“, které značně upraví tvorbu cen, což pro investory, kteří jsou si nadcházející globální měnové obnovy (GCR) vědomi, vytvoří dramatické arbitrážní možnosti. K těmto prvotním měnám patří afghánský afghání (AFA), indonéská rupie (IDR), vietnamský dong (VND), íránský riál (IRR), irácký dinár (IQD) a zimbabwský dolar (ZWD).GCR
  Zkratka GCR znamená Global Currency Reset neboli Globální měnový reset. Tedy zrušení stávajícího kolabujícího finančního systému a zavedení zcela nového.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..