Zpráva Aliance – 13.8.2019

Jeffrey Epstein byl vyzvednut z jeho vězeňské cely Aliancí Země, protože si byli vědomi, že Deep State ho plánuje zavraždit. (S tímto nesouhlasím, protože pochybuji, že Mossad patří k Alianci Země. Nebo snad jeho nějaká frakce ano ….. ??) 

Jeffrey Epstein, neochotný čelit spravedlnosti, to věděl, a proto uzavřel dohodu a nechal svou „sebevraždu“ zinscenovat a veřejně se prohlásit za mrtvého.

FBI včera v pondělí 12. srpna provedla razii na jeho soukromém ostrově.

Zbytek života stráví v GITMO (Guantanamo) (Dle našeho zdroje je Epstein v Izraeli), nikdy se nevrátí na svobodu na veřejnost a na oplátku poskytne Alianci Země inkriminující důkazy.

 

 

 

Důkazy poskytnuté Jeffrey Epsteinem odstraní stovky vysoce postavených jedinců a současně proběhne další odhalení.

USA jako první veřejně oznámí návrat ke zlatému standardu.

Jakmile se USA vrátí ke zlatému standardu, MMF vydá oznámení vyzývající všechny země k přijetí zlatého standardu.

To bude znamenat začátek nového (zlatem podloženého) finančního systému

Všechny centrální banky budou znárodněny a nuceny se přizpůsobit novému finančnímu systému.

Trump v současné době připravuje veřejnost, že Federální rezervní systém již není zapotřebí. (Viz článek na tadesco o prohlášení Trumpa, že největší problém je FED.) 

Podle některých zdrojů může návrat ke zlatému standardu proběhnout do 15. srpna.

 

 

 

Americký dolar bude přes noc devalvován (znehodnocen) a Demokraté to použijí jako záminku k obvinění Trumpa.

Očekává se, že k RV (ReValuation = zhodnocení měn) dojde, jakmile začne devalvace amerického dolaru.

přeložila tereza | zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

24 komentářů

 1. lord napsal:

  Zdar a silu, jenom pro info posilam co je k 15.8. … asi se neco deje, pro zajimavost a souvisi s clankem „)

  15. 8. 2019 — NEFIXAČNÍ DEN — NENÍ MOŽNÉ FIXOVAT!
  Vážení zákazníci, z důvodu svátků našich dodavatelů není možné v tento den fixovat. Z tohoto důvodu nebudou zpracovány objednávky ani realizovány výkupy. V tento den bude zavřená pobočka Praha a Liberec.
  Děkujeme za pochopení Tým Zlaťáky

 2. Pavel napsal:

  hm takže 15.8 je za dveřmi
  a RV bylo odstartováno už 22.7 ? sama Aliance tohle tvrdila
  Tak jako tak se věci prej nějak hejbou…

 3. Miroslav napsal:

  Už se v tom začínám ztrácet. Kdo je kdo? Tady se začíná hrát hodně špinavá hra. Doufám, že to natahování nebude trvat věčně. :-)))

 4. Pavel napsal:

  Nevěřím, že dolar padne. Protože pokud padne dolar tak padá i cena zlata neb se váže k jeho ocenění v dolarech. Příklad – jedna unce 1500 dolarů = přibližně 35000 Kč při ceně dolaru 23 Kč. Jestliže dolar spadne například na 15 Kč tak trojská unce zlata poklesne na 22500 Kč, při ceně dolaru 5 Kč bude trojská unce k mání za 7500 Kč. Takže si myslím, že dolar nepadne – naopak půjde jeho cena nahoru. Ale mé úvahy nejsou podloženy ničím – jen mi to říká moje intuice. Konečně 15.8. je již za 24 hodin tak si počkejme.

  • tereza napsal:

   Ceny drahých kovů jsou manipulovány. A i kdyby podle vaší úvahy cena zlata klesla na 7500 Kč za unci, tak co se stane? Nic. Možná je to pravá hodnota zlata.. Zatímco stříbro je silně podhodnoceno.

  • kiana napsal:

   Kdyby začaly být měny podložené zlatem, tak by cena dolaru klidně mohla klesnout, přičemž cena zlata by mohla jít třeba i nahoru (potom by se totiž cena zlata neodvíjela od dolaru ale naopak ..dolar by se odvíjel od množství zlata). Taky to nemám podložené.

  • Milo napsal:

   Nevěřím, že dolar padne. Protože pokud padne dolar tak padá i cena zlata neb se váže k jeho ocenění v dolarech. Ano bolo to tak ale to bolo dávno potom začal petro dolár 💵 a naštartovala sa 📗 tlačiareň a pokiaľ budú v USA 🎄 tak sa bude tlačiť do nemoty.

 5. kiana napsal:

  Já trochu věřím tomu, že ho má Aliance.

  • Vladislava napsal:

   Já také, Mosad mi k tomu moc nesedí. To by žádné informace na povrch nevyplavaly. Izrael v čele s Netanjahuem, to je zkáza lidstva.

   • kiana napsal:

    Já kvůli něčemu jinému (kvůli intuici – tedy doufám, že to byla ta správná/konstruktivní intuice ještě než jsem narazila na článek tak mi k tomu intuice něco řekla totiž).

 6. Vlad napsal:

  !! Zmeny prídu 14. septembra a súvisia s otvorením platobného systému tretím stranám… https://finweb.hnonline.sk/ekonomika/1988929-platobny-trh-sa-otvara-pridu-viacere-zmeny

 7. Vít Henok napsal:

  To, co říká Aliance, je sice hezké, ale musejí si uvědomit, že dolar zlatem podložit nejde. Dluh, který USA mají několikrát převyšuje hodnotu zlata. Ta měna byla natolik devalvována, že má zápor. To znamená obchodovat v dolarech znamená něco jako anihilaci. Proto Američané nejdříve musí splácet dluhy, aby měli aspoň nulu. Pokud je splácet nebudou, pak ostatní měny se facto budou anihilovat s dolarem. Dosud se politika míchala do ekonomiky, podle toho to taky dopadlo.

  • tereza napsal:

   Všechny dluhy by měly být smazány. Dolar korporace USA Inc. bude odstraněn a nahrazen novým dolarem obnovené Republiky Spojených států amerických, která byla tajně nahrazena firmou USA Inc. pod kontrolou pokrevních liní, a to na základě States of America Corporation v roce 1871. Tedy vy hovoříte o dluhu firmy USA Inc., Republika USA žádný dluh nemá.
   Samozřejmě dolar, stejně jako další měny, jdou podložit zlatem, nebo jiným drahým kovem.

   • Miroslav napsal:

    A z čeho ta firma USA inc. ty dluhy zaplatí, když ne z peněz USA, jako státu ? To jako vznikem Republiky USA se dluhy smažou ? Není to nějaká habaďůra, aby USA nemuseli splatit svůj dluh ?

    • tereza napsal:

     Nezaplatí. Jak by mohla, když jsou nesplatitelné. Jsou v řádu desítek bilionů dolarů. Reset znamená, že se pojede znovu s čistým stolem (tabula rasa). Republika USA žádné dluhy nemá. USA Inc. zanikne. Nejde jen o USA. Všechny státy mají „dluh.“ Vytvořený podvodem. Např. lidé vůči bankám nemají žádné dluhy, protože banky žádné peníze nemají. Pouze lidem připisují kredit, tzn. čísla v systému na základě smlouvy o úvěru, ze které se podpisem klienta stává cenný papír, a to je velký rozdíl. To je ta podstata podvodu.

   • Vít Henok napsal:

    Ono je to daleko složitější. Ve skutečnosti naprosto všechny země o zlato přijdou a budou muset svou měnu nahradit něčím jiným. Jde vlastně o to, že mnohým zemím, včetně Česka bylo již zlato ukradeno. Ty země, které nyní nakupovaly zlato, aby podložily svou měnu, ty však zbrojily takovým způsobem, že vlastně svoje zlato již vyměnily za železo. Navíc to, co znamená bitcoin a kryptoměna, není nic jiného, něž tunel appek skrze posílané kódy jednotlivým mobilům. Tyto appky získal Facebook a najednou všechny požadují čísla navázaná na internetová bankovnictví. Takže tunel bajtů, vytunelované baterie mobilů a přístup k účtům. Ano je to těžba, je skrytá, přesto je v názvu krypto, bit a coin. Kdo vlastní Facebook a chce vládnout světu je snad evidentní. Jak se to vyvine, to se uvidí.

    • Petr napsal:

     Jaké Ty země? v případě Ruska se zásoby zlata navyšují,
     Čr zbytky v řádech zlomků našeho zlatého pokladu každý rok ztenčuje o několik tun, asi uděláme Kájínka ministrem sběru a přetavení zlatých šperků 🙂 (na čemž začánal) a budeme muset vlastnoručně toto navýšit, po případném začištění té naší zaprodané pakáže 🙂

     • Petr napsal:

      pardon několik set kg zlata – někde to bylo přesně, ale tak co už? těch celkových 9 tun co zbylo po „výhodném“ prodeji většiny zlata z let 1997/8 asi moc využití nemá?

 8. Vaclav napsal:

  Je 15. srpna a nic se nedeje. Zase hoaxy a tak to jde tady od jara.
  K Epsteinovi. Na jeho ostrove, pedofilnim raji Little James nasla policie vsude skryte kamery a mikrofony. Pry byl take spolupracovnikem CIA, ktera takto sbirala kompromitujici materialy, ktere v pripade potreby poskytuje mediim k diskreditaci vlivnych osob. Je-li toto pravda, tak si take myslim, ze Epstein zije a bude vyuzit proti Neoconum a Deep Statu, aby presvedcil Americany o jejich zlocinech. O Clintonovych je zname, ze svedci, kteri je mohli usvedcit ze zlocinu byli zabiti, spachali sebevrazdu, nebo meli nehody, atd. Uz jich je 50 az sto, vse se vysetruje. Take divky, zneuzivane na ostrove spachaly jako dospele sebevrazdu. Take likvidace svedku. O ostrove vedi tajne sluzby uz od roku 2002 a teprve ted se vysetruje. Je to dukazem, ze dosud vladnou v USA nepostizitelni, kteri vse ovladaji.

  • tereza napsal:

   Že se nic neděje tvrdí trollové a lidé s jednoduchým pohledem na celou věc nechápající souvislosti. Víte co Václave udělejte? Vypněte počítač, mobil a otevřete si pivo. Nebudete muset dále číst ty podle vás „hoaxy“ a jelikož se „nic“ neděje, tak ani o nic nepřijdete. A jestli čekáte nějakou změnu přes noc, tak budete velmi zklamán. Cesta ke zlatému věku je krkolomná a ještě dlouhá.

   • Maroš napsal:

    He he – materiálny prístup k duchovným veciam – ale aspoň na začiatok to stači! To pivko a to zastavenie SA! Kvantový aktivista.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..