Zpráva Aliance – 15.05.2019 / Algoritmus

Americko-čínská obchodní válka je vytvářena Aliancí Země jako součást plánu, který byl uveden do pohybu po krizi v roce 2008.

Účelem této obchodní války je odhalit nedostatky fiat finančního systému a uznat význam zlata v globální ekonomice.

Tato obchodní válka bude zakončena implementací nového kvantového finančního systému (QFS).

Realizace QFS bude velkým překlopením globálního finančního systému a ekonomiky.

QFS bude vyžadovat, aby všechny národy měly měnu podloženou zlatem.

Prezident Trump si toho je vědom a již přijímá nezbytná opatření.

 

 

Prezident Trump byl součástí plánů Zemské Aliance ještě před tím, než začalo jeho prezidenství.

Předpokládá se, že návrh zákona H.R.5404, který byl představen v letech 2017-2018, bude schválen někdy poté, co budou obsazena dvě volná místa v Radě guvernérů Federálního rezervního systému.

Hodnota všech měn bude zresetována na základě celkového držení zlata každého státu.

V Zimbabwe „spí“ miliony tun nevytěženého zlata.

Zimbabwský dolar se stane nejcennější měnou na světě, jakmile bude QFS zrealizován.

Podle zdrojů jsou denně prováděny speciální algoritmy, které předpovídají optimální načasování RV.

Optimální načasování RV je buď před nebo po implementaci QFS.

Ať už je tomu tak či onak, svět stojí na pokraji velkých změn.

přeložila tereza | zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

18 komentářů

 1. Pavel napsal:

  Jo tak na tohle se nemáme těšit, protože naše koruna bude podložena asi 8-mi tunami měnového zlata – to je výsměch. Takže hodnota naší české koruny bude 0,000 nic. Jestli k té změně opravdu dojde tak nás to všechny totálně ožebračí. viz tato věta z článku: Hodnota všech měn bude zresetována na základě celkového držení zlata každého státu.
  Toto Česká republika nemůže ustát ani náhodou.

  • majkl napsal:

   ze zni to divne na to ze rikaji ze to bude spravedlivy kvantovy system pri tom ti kteri jej planuji evidentne na nem zbohatnou a ti dalsi utrou jako napr nase zem takze opet to smrdi co 🙂

 2. jirik napsal:

  *Hodnota všech měn bude zresetována na základě celkového držení zlata každého státu.*

  To se teda česká republika rozšoupne s cca 8.6 tunami zlata……..

  • tereza napsal:

   To ano, teda. Chazarské osazenstvo v ČNB má za úkol kupovat toaletní papír až nápadně podobný americkým dolarům.

 3. Monika napsal:

  Ved to vieme že stojí svet na pokraji zmien a neviete kedy tie zmeny konečne nastanú?

 4. Miroslav napsal:

  Paráda, takže naše země bude mít (nic) !!! A ještě otázka, ten systém QFS bude taky řízen z USA ?

 5. jirik napsal:

  Trump chce rozpad NATO
  Obchodní válka mezi ČLR a USA může eskalovat v horký konflikt. Co ještě více bude muset prezident Trump udělat, aby se NATO rozpadlo o což již dlouhodobě usiluje (4% HDP pro člena NATO na zbrojení, 1,5 násobek nákladů platit USA za umístění základny na cizím území, zrušní INF a rozmístění střel na území států Evropy)? Bude muset zahájit horkou válku s Čínou? Bude ihned v úvodu tohoto konfliktu potopena jedna nebo více US letadlových lodí a bude obětováno 10 000 námořníků v oblasti Spratlyho ostrovů? Bude jejich zabijákem raketa Dong-Feng 21? Přídá se po bok ČLR i KLDR? Utrží USA takovou újmu na své mezinárodní prestiži, že se NATO rozpadne a dojde též k občanské válce a rozpadu samotných USA?

  Vojáci US armády jsou po desetitisících narychlo přesouváni do Pacifiku. Dopadne případný konflikt podle teze kterou uvedl prezident Putin a předpověděl, že „ národ, který vede v umělé inteligenci bude vládcem světa “.

  Další měsíce ukáží, zda je to pouze fikce, nebo jeden z možných scénářů vývoje světa.

  https://vk.com/@ivogec-trump-chce-rozpad-nato

  diskuze : http://www.nwoo.org/2019/05/13/trump-chce-rozpad-nato/

  Že by Trump chtěl rozpad NATO….?

 6. Henok napsal:

  Česko podloží korunu litiem v Cínovci, ale vystačí jeno krátce. To znamená tak dlouho, jak tato aktiva zase prodá státní správa.

  • Karel napsal:

   Hamajda uz slibil Lithium Australii. Zaplacne tim dluh Altnerovi za Lihovy dum. Tosovsky nase zlato prodal za babku a dostal trafiku u bankovniho institutu. Jsme neustale zrazovani smejdy v politice i Centralni bankou, ktera podleha Rothschildum. Zisky cizich firem nezdanene nechame odtekat do zahranici a oligarcha Babis pochopitelne nic proti tomu nedela. Prece nezdani sam sebe a sve kumpany pri okradani ovcanu.

 7. Aleš K napsal:

  Takže zase peníze, zase moc v rukou pár lidí. Hmmm. Viděl někdo projekt od Jacques Fresca? Ten bych bral. Ten qs vypadá jen jako další systém otroctví. Čím více se o novém systému dozvídám tím více to ve mě budí nedůvěry. No snad se pletu. Hezký den

  • Leia napsal:

   ano projekt JF je to co ma smysl, tohle co je zde je jen povidacka na zdrzeni davu v necinosti 🙂

   • Anan napsal:

    Dav to nevyřeší. Revoluce se dělají v kancelářích. Tady nejsou povídačky, ale informace. Připravte seA.

 8. Ruprecht napsal:

  Zdá se, že nám se o světlou budoucnost postaral chazarský žid Tošovský – byvše šéfem ČNB no a taky současná ČNB. Tím, že za deflace, uměle zdražovala korunu. Nakupovala balíky nekrytých EUR (místo, aby nakupovala zlato, jaxe to děje u normálních vlád států). Kolonií tedy jsme, kolonií budeme. Otázkou je, zda běžný, průměrný, český pan Novák bude schopen poplatit energie (skokově rostoucí), potraviny- rovněž skokově rostoucí. A ještě chuťovka nakonec. Ani to LITHIUM nás nevytrhne, neboť australská firma má otěže pevně v rukou, vydává emise akcií vlivným korporacím v USA a Evropě. Vypovědět Australany nejde ani náhodou. Jinač- proti nám hraje v týmu nepřátel čarodějnice Allbrightová a pan gangster „kabala“ Bakala.

 9. Pavel napsal:

  Ono to lithium zanedlouho možná nebude ani potřeba. Technologie jdou dopředu a auta, která jedou na elektřinu z baterií nejsou budoucnost. Alespoň dle mého soudu. Budoucnost vidím v autem vybavených vodíkovými články, kde bude stačit čas od času dolít pár litrů benzínu nutného na provoz palivových článků a zbytek jen dolívat vodu do těch článků.

 10. Josef napsal:

  Je to jak podle scénáře, který jsem předpovídal….. Je to součást plánu a před lety jsem odhadl přesně tento vývoj, záležet bude na naší reakci… uděláme něco? Budeme připraveni???

  • DASTIN napsal:

   Vsak luza dela, jde si narvat pandera do MCdonaldu a KAuflandu, nic vic ji nezajima. Zrat a chlastat. U chazarskeho zm.da Krause v TV nejaka byvala alkoholicka rikala, ze jsme narod alkoholiku.
   Kdyz nekomu chci vysvetlit, ze se uz lavina vali a clovek by mel vedet, kdy ma uskocit stranou, teda se pripravit na to nejhorsi, tak luza rekne, ani mi to nerikej, ani to nechci vedet. Kdyz se zeptam, jestli maji nejake potraviny doma, tak mi krava rekne, ze se prijde najist k nam. Oni si mysli, ze je to sranda, ze to jen film z USSSA. Rekl jsem ji, at jen prijde, ze ji dam aspirin z olova, aby ji nebolela hlavicka.

 11. michalti napsal:

  Tu by ma zaujimal Váš názor, pán Tomáš Marný, aký pravdepodobný dopad to bude mať na CZ a SK? („Hodnota všech měn bude zresetována na základě celkového držení zlata každého státu“) Keďže ho tu (zlata) až tak veľa niet…
  Otazkou je aj to či je toto riešenie naozaj pre ľudstvo prospešné, alebo?
  Ďakujem, pekný deň…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..