Zpráva Aliance – 20.07.2019

Q Anon

Podle zdrojů Aliance Země se chystá setkání a rozhovor s mimozemšťany.

Nedávné internetové zprávy, které se mezi lidmi šířily, jako „nájezdy“ lidí u Area 51, dokazují, jak se téma mimozemšťanů stává populárnější.

Sněmovna Kongresu USA nedávno schválila „Raise The Wage Act“, což je zákon navyšující mzdy, a který je v souladu s GESARA.

Tento zákon připraví půdu pro budoucí reformy v souladu s GESARA.

 

 

 

 

Mezinárodní měnový fond rovněž oznámil, že americký dolar je nadhodnocený. Také se vyjasní, kam až americký dolar klesne a jak umožní dalším měnám se přecenit (RV).

Některé zdroje stále očekávají, že nový kvantový finanční systém (QFS) bude zaveden do poloviny srpna, přičemž RV nastane dříve.

Projekty pro lidstvo po RV rozvinou globální ekonomiku, protože prostředky z fondů budou plynout do zboží, surovin a služeb.

přeložila tereza | zdroj: 99

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1 Response

  1. CZK napsal:

    Dneska nějak před 22 hod. jsem šel zavřít slepice a koukám, že nad Pardubicemi něco intenzivně svítí, ale vůbec se to nehýbe. Jsem již zvyklý na přistávající letadla nebo na vrtulníky, co nad letištěm cvičí. Ale ty se přece jenom trochu hýbou. Ale tady nic. Tak si vezmu dalekohled a opět vidím jenom velký světelný bod. Tak si říkám, že to asi bude „hvězda“, které jsem si
    doposud nevšiml. Ale když jsem se obul a obešel barák, tak už jsem to nenašel. Takže už vím, že to nebyla ani hvězda, ani planeta naší SS, ale nevím, na co netradičního jsem to vlastně koukal.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..