Zpráva Aliance – 23.09.2019

Q Anon

Něco málo přes měsíc zbývá, až v Deep State nastane chaos kvůli vyšetřování korupce, která se má vyřešit před svátky.

Očekává se, že vyšetřování týkající se zneužívání soudu FISA poběží před svátky naplno, což se bude týkat mnoha významných osobností.

Je zřejmé, že Hillary (Rodham) Clintonová je zapojena do zločinů proti národu / lidem.

Čína bude slavit jejich Den nezávislosti 1. října, což dává prezidentu Xi-Jinpingovi týden na to, aby s Trumpem dojednal „skvělou dohodu“, a zvýšil tak šance na schválení.

Očekává se, že k vykoupení Zimbabwských dluhopisů dojde před svátky.

Autor článku se zříká odpovědnosti: Tento přehled současné situace ve světě je založený na informacích získaných z několika zdrojů, které mohou nebo nemusí být přesné nebo pravdivé.

Přeložila tereza | Zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1 Response

  1. Vít Henok napsal:

    Deep state je jedním slovem mafie, která chce vládnout světu skrze ukradenou ropu a print dolar Nyní je jasné, jaká je politika a hlavně jak byla svázána mafiánskými praktikami. Ti, kdo tomuhle sloužili a doposud slouží budou muset uznat, že Americký kontinent není tou zemí, kterou si označili písmeny US. To A jen podtrhuje, kde si zřídili základnu. Tajná značka je všude, kde rozhodovali tak zvaní učenci, dříve mudrcové, ale vlastně to byli mágové. Ta jejich černá kobková magie s modlitbami k bálovi a dalším pochybným zrůdám, jejich božstvům, jim měla zaručit jak nesmrtelnost taháním energie z živých lidí a přírody jako celku a jednak vládu a bohatství. Zasvěcenci vysokých stupňů však lhali zasvěcencům nižších stupňů a celá ta jejich organizace byla založena na tom, že přicházeli ti, kteří chtěli mít moc a peníze, tak byli využíváni. Jak to vypadá nyní ? Print dolar se nevyplatí tisknout, papír je dražší a moc je zhoubnou nemocí. Energeticky to ale dopadlo tak, že poslední zemětřesení v Limě ukončilo spojení obou Amerik a ty nyní jdou k pólům. To znamená, že obyvatelnost těchto zemí je vhodná pro losa a soba, ne pro lidi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..