Zpráva Aliance – 23.8.2019

Aliance Země v současné době vyčkává na správný okamžik ukončení Deep State Cabal. Než ten správný okamžik nastane, musí dojít ke konkrétním událostem.

Očekává se, že americký dolar výrazně poklesne. Podle některých zdrojů může k poklesu dojít po skončení schůzky Výboru FEDu v Jackson Hole.

Jakmile americký dolar klesne, bude vyhlášen stav nouze a prezident Trump zajistí návrat zlatého standardu prostřednictvím exekutivního nařízení.

Všichni, kteří se postaví proti zlatému standardu, budou zatčeni.

 

 

Návrat ke zlatému standardu zachrání americký dolar.

Jakmile se zlatý standard oficiálně navrátí, Federální rezervní systém bude zrušen.

„Zlato skončí Fed.“ Q

Prezident Trump již nějakou dobu uveřejňuje své příspěvky na Twitteru ohledně Federálního rezervního systému.

Očekává se, že velké odtajnění (DECLAS) začne v plné síle po návratu zlatého standardu.

Očekává se, že obnova Republiky USA bude dokončena před odstoupením generála Dunforda v říjnu.

přeložila tereza | zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

22 komentářů

 1. Vladislava napsal:

  Očekává se !!!

  • tereza napsal:

   Ano, očekává se. Na zdrojové stránce se jasně píše, že informace tam zveřejněné nelze ověřit a nemusí se shodovat se skutečností. Já tyto informace překládám a nabízím zde na tadescu jako možný scénář vývoje na této planetě. A zopakuji zde má slova z minulého komentáře – ať si každý věří komu a čemu chce.

 2. Miroslav napsal:

  Dobře, tak až to bude hotový, ať mi Donny brnkne, a já mu pojedu potřepat pravicí. Zatím to vypadá, že hromadí jednu hloupost za druhou.

  • tereza napsal:

   Hloupost? Zdání klame, Miroslave…..

   • Vaclav napsal:

    Donald je proti Nord Stream 2, ale zlobi Dany koupi Gronska (pres Twitter), kteri uskutecnuji politiku Deep Statu a jsou take proti Nord Streamu 2. US Bastardi uz tyrali stavitele Nord Strem 1, ktery Evropa potrebuje, aby existovala. USA jsou nasim nepritelem, vsude jenom parazituji a nuti zeme, aby si samy skodily hospodarsky prosazovanim zajmu USA! Kdy uz konecne rekneme dost? Dost bolo Amika!!!!!

  • PTZ napsal:

   Fascinují mně lidi, co mají takový nadhled, že vědí dokonce i to, co je hloupost. Což si tedy právě protiřečím.

  • Monika napsal:

   Suhlasims vami p.Miroslav.

 3. pavel napsal:

  Existuje nějaká Aliance ?
  tomáši, vy tomu věříte a nebo jen přepisujete něco co vám je nadiktováno. Těch termínu co Aliance měla již bylo tolik, že se změnila rétorika a to na termín OČEKÁVÁ se. A máme tu zase jiný termín a to z 15.8 na říjen. Začínáte být ve svých zprávách nedůvěryhodný ! Co s tím uděláte ? a KDY?
  pavel

  • tereza napsal:

   Nikdo nám nic nediktuje. Ano, očekává se. Na zdrojové stránce se jasně píše, že informace tam zveřejněné nelze ověřit a nemusí se shodovat se skutečností. Já tyto informace překládám a nabízím zde na tadescu jako možný scénář vývoje na této planetě. A zopakuji zde má slova z minulého komentáře – ať si každý věří komu a čemu chce.

   • pavel napsal:

    Děkuji za odpověď. Mně jen vadilo, že jste uvedla termíny a v těch se nikdy nic nekonalo a termín očekává se mi připadá tak trochu nevěrohodný .
    Z celého srdce si přeji, aby se všechno odehrálo podle scenáře Aliance.
    Z celého srdce si přeji, aby na naší Midgár zemi byl nastolen mír a byly vytvořené podmínky pro štastný a pokojný život všech živých bytostí.
    pavel

    • tereza napsal:

     Tvrdit, že se „nikdy nic nekonalo“ je troufalé. Nejsme zasvěceni do všech tajů a událostí za oponou, proto bych taková vyjádření nepoužívala.

 4. Monika napsal:

  Chceme vidieť už fakty lebo zatial len čítame vela drístov.

  • tereza napsal:

   Moniko, nikdo vás nenutí číst tyto články. Nejsme autoři, jen články překládám. Na zdrojové stránce se jasně píše, že informace tam zveřejněné nelze ověřit a nemusí se shodovat se skutečností. Pláčete na špatném místě. Pokud si chcete stěžovat, učiňte tak na jiném místě. Pokud jste frustrovaná ze současného vývoje, tak jistě nejste sama. Ale tadesco za to určitě nemůže. Zcela pochopím, že tadesco dále číst nebudete.

 5. mirek napsal:

  Děkujeme Terezo za překlad a povzbuzující zprávy!

 6. michalti napsal:

  Je toto treba vnímať ako „možný scénar“.
  Zjavné to bude, až keď to ochutnáme na vlastnej koži, každý sám za seba…
  Tadesco nie je iba informačný web, ale tiež spirituálny a hlavne alternatívny. To znamená, že ak tomu neveríš, tak to nečítaj. Ak sa to potom stane, tak aspoň v duchu poďakuj…

 7. Izairi napsal:

  Vy kteří jste tu napsali své komentáře,byste se měli zamyslet.
  Místo aby jste byli rádi že vám
  tadesco poskytne data která by vám
  veřejnoprávní sračkomety určítě neposkytly,tak si ztěžujete.Tereza ty
  články přece překládá,není jejich
  autorkou,a tomáš toho určitě má tolik,že provozovat tyhle stránky
  musí být obrovská zátěž navíc.
  Oni to ale pro nás dělají doslova
  ….s láskou a úsměvem…..,protože
  chtějí abychom byli v obraze.
  I já jsem netrpělivá,ale uvědomuju
  si,že věci o kterých se tady píše se
  nemůžou stát během pár týdnů,nebo
  měsíců. Nejde přece o maličkost, jde
  o planetu Zemi,jde o nás.
  Aliance existuje určitě,myslím totiž že
  bez jejich pomoci bychom už dávno
  byli v pr…píííp.
  Moniko nechci být sarkastická,ale jestli už konečně chcete vidět nějaké
  výsledky,tak si třeba zasaďte kytku,tam
  je uvidíte zcela jistě.

  • Maroš napsal:

   Radšej nech zasadí strom. Stačí niekde do zeme strčiť pár kôstok z broskyne – práve je sezóna. Ale čo z toho bude mať – že.

   • Marek napsal:

    Maroš pošli im nejakú zaujímavosť zo Slovenka,ako sa tu pekne melie. Máme tu pekný chaos,nové politické strany. Ujo Drucker, farmari,ujo Mafty na scene. Dufam,ze to skonci uradnickou vladou. Dnes bola velka burka 🙂 urcite sa midlily mimozemštania,ak to nebol CZERN

  • Petr Och napsal:

   Toto je prilis alibisticky pohled. Mainstream taky pouze preklada…,navic spoustu veci je pravdivych. Buh existuje jen proto,ze tomu nekdo veri. Tak same je to i s Alianci, existuje diky touze verit v neco lepsiho,cemuz utlacovany rychle podlehne. Vsichni verime v neco lepsiho a proto mame radi pribehy o Juraji Janosikovi, Nikole suhaji loupeznikovi a dalsich hrdinech,co bojuji se zlem.. Tady jde o realnou duveryhodnost,kterou asi lhanim a prekladem pohadek tezko dosahnete. A ctenari se zlobi proto,ze to publikujete jako pravdu vsech pravd,ktera se ovsem nikdy nepotvrdila. Nechci nadavat,ani hanet,jen bych rad upozornil na skutecnost a napomohl tak nam vsem…dekuji.

   • tereza napsal:

    Ukažte mi pane Och (nebo Katko Skrivankova – jedna IP adresa – dvě jména, takže jste asi troll) jediné místo, kde tvrdím, že jde o „pravdu všech pravd.“ Takže pokud jste nečetl předešlé komentáře a předešlé Zprávy Aliance, tak pořád tvrdím, že na zdrojové stránce se jasně píše, že informace tam zveřejněné nelze ověřit a nemusí se shodovat se skutečností. Tedy, ať si každý věří komu a čemu chce.

 8. Oľga napsal:

  Ano, Aliancia existuje – veľmi nám pomáhajú… Termínov sa netreba držať zubami-nechtami, pretože na Zemi, tak ako aj okolo Zeme, sa každým okamihom menia okolnosti… Treba pripomenúť, že aj ľudia svojimi myšlienkami a tým ako konajú, menia tie okolnosti. Je to dynamicky sa meniaci proces… A potom, iste viete, že aké bitky dobra a zla prebiehajú tu na Zemi, podobné sa deje okolo Zeme a v okolitom Vesmíre… Ešte má Aliancia dosť na práci kvôli Oslobodeniu Zeme. Možno by uvítali našu pomoc modlitbami k Stvoriteľovi k pozitívnemu priebehu a ukončeniu operácií k Oslobodeniu Zeme od „temných síl“ …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..