Zpráva Aliance – 26.9.2019

Q Anon

Hillary (Rodham) Clintonová bude čelit stíhání ze spáchání vlastizrady již v říjnu.

Prezident Trump poslal jasný vzkaz ve svém projevu na Valném shromáždění OSN: „budoucnost nepatří globalistům“ a „moudří vůdci vždy dávají přednost dobru pro svůj vlastní lid a svou vlast.“

Netisknou se žádné nové peníze na záchranu bank.

Blížíme se ke konci fiat finančního systému.

Návrat ke zlatého standardu a ekonomik zajištěných aktivy způsobí, že se fiat finanční systém zcela zhroutí.

Očekává se, že se Spojené státy příští měsíc (říjen) vrátí ke zlatému standardu.

Přechod na nový finanční systém bude dokončen do konce tohoto roku.

Přeložila tereza | Zdroj: 9

Autor článku se zříká odpovědnosti: Tento přehled současné situace ve světě je založený na informacích získaných z několika zdrojů, které mohou nebo nemusí být přesné nebo pravdivé.

Od našeho zdroje z vysokých míst máme potvrzené, že přechod na nový finanční systém začal 5.9. tohoto roku. 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

14 komentářů

 1. Vaclav napsal:

  FED pumpuje do obehu kazdy mesic 75 miliard $ nicim nekrytych. Dosud to bylo 45 miliard, nestacily k podplaceni.

  • tereza napsal:

   To ano, ale tyto peníze zřejmě nejdou na záchranu bank. ECB spustí rotačky tuším v listopadu. Deep state jen prodlužuje agónii.

 2. Vít Henok napsal:

  Zlato nebude stačit na pokrytí všech dluhů, které na planetě jsou. To znamená, že v tomto čase, kdy se planeta nachází na Konci časů, čili již uběhly věky věků a je galaktický oběh za námi, dochází v tomto místě k vyrovnávání energetických zdrojů, a to jak živých, tak neživých energií a hmoty. Projevuje se to právě existencí těch závrtů, neboli shink holes, které jsou již vidět po celém světě jako náhlé propady aut na silnicích, lidí nebo domů. Itálie, Francie, USA, Německo, Rusko,…najděte si to na sott.net. Dluhy vznikají především výrobou pro výrobu a platbou nepodloženými penězi. Jen pár zemí nemá dluhy, naopak jiní je staletí okrádali.

  • tereza napsal:

   Zlato není určeno na pokrytí dluhů.

  • mino napsal:

   Tereza má pravdu, zlato nie je určené na pokrytie dlhov, ale musíme si uvedomiť aj to, že jeho cena, ako aj striebra pôjde enormne hore.
   Inak je tu jedna zaujímavosť ohľadom množstva zlata na počet obyvateľov Zeme, fakticky stále to množstvo bolo a je zhruba 3/4 unce na jedného človeka od doby jeho dolovania.

 3. Anan napsal:

  Budou se zabavovat úspory klientů bank atd. Nemyslete si, že je máte pojištěné, to je iluze. Kdo tomu rozumí tak se nediví a připravuje se jak může. Měny budou podloženy zlatem, proto každý rozumný stát si zvyšuje zásoby zlata. Chytrému napověz blbého kopni. Díky za informace.

  • tereza napsal:

   Proto rozumný člověk nemá v bance všechny své peníze, ale pouze nutné množství na běžné výdaje. Při hroucení finančního systému je samozřejmě pohádka o pojištěných vkladech jen pro důvěřivé ovečky.

  • mino napsal:

   Aj vzdelaní ľudia žijú mimo realitu, minule mi vravel jeden lekár, že sa nebojí o svoje vklady, lebo štát mu ich vraj garantuje do výšky 150 tisíc Eur a práve tam je ten pes zakopaný, v slove „do“. Okrem toho netuší, že tie peniaze by šli z rezervného fondu, ktorý ale po r. 2009 vybrakovali a zostali len omrvinky na krytie asi 8% vkladov, viď prof. Stanek, v Čechách ešte menej.

   • Roman napsal:

    Fond na ochranu vkladov je sukromna akciova spolocnost ( vid. obchodny register ). Vyplati sa par bohatych pri koryte. Ak ona skrachuje a vyhlasi bankrot , nikto sa nikdy k svojim peniazom nedostane. Problémom je aj to , že každá nová banka ktora chce na Slovensku podnikat vklda tam len zanedbatelné množstvo zábezpeky, resp. poplatku. Treba si nájsť ich stanovy na stránke a preštudovať, predpokladám , že v Čechách je to niečo podobné a presne ako píše Tereza, mať v banke len toľko peňazí aby sa pokrývali mesačné náklady.

 4. Vaclav napsal:

  Uz to tady bylo pred rokem. Killary i nadale kope do Trumpa, ktery je zoufale osamocen. Jeho proslov na Klima konferenci byl politicky rovnez osamoceny, i kdyz naprosto opravneny. Nejak se to preformatovani fasismu v USA prodluzuje.

 5. vacek napsal:

  Nechapu to se jako zhrouti celosvetova ekonomika?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..