Zpráva Aliance – 28.9.2019

Q Anon

Dolarový index v pátek uzavřel na 99,22 bodech.

Podle zdrojů bylo řečeno, že americký dolar bude mít 50% sešup dolů kdykoli, co index překročí 100 bodů. Současně se očekává, že situace s Fedem se bude nadále zhoršovat, co Index překročí 100 bodů a nakonec zapřičiní prudký pokles amerického dolaru.

 

Jakmile americký dolar klesne, očekává se, že prezident Trump vyhlásí stav nouze a vrátí zlatý standard prostřednictvím exekutivního příkazu, aby zachránil americký dolar.

Mezitím vypršela po 20 letech platnost smlouvy o dohodnutých prodejích zlata – Central Bank Gold Agreement (CBGA) k 26.9.2019. (Na tadescu o tom píšeme zde: Zlato pustili na „volnou plavbu,“ Rothschildův kartel již nefunguje)

Také prezident Zimbabwe – Mnangagwa – nedávno přednesl projev na Valném shromáždění OSN. Hlediště však bylo během jeho řeči téměř prázdné.

Zimbabwe v současné době drží zlaté rezervy, které nejsou srovnatelné s jakoukoliv zemí na Zemi, a to nemluvíme o neuvěřitelném potenciálním množství podzemního zlata a dalších vzácných minerálů.

Jakmile všechny země začnou přecházet na zlatý standard anebo ekonomiku podloženou aktivy, Zimbabwe se stane nejbohatším národem na planetě Zemi.

Zimbabwský dolar je předurčen stát se v blízké budoucnosti novou světovou rezervní měnou.

Podle zdrojů zůstává načasování RV (ReValuation) nezměněno.

Zdroje stále věří, že k RV dojde dříve, než se americký dolar propadne.

Přeložila tereza | Zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. Vít Henok napsal:

  Tak předně nic nevíte o náhlé se objevující dírách pod domy, auty, lidmi. Totéž se ale bude dít i s horami, kovy, zlatem, stříbrem, mědí a vodou. Zmizení hmoty, shink holes, znamená něco jako vyrovnávání energií. Dluhy FEDu a kvantitativní uvolňování Systému, války, negativní energie všeho druhu se odečítá v místě, kde je planeta jednou za 63000 let, od pozitivní energie, která je ve hmotě. Zlato zmizí jako hory v Německu.

 2. vacek napsal:

  tak uz se konecne dohodnete. padne ekonomika nebo hodnota dolaru

  • tereza napsal:

   Pláčete na špatném místě. My články pouze překládáme. Své námitky směřujte jinam. A pokud danému tématu, poměrně složitému, nerozumíte, pak je třeba více studovat. A nebo taky nemusíte dělat nic, jen čekat, co se stane. 🙂

 3. Vít Henok napsal:

  Půda je zdevastovaná i dotacemi Bruselu. Ten má však prsty i v tom, že platí z peněz daňových poplatníků ten práškovací kolotoč prostřednictvím letadel, většinou startujících z Německých základen NATO. Ty těžké kovy, barium, hliník a další látky, jsou příčinou slabé kondice plodin, stromů a všeho, co má chlorofyl. Je zcela záměrně potlačován přirozený koloběh života rostlin. Zase se jejich jednání týká přesně toho, co má Římský klub ve stanovách. To znamená, že na základě plateb do Bruselu si platíme vlastní genocidu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..