Zpráva Aliance – 29.07.2019

Odtajnění se připravuje, trest smrti byl včas obnoven, a šaráda s případy Epsteina i Muellera pokračuje.

Většina zdrojů v současné době mlčí, pokud jde o RV.

 

 

 Očekává se, že fáze vyplácení začne do konce měsíce, RV byl spuštěn 22. července.

Konečný termín pro zavedení nové měny Zimbabwe je 1. srpna.

Očekává se, že QFS (kvantový finanční systém) bude zaveden do poloviny srpna.

Dokončení obnovy Republiky (Spojených států amerických) se očekává do září.

přeložila tereza | zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

23 komentářů

 1. Vít napsal:

  Všechno bude zcela jinak. Planetární systémy, pokud jste je viděli na stránkách NASA v blízkosti Slunce, se již propojily před více než rokem. Co to znamená, je evidentní. Náš planetární systém je hmotný, u těch dvou to je pouze světlo, proto se vlastně nic nestalo. Jedná se ale o očekávanou epizodu již po dva tisíce let. Jak se nazývá si každý snad vzpomene. To, co bude následovat, je to, co v minulosti proběhlo v tomto místě již sedmkrát. Jednoduše sedm zahřmění, nebo Sedm žlutých kamínků. Vrásnění budiž svědkem…Proto jakékoli plány kohokoli jednoduše ustoupí dané situaci, která v danou galaktickou dobu prostě pravidelně nastává, ať politik, Aliance nebo koza za plotem chce nebo nechce. Zákon není novela novel. Zákon je výsledek existence hmoty a energie celého Vesmíru, čili toho, co je bylo a bude v daný čas. Jestli tu kalderu budou chladit Američané vodou, vyletí to ihned. Jestli jim tam někdo umístil atomovku, poletí to se zmáčknutím tlačítka, pokud někde vybouchne sopka, která odstartuje nestabilitu jádra, vybouchne to rovněž. Kdy přesně, to se neví. Stačí to monitorovat. Pak ale vybuchne spousta dalších sopek. Neříkám to proto, abych vás děsil, ani proto, že jste byli varování již přede dvěma tisíci lety. Říkám to proto, protože je nyní podle postavení hvězd planeta v blízkosti galaktického středu. Ten se projevuje takovou hmotností, kterou potřebuje k udržení pohybu galaxie na stacionární dráze. Snad je to i dětem jasné. Síly odstředivé, dostředivé, gravitační, atd…

  Henoch, Mimoň že ☀️😎😎😎

  • tereza napsal:

   A já se ptám, kdo věří NASA?
   Země žádné jádro nemá, když je dutá.
   Píšete hvězdy. Jaké hvězdy myslíte? Na jaké hvězdy koukáte, když žijeme uvnitř Země?

   • Emil napsal:

    Kdo žije uvnitř Země? Já tedy určitě ne. Tam jsou obrovské duté prostory, kde žijí např. Agharťané, Lacerty, spousta jiných živočichů, jsou tam podzemní základny, oceány, tunely, jiný rostlinný život atd. Vše popisují ověření insideři, kteří tam byli, např. Emery Smith.

    • tereza napsal:

     Máte pravdu Emile, ale já nepíšu o podzemí, ale o vnitřním povrchu Země. A na vnitřním povrchu žijete i Vy, jestli mi ovšem nepíšete z jiné dimenze. 😀

   • Tomáš napsal:

    Uvnitř Země nežijeme. Je to jenom jedna z teorií.

    • tereza napsal:

     Je to praxe / realita podložená mnoha důkazy. Žijeme na vnitřním povrchu.

     • Katarinka napsal:

      a ako vyzerara vesmir z vonkajsej strany planety? ake su tam planety?

      • tereza napsal:

       Dobrá otázka Katarinka. Řekla bych, že na to můžeme uplatnit pravidlo: Jak dole, tak nahoře. Jak uvnitř, tak venku.

     • Pavel napsal:

      Já myslím že to tak není Terezo. Ale dokázat to nemohu. Mi se více líbí myšlenka života na vnějším povrchu – je odtamtud blíž ke hvězdám.

      • tereza napsal:

       To je vaše domněnka, jako většina vašich komentářů. Dokázat to nemůžete, tak si to budete alespoń myslet. Přitom důkazů, že je Země dutá a my žijeme na vnitřním povrchu, je spousta, ale ty asi vidět nechcete.

     • Tomáš napsal:

      Nenašel jsem jediný důkaz. Všechno jsou to jenom teorie jak by to mohlo fungovat uvnitř Země. Ale je daleko víc teorií jak to funguje venku. Pokud berete důkaz to že z jednoho místa na planetě jde vidět tam kam by nemělo tak nevím. Z každého místa by muselo být vidět kam by nemělo.

      • tereza napsal:

       Nenašel? A hledáte vůbec? Jasně, že teorií je více, ale jsou to jen teorie.

       • Emil napsal:

        Proti Vašemu názoru či teorii stojí výpovědi mimozemšťanů, insiderů a jiných zasvěcených osob, že žijeme na povrchu Země, která je dutá jako ementál. Stejně tak je dutý Měsíc (umělé těleso), obrovské dutiny jsou i v Marsu a možná jiných tělesech Sl. soustavy. Ale jinak obdibuji Vaši moudrost a vzdělání, Terezo, až na tu „Dutou Zemi“ 🙂

       • tereza napsal:

        Ano, na povrchu, ale vnitřním. 🙂

  • Anan napsal:

   Co tady plácáš, nemá to logiku ani souvislosti. Monitoruj a napíš si o tom knihu a pak si ji vydej.

 2. Maroš napsal:

  „Existuje bezpečnostné riziko?

  Odpoveď ponecháme na čitateľoch. Len zhrnieme obsah vyššie uvedeného, pritom prezentujeme len tie závery, ktoré sú potvrdené:

  1. Aron Shaviv spolupracoval / spolupracuje so súkromnou spravodajsko-analytickou spoločnosťou STRATFOR, pritom STRATFOR je prepojená na oficiálne bezpečnostné rezorty USA, prípadne iných krajín. Shaviv nemá problém „deliť sa“ o poznatky a informácie, ku ktorým sa dostane počas manažovania volebných kampaní.

  2. Aron Shaviv sa blízko pozná s expríslušníkmi CIA, pritom im napomohol prelobovať prijatie vyše 100 irackých migrantov na Slovensku, čo znamená, že disponuje určitým vplyvom.

  3. Aron Shaviv zohral bližšie nešpecifikovanú úlohu pri pokuse o prevrat v Čiernej Hore v roku 2016.

  4. Aron Shaviv vystupoval ako „posol“ izraelskej spoločnosti Verint Systems, ktorá sa špecializuje na spravodajskú techniku.

  5. Aron Shaviv riadil volebnú kampaň bratislavského primátora Matúša Valla.

  6. Aron Shaviv riadil volebnú kampaň slovenskej prezidentky Zuzany Čaputovej.

  Odpoveď na otázku v nadpise sa pýta sama, ale necháme to na čitateľoch… . Ale tie závery veľmi „režú oči“, keď sa čítajú…“
  https://www.infovojna.sk/article/komu-vdaci-za-svoj-doterajsi-uspech-politicka-strana-progresivne-slovensko

 3. stenly919 napsal:

  https://www.youtube.com/watch?v=ShyKXPaUpis

  Tak podle Pjakina v rusku začali čistky ve státní zprávě a budou běžet v celém světě, video zatím v originále, no uvidíme…

 4. Anan napsal:

  O cestě Ćaputovej víme, tak se to dělá. Bezpečné riziko nikoho nezajímá.

 5. Slávek napsal:

  mám tu diskuzi chápat jako popření fyziky, která platí v celém vesmíru podle jednotných zákonů? Co to melete za hovadiny vy zastánci Dutozemě.? Takhle blouznil už Hitler.

  • tereza napsal:

   Slávku, dejte si na hlavu studený obklad. Protože když mi někdo tvrdí o fyzikálních zákonech co platí v celém vesmíru, tak potřebuje obklad na hlavu. Zapomeňte na to, co vás systém učil ve škole. Hitler samozřejmě o duté Zemi věděl a věděl také o černé hvězdě (slunci), co máme nad hlavou a byl jejím uctívačem, stejně jako tajný spolek v Římě – Lóže P2. Od čeho myslíte, že pojmenoval Hitler své elitní jednotky SS? Schwarze Sonne.
   Nejste první, kdo se tady rozčiluje, ale já nemůžu za to, že váš světonázor se neshoduje s realitou.

 6. S napsal:

  co to je RV které je tady často zmiňováno? nesnáším zkratky…
  děkuji

  S.

 7. Miroslav napsal:

  Einstein umřel, a dostal se do nebe, kde ho přivítal pán Bůh. Einstein mu řekl, mohl bych mít přání ? Samozřejmě, odpověděl Bůh. Jak vlastě funguje vesmír ? Pán Bůh vzal křídu a tabuli, a začal psát různá čísla a vzorce. Když byl hotov, řekl, tak takhle funguje vesmír. Einstein říká, ale jsou tam čtyři chyby. Já vím odpověděl Bůh, a usmál se. :-)))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..