Zpráva Aliance – 30.4.2019 (Odtajnění)

Očekává se, že zpráva Generálního inspektora Comeyo odhalí usvědčující informace. Tato zpráva bude zveřejněna do dvou týdnů.

Zástupce prokurátora Rod Rosenstein předložil svou rezignaci právě před vydáním této zprávy Generálního inspektora.

Očekává se, že odtajnění zneužívání Soudu FISA nastane po vydání zprávy Generálního inspektora. (Pozn.př. FISA je zákon USA z roku 1978 o působení agentů cizích mocností, a rozhodovat v těchto věcech je pravomocný speciální soud, který ovšem byl zneužíván.)

Mezitím, Zemská Alliance aktivně demontuje systém centrálního bankovnictví Kabaly a finanční systém založený na dluhu.

Očekává se, že květen bude měsícem masivních změn.

Zdroje v této době opět mlčí o RV.

přeložila tereza | zdroj: 9

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

  1. Alena napsal:

    těšme se, zírám na disclosure každý den …!!!!!!

  2. K.O. napsal:

    Tieto správy dlhodobo niekoľko rokov zverejňoval aj http://bod-zlomu.blogspot.com , ale pred pár dňami bol odstránený – nevie niekto prečo ?

  3. Kreativec Svobodný napsal:

    Je to neskutečný,já už v tom svinstvu odmítám žít,od mala se zajímám co tito ne-mocní psychopaté na celé planetě zotročují a psychicky ničí a likvidují probuzené lidi tímto jejích ujetým satanským finančním systémem a jejich pseudo odpornými zákony.Je mi 48 let,odešel jsem komplet před 10 lety od tohoto systémů,nepodporuji nic,ani zločinné daně,ani jeich pseudo pojištění a další nesmysli těchto psychopatů!!!!Je třeba tvořit a dělat soběstačnost,tak jak v Rusku rodové statky,nebo i u nás komunity soběstačnosti poseté po celé republice v zapadlých koutech republiky.Dělám do permakultůry a zahradničení celý život,jen nemám pozemky a kde tvořit.Ono nemá cenu čekat na nějakou událost,ale tvořit si svou realitu pryč od těchto ne-mocných psychopatů,této úrovně bytí.Hledám probuzeného člověka,který má nějaký kapitál a pozemky a rozjet to!!!! Jestli někdo o něčem ví ať se ozve na tento email!!!!! restart777@email.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.