Zpráva Aliance – 4.8.2019

Q Anon

Přípravy na velká odtajnění stále probíhají. Zejména odtajnění zneužívání soudu FISA.

Trumpův výběr Johna Ratcliffa za ředitele národní bezpečnosti (National Intelligence je úřád spadající pod prezidenta USA, pozn.př.) očekává, že bude spolupracovat s generálním prokurátorem Barrem na přípravách odtajnění (Oprava: Rateliffe se nestal ředitelem Národní bezpečnosti. Místo toho může Trump nominovat Susan Gordon.)Jakmile začne odtajnění, začne hromadné zatýkání a obžalování více osob na vysoké úrovni. Tato událost (odtajnění) je zásadním krokem k obnovení republiky Spojených států Amerických (Republika byla tajně nahrazena korporací Spojené státy pod kontrolou pokrevních liní, a to na základě States of America Corporation v roce 1871, pozn.př.).

Zatím nedošlo k žádnému novému vývoji v oblasti zpětného odkupu.

Některé zdroje stále očekávají, že RV (ReValuation = přecenění měn) může začít kdykoli před 15. srpnem.

Jakmile RV začne, bude započato zároveň hroucení fiat finančního systému a bude implementován QFS (kvantový finanční systém).

QFS resetuje všechny měny, aby byly zajištěny zlatem, a odpustí veškerý dluh.

Banky a korporace nebudou mít jinou možnost, než přijmout nové změny.

Každý dostane šanci začít znovu.Očekává se, že do konce roku začnou celosvětové reformy v souladu s GESARA. Úplné odhalení se očekává v příštím roce (2020).

Samoobslužné a uzdravující technologie, jako jsou replikátory, přijdou s úplným odhalením.

Měny budou nakonec vyřazovány z provozu s nástupem nového finančního systému pro nákup zboží, majetku a dalších věcí. Lidé už nebudou pracovat jen aby přežili, ale také aby si vydělávali.

Lidstvo vstoupí do zlatého věku míru a prosperity.

přeložila tereza | zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11 komentářů

 1. Izairi napsal:

  RV bylo spuštěno 22.7. a teď se očekává že snad bude spuštěno
  15.8. Já chápu,že to co se ve světě
  děje nejde vyřešit ze dne na den,ale
  proč zdroje uvádějí jednou to a jednou tamto? Já se strašně těším na každou zprávu Aliance,ale začínám si myslet,že pravdu má moje známá
  ( 86 let) která říká že ty změny k lepšímu určitě přijdou,ale že se jich nedožijí ještě ani její vnuci. A to zatýkání,to je to samé. Už dávno začalo,ale v nejbližší době začne.
  Aliance a jejich spojenci mají zbraně
  kterými by všechny ty zmetky mohli odstřelit na opačný konec vesmíru,a zatím. Tohle nikdy neskončí a ti zmetci budou u moci pořád,protože si můžou vyrábět klony (třeba Soros,ten už umřel,zatkli ho, ale dál si vesele dělá zlo)

 2. Vít Henok napsal:

  Protože jenom jeden Trump, nikoliv ostatní, je prezidentem, pak je platné jen jeho rozhodnutí, ne těch dvou, kteří jsou mu podobní. To samé je v případě Bushů a i dalších. Jenom jeden Trump je opravdový, ostatní jsou UI. Poznáte to podle toho, zda jsou řízení, či nikoli. Pokud mluví opravdový Trump, má mnoho oponentů. Pokud mluví UI, nikdo neoponuje.

  • tereza napsal:

   Já bych řekla, že spíše záleží na tom, kdo právě Trumpovi našeptává a kdo ho tlačí ke zdi. Zda Rothschildi (Deep state) nebo Bílé klobouky z Pentagonu.

 3. Vaclav napsal:

  Hlavne maji byt odpusteny vsem dluhy. To se mi vubec nezda. Je to americka zidovina. Nejvice zadluzene zemi USA maji byt odpusteny dluhy? Ha ha ha!

  • tereza napsal:

   Je třeba vidět vývoj na Zemi v širokém kontextu.

  • Maroš napsal:

   No – niekto vraždí svojich veriteľov – napríklad. Neokoni USA potrebujú zlikvidovať svoj 14/19?/ biliardový dlh a poznajú len jedno riešenie – WW3! Stojí to za to?

 4. Ooo napsal:

  Pohádky aby udržovali lidi v naději, kdysi jsem tomu věřil, ale je to pořád dokola už tak 3 roky. „Příští měsíc začne zatýkání… příští měsíc začne RV…. do 3 měsíců se svět osvobodí od chazarů…“ pořád dokola, uvidíte, že za rok tu budou psát pořád to samé. Jen aby chlácholili lidi.

  • tereza napsal:

   Protože situace se nevyvíjí podle plánů žádné ze stran. Asi patříte mezi dlouhou řadu těch, kteří až příliš lpí na okamžité změně. Ale laskavě si uvědomte, že změnit systém na planetě Zemi, který zde existuje několik tisíc let a má mnoho úrovní, není jako provést reorganizaci firmy.

   • Vaclav napsal:

    Vy opravdu verite, ze v tak prohnile zemi korupci a vladou penez a medii nejaka zmena evoluci je mozna? Ja ne. Bude zalezet kdo ma vic penez a strany se prikloni k tomu co bude pro ne vyhodnejsi. Na tom vznikly USA, zapomente na jejich ustavu! Demonstruji nam to prece od sveho zalozeni! Opravdove korekce vyvoje se tam resi valkami jako Severu proti jihu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..