Zpráva Aliance: Akciový trh směřuje k implozi, jak bylo naplánováno

Jakmile se akciové trhy rozpadnou a starý fiat finanční systém skončí, nastoupí Kvantový finanční systém (QFS), a GESARA oznámila, že minimalizuje dopad chaosu na veřejnost během přechodu.

Během přechodné fáze se uskuteční soukromá celosvětová událost zpětného odkupu (RV).

Tato událost zpětného odkupu umožní jednotlivcům, kteří drží exotické měny, soukromou likvidaci za znovu naceněné sazby v rámci QFS. Bude třeba mnoha humanitárních pracovníků pro pomoc lidstvu během přechodové fáze na implementaci QFS a GESARA.

Zimbabwe bude hlavním přispěvatelem události vykoupení a nakonec i lidskosti, neboť země má surovinu potřebnou pro fungování QFS pro budoucí generace.

[wp_ad_camp_2]

 

Přesný termín imploze (zhroucení) akciového trhu není v současné době znám, jelikož transformace je složitý proces a stále probíhají čistky od Kabaly.

Americká Federální rezervní banka a Saudská Arábie jsou v současné době v centru pozornosti a začínají cítit horkou půdu pod nahama.

Zvěsti naznačují, že v Rusku Kabala ještě pořád vliv, který musí být odsraněn administrativou Putina.

Trumpův prezidentský varovný systém (Emergency Alert System) je připraven k použití, jakmile se akciové trhy zhroutí.

překlad tereza | zdroj: 9

12 komentářů

 1. Vítězslav Crha napsal:

  Vše, krom lidstva je na změnu monetárního systému připraveno a teď už je to pouze o dni, který bude zapsán do lidské historie velkými písmeny. Bude to opravdu zajímavá podívaná, jak se prachatí bezcitní šmejdi najednou ocitnou ve slepé uličce. Do teď je nic z tohoto tématu nezajímalo a pouze hrabali pod sebe a bez ohledu na všechny. Pak prásk a na účtu skoro nula a žádné zajištění., žádná nutná rezerva pro život nic. Kdo sleduje tyto weby tak má alespoň jakéž takéž informace a dostatek času by se trochu připravil a mohl alespoň první tíživé dny přežít jakž takž. Ne to není výsměch ani zlá myšlenka,pouze na poukázání na fakt, že lidé žijí teď dnes a co bude zítra se uvidí. Jistě samotná takováto myšlenka není špatná pokud je člověk sám a nemusí myslet na děti, sourozence, staré rodiče ,přátele, kamarády a pod. To už je jiná síla, která vás začne přemáhat k tomu, aby jste zvedli hlavu a použili ji ve prospěch uvedených, ne pro sebe,ale pro ty, na nichž vám záleží. Blížící změnu jsou již na každém kroku čitelné, jen nemít zavřené oči. Tak je otevřete spolu s dobrou myslí a zkuste pro své okolí něco vymyslet.

  • noro napsal:

   to mi ludom velmi napomocne nepride ze sa zruti financny trh. Nech oberu o peniaze a majetky tych k nemu prisli podvodom a kriminalnou cinnostou,, preco si obycajny lud zase ma vyzrat kvazi dan za nejaky obrat systemu k „dobremu“?, to mi skor pride akoze sa na ludi vykaslali, a sup do pece beznadeje s nimi. A niektory sa tomu este tesia. Bude vam na prd vsetko striebro, palladium ked chleba nebude. To ze bude mat hodnotu vyssiu na zrutenom trhu, toho sa nenajeme ked zavru obchody. Teprv pak by doslo na paniku, a date vsetko striebro za kus chleba lebo striebro sa jest neda.
   Sebestacnost, znalosti a zivot v komunite uzitocnych spolocnikov je recept „Robinsonov“.

   • David 123 napsal:

    Zajisté, bude k ničemu zlato, stříbro, palladium, platina, i všechny digitální a papírové měny. Tak na co se vlastně těšit? Na to, jak snad, možná, třeba aspoň tohle přiměje lidi vylézt ze svých ulit sobeckosti, mamonu a lhostejnosti v zájmu spolupráce, která je pak aspoň na nějakou tu chvilku v lidských dějinách opět spojí a zlepší jejich vztahy? No možná na to. Tedy pokud opak nebude pravdou a místo kooperace se lidé začnou vraždit a chtít oškubat ty druhé v zájmu krátkodobého a krátkozrakého vlastního přežití vlastní osoby (ovšem za jakou cenu?). V krizových situacích spadnou všechny masky.

    • noro napsal:

     chvalabohu vsade ludia stejni nie su. To aspon mne dalo nadej ked som a prestahoval z svk na moravu. J etozvlastne ale nie su to vynimky, je to akokeby vludnejsie morfologicke pole.

   • mino napsal:

    Presne tak ako píšeš, dáme za kus chleba.

    • David 123 napsal:

     Někdo dá možná zlato za kus chleba. Někdo dá zlato za pekárnu. Vše je věc nabídky a poptávky a zejména dobrého načasování.

 2. zvedavets napsal:

  Platina, palladium, striebro zlato ?….

 3. xerof napsal:

  Zdravím, pokud má k něčemu dojít, ať dojde.Ale spravedlivým způsobem.Pokud je to řízeno spravedlností nejvyšší, určitě tomu tak bude.Věřím ve vyšší zákony.V době budoucí nebudou mít hodnotu zlato, stříbro, diamanty…Největší hodnotu bude mít půda, na které si vypěstuji potraviny a hlavně schopnost člověka si tuto obživu zajistit.Připravenost se ukáže ve schopnostech jednotlivce a schopnosti umět pracovat.Toto je nejtvrdší deviza.

  • David 123 napsal:

   Též Vás zdravím a dávám Vám za pravdu. Nekontaminovaná půda by měla mít opravdu nejvyšší hodnotu, protože se bez ní člověk neobejde. Ovšem bude zajímavé sledovat, za co se bude tato půda obchodovat, případně plodiny na ní vypěstované.

   • mino napsal:

    Asi za fazuľky, keď niektorí jednotlivci hore zavrhli drahé kovy a celkovo asi aj peniaze, ale to už je doba kamenná a oni si zrejme myslia, že za prípadnú dodávku elektriny budú platiť vrecom zemiakov.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *