Zpráva Aliance: Událost se blíží

Významné hlasování o Brexitu začne dnes.

Konečný termín pro vzdání se Kabaly se rychle blíží.

15. únor je lhůtou pro všechny národy, aby splnily požadavky GESARA a slíbily, že budoucí zákony budou v souladu s předpisy GESARA.

15. únor je také den, kdy se uzavře hlasování o Brexitu.

Brexit znamená splnění požadavků a být v souladu s pravidly GESARA ve Spojeném království.

 

 

Zdroje očekávají, že RV nastane v úterý (pozn.př. Asi 19.2. ? ), což je začátek mezinárodního bankovního týdne.

11. září 2001 bylo také úterý, byl to pro Kabalu Pearl Harbor, který měl zahájit WW3.

Kromě této války se odehrávají i neviditelné boje.

Pokud se Kabala brzy nevzdá, pak Zemská Aliance zahájí sesazení Kabaly.

Celosvětové sesazení bude viditelné i pro veřejnost a svět se dostane do stavu pohotovosti.

Pro mnohé to bude šok a hrůza.

V každém případě, úřadování Kabaly se blíží ke konci.

Začátek RV bude znamenat konec této stínové války proti Kabale.

 

překlad tereza | zdroj: 9

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11 komentářů

 1. Peter napsal:

  Pokud se Kabala brzy nevzdá, pak Zemská Aliance zahájí sesazení Kabaly.

  Celosvětové sesazení bude viditelné i pro veřejnost a svět se dostane do stavu pohotovosti.

  Pro mnohé to bude šok a hrůza.

  V každém případě, úřadování Kabaly se blíží ke konci. ? nerozumiem co je to kabala a preco by to mal byt sok dakujem

  • merlin napsal:

   Kabala neboli Illuminati a nebo jak jim říká Benjamin Fulford „chazarská mafie“ jsou ti největší bastardi kteří dělají ty nejhorší věci proti lidskosti. Většinou jsou to psychopati, úchyláci, pedofilové a satanisti. Do této skupina patří ta nejvyšší ELITA světa…

 2. Vítězslav Crha napsal:

  Peter pokud jste dnes poprvé na svobodných webech,tak neznáte naprosto nic a čeká Vás mnoho práce jak s hledáním pravdy, tak s duchovním stavem smíření a otevření se k novému poznání ve všech formách lidského života.No nebudete mít jednoduchý úkol, protože vás čeká studium tak 40-50 hodin týdně,aby jste to tak během půl roku v kostce vstřebal a zjistil, že nevíte vlastně nic. Já hledám již 15 let a stále spousty věcí nechápu a nebo i nechci chápat jestli moi rozumíte. Držím Vám palce a začněte od píky a to je život po životě, pak si prostudujte bibli a dějiny národů, protože se k těmto tématům budete muset v životě mnohokrát vrátit. Pak jděte do soudobých dějin a politiky. To už ale poznáte cestu a pomůžete, hlavně sám sobě , své rodině a všem potažmo.

 3. Jana napsal:

  Dnes veľmi dobré správy ♥️

 4. Zdendule napsal:

  Paráda a na závěr…. ČT nám za naše miliardové poplatky natočila dokument o rodu Coudenhove-Kalergi, nejen že je to provokace ale co je pikantní, že ten dokument půjde shlédnout pouze do 20. února, takže kdo chce vidět, jak mírumilovná paní baronka učí uprchlíky jazyk a kde měli tito šlechticové hlásající rasovou „rovnost“ dle Kalergiho, což je veřejně a mediálně velmi vzácný úkaz, jak si přivlastnili tzv. „své Čechy“!!.. A jak Rusko „zfanatizovalo“ naše lidi osvobozením ve II. světové, tak honem mrknout na toto, protože už ho za své peníze za pět dní neuvidíte nikde !!! To je VELMI dobře zařízená propaganda někdejší monarchie ! https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/12119480773-evropska-rodina-coudenhove-kalergi/21856226672

 5. Dušan napsal:

  A čo znamená skratka RV, … ??? Veľmi pekne ďakujem za vysvetlenie.

 6. Dan napsal:

  Blabol fetaka. Ta kabala ma penize, o jakych se vam ani nesnilo! Mohou si koupit a kupuji taky kazdeho a vsechno co potrebuji ovlivni pres politiky, vlady, novinare , parlamenty. To by se musely zlikvidovat klany co ovladaji FED a centralni banky ve svete, hlavne a predevsim Rotschildove. Ti financovali a vyvolali vetsinu valek, na kterych zbohatli. Financuji v konfliktech i ve volbach vzdy obe strany, ktere jsou jim pak zavazany.

 7. pavel-))) napsal:

  peníze v tomto metrixu mají vekou moc kabala jich má neomezeně kabala se nikdy nevzdá to slovo neznají jak mile by se vzdali zemřeli by budou bojovat do posledního pro ně neexistuje krok zpět alianci bude trvat mnoho let než je uplně porazí a je jich mnoho když zatknou jednoho nahradí ho jiný jejich system se braní a dlouho bránit bude a to cela desetiletí

  • tereza napsal:

   Myslím, že už neplatí, že Kabala má neomezené finanční prostředky. Ano, Kabala se nikdy nevzdá. Proto musí být odstraněna.

   • Petr napsal:

    No a až skončí zlo od kabaly/americkej státní elity tak jako bude nějakej zlatej věk?? On to snad myslí GP s lidstvem dobře? pochybuji, čí byl plán zredukovat obyvatelstvo na zlomek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.