Zpráva o gradujícím šílenství

Vývoj posledních měsíců a týdnů ukazuje, že zatímco v politické rovině patrioti napříč Evropou, byť ztuha, ale vyhrávají, svět akademického mainstreamu, euro-úřadů, neziskovek a médií zachvátilo šílenství. Sebevražedné šílenství, srovnatelné s amokem alláh-agbára s mačetou a pěnou u huby.

Chcípající kobyla, konfrontovaná s realitou (nechali se obelhávat, sami všem lhali), se svým idiotstvím (pokud někdy měli dobré úmysly, obrátily se v opak) a s tím, že ji nikdo nechce, kope.

 

 

 

 

 

GENDERISMUS, Istanbul, školství atd.
Kdyby šlo o rovnoprávnost žen, netlačili by tolik na pilu. Kdyby o homosexuály, nějací by to šílenství podporovali. Pokud se podaří prosadit nápady, jako „pěstování genderové neutrality“, vyloučení slov „matka“ a „otec“ z úředních záznamů, filmů a pohádek, udávání rodičů za „tradiční výchovu“ (německé školky!), povede to ke kastraci domorodé evropské populace. Inkluze ve školství vede k anarchii ve třídách, a tím ke zničení životních šancí těch, kdo nemají na drahé soukromé školy. Nejhorší jsou ale dopady na jazyk – „máma“ a „táta“ jsou první slova, které miminko vysloví. Je to svět, ve kterém se učí myslet. Zničení pojmového světa může zničit schopnost myšlení, cítění, vrhnout mladé Evropany do polozvířecího stavu. Ještě šílenější jsou dopady na skutečné jinosexuály (homo, lesbi, cokoli…). Pokud jsou jejich rodiče konzervativní, budou vyrůstat v paranoidním světě. Jejich spoluobčané, kterým byli dosud ukradení, je začnou nenávidět…

EKOLOGISMUS, oteplovačství, kampaň proti masu
„Boj s oteplováním“ pohlcuje stále víc prostředků, přitom všechna opatření – od biopaliv přes větrníky a slunečníky – situaci jen zhoršují. Ač se optepluje (a ono se otepluje), neexistuje žádný odhad, o kolik by se lidstvo mělo „uskromnit“, aby se trend obrátil. Navíc jde o libůstku veskrze západní, zbytek světa na oteplovačství kašle. Jediná reálná obrana proti oteplení – efektivní a funkční ochrana přírodní, ale i kulturní, rozmanitosti – naopak trpí, kašle se na to. Nejnovější nápad z míst nejvyšších (OSN) – že planetu ochladíme, když nebudeme jíst maso – je ekologickým bizárem, který by situaci dále zhoršil. Jeho podpora ukazuje, že „oteplovačům“ vůbec nejde o Planetu. Oni jednoduše nenávidí lidi.

 

 

 

 

 

ELEKTROMOBILITA, deindustrializace
Zde se eko-šílenství projevuje v plné palbě. Jen pomatenec může horovat pro zánik spalovacích motorů a současně zavírat kapacity elektráren, což vidíme v Belgii, Francii, Německu. I když odhlédneme od problémů s účinností e-motorů, dobíjením, dojezdem atd., tak samotný přechod na novou technologii, je-li urychlován centrálními rozhodnutími, bude energeticky, a ekologicky, obrovsky náročný. Nové továrny, materiály, technologie … a masová likvidace těch starších, které by mohly ještě nějakou dobu sloužit. Něco takového nutně znepřístupní dopravu pro chudší vrstvy obyvatel, auto se – jako za raného komunismu – stane výsadou bohatých a privilegovaných. Naprosto strašné mohou být dopady na evropský export, zejména pak státy, které dnes závisejí na automobilové výrobě.

ISLÁM, migrace, cenzura
Problém islámu v Evropě by byl ještě nedávno řešitelný naprosto mírumílovně, kdyby se o něm otevřeně hovořilo – a kdyby se zastavil příliv alláhovské nové krve. Establišment dělá pravý opak. Skrz cenzuru, stíhání „islámofobie“ atd. znemožňuje otevřenou debatu, a současně tu novou krev zve a vítá. Čím horších zvěrstev se Novoevropané dopouštějí, tím fanatičtější je vítačství. Přitom ani nemusí jít o sympatie k islámu. Spíš se snaží islámskou přítomností a hrozbou teroru zastrašit své kritiky. Nejsmutnějšími oběťmi jsou ti muslimové a muslimky, kteří se z otroctví snaží vykroutit, a také nemuslimští Evropané cizího původu – protože mezi domorodci narůstá pravý rasismus.

MEZINÁRODNÍ VZTAHY, Rusko
Choromyslná EU má čím dál méně přátel. Trump s těmi blázny nechce mít nic společného, Čína, Indie, Brazílie a Japonsko jakbysmet, afričtí státníci se nás snaží varovat. Izrael a Egypt se raději kamarádí s Ruskem. O samotném Rusku nemá cenu mluvit – náš logický obchodní partner, trh a surovinová základna, a ještě nedávno obdivovatel (!), nás už jen lituje – a kroutí hlavou. Zbývá nám Saudská, Turecko a pár podobných zemí – jenže ani ti nám nevěří, navíc mají svoje plány.

Má-li to všechno společného jmenovatele, je jím DOBA POST-FAKTICKÁ. Civilizace, jejíž špičky propadly totálnímu relativismu, není schopna zvažovat dopady svých rozhodnutí – protože se oficiálně zřekla nástrojů, které k takovému zvažování sloužily. Fakta, logika, svobodná diskuse, ale i „jednodušší“ kotvy myšlení, jako rodina, vlast, budoucnost, odpovědnost, čest – to vše je pryč, a kdo pochybuje, je nácek. Jakmile se ztratily pojmy dobrého a zlého, ztratila se i kritéria, podle nichž bylo lze najít vůdce národů. A tak „západu“ vládnou šedé kariéristické myši, bezdětné mstivé úřednice, nenažraní psychopati a hlavně, HLAVNĚ SEBEDESTRUKTIVNÍ MASOCHISTÉ, protože co si budeme povídat – šéfovat rozkladu, organizovat podvolení, a ještě u toho moralizovat, to je rauš hodný opravdového labužníka.

 

 

 

 

 

Macron, Junckers, Merkelová, Mayová, Mogherini – to je partička jako vystřižená z Crafft-Ebinga, autora kdysi slavné knihy Psychopathia Sexualis (https://en.wikipedia.org/wiki/Psychopathia_Sexualis_(book)). Ti lidé jsou nemocní, šílení, mstiví a v pravém smyslu slova zlí. Jo, a neschopní – naštěstí.

Jenže – ONI ZA TO NEMOHOU. To my se nechali ukolébat konzumem, zastrašit politickou korektností, zblbnout vlastní leností, opít rohlíkem.

Přitom stačí, když těm blbcům řekneme NE!

Martin Konvička

zdroj: 9

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

17 komentářů

 1. bloblo napsal:

  Pokud nechcete prak, vzduchovku, ani krátkou :), pořiďte si alespoň folie na okna.
  https://www.youtube.com/results?search_query=bezpe%C4%8Dnostn%C3%AD+folie
  K vidění i bezpečnostní okna a dveře, o který si URNA málem rozbije tlamu. Vítejte v nové Evropě. 🙂
  A nezapomeňte si pustit to video, jak se otevírají nový plastový okna jedním šroubovákem.

 2. .lak napsal:

  Velmi zdařilé a skutečný opis dění destrukcí ve všech rovinách životů těmito dárečky postižených na kontinentu ale obávám se že s jejich choutkami a vášněmi dominovat po přečtení tohoto leda znásobí úsilí jako jatá domina v sadomasochistickém salónu od založení omylu univerza. Jediné čemu uzurpátoři rozumí je obávám se pouze jejich eliminace ať už si to pojme kdokoliv jakkoliv kdy se zatloukli na postech funkční inkvizice konkvisty svéhlavého kleroabsolutistického feudalismu lenních panovníků. 🙂

  https://www.youtube.com/watch?v=1BtEqIEJOAs

  https://www.youtube.com/watch?v=SQ1r_XPbdLI Jenom vypíchnu pro překotné time 7:00 / 9:25

  Podotknu že odkaz byl původně z roku 2015 a tehdy se to zdálo usměvné i mne, tohle je patrně kopie.

 3. Miroslav napsal:

  Když se podívám na velikost Evropy, a hustotu zalidnění, tak je jasné, že se to sem nemůže vejít. Afrika není jen Sahara, jsou to tisíce kilometrů úrodné půdy, a to nemluvím o surovinách. To, že sem jdou, je dáno tím, že od mala jsou naučeni, že běloch je povinen pomáhat. Dělat se jim nechce, to je lepší kukat, a tančit večer u ohýnku, asi tak.

 4. Iva napsal:

  Článku nemám co vytknout, zcela souhlasím a přeposílám.

 5. Jan napsal:

  Super analyza!
  Apropos elektroauta. Nikomu z tech idiotskych silencu co je propaguji jeste nenapadlo, odkud vezmou lide proud na napajeni jejich akumulatoru? Budou to velika mnozstvi energie, ktera dnes neni vyrabena! Nebo, ze by se ted uz planovaly zdroje energie v souladu s planovanim vyroby x tisicu elektroaut?
  Je to prave naopak, zaviraji se atomove a uhelne, plynove elektrarny! Lidem se sugeruje nebezpeci atomu a nerekne se jim, co je bude stat proud z obnovitelnych zdroju! Ted napriklad nevyrabi moje fotovoltaika pod snehem ani kWh! Vetrne elektrarny az jim skonci subvence nebudou hospodarne, budou se likvidovat. Funguji take podle vetru, kteremu nemuzeme porucit! Zabijeji ptaky a hluk z vrtuli terorizuje okoli. Proto je energeticka strategie opirajici se o jadro jedina spravna i co se tyka ekologie. Rizika jsou zvladatelna. Cernobyl byl zpusoben retezem chyb obsluhy a Fukusima cunami, vyvolanou pry explozi sopky pod morem, nebo i explozi podvodni atomove bomby, o cemz se stale mlci!!!

  • tereza napsal:

   Černobyl byl sabotáž.

  • Pavel napsal:

   Kdysi jsem byl velkým fandou jaderných elektráren. Mají jakousi ekologičnost, vysokou účinnost atd atd…
   Jenže jak tam jednou v ní spustíte proces,
   1) některé součásti se stávají radioaktivními takže už je není možné recyklovat
   2) i když odstavíte reaktor, tak se palivo v něm musí 4 roky chladit jinak to bouchne i mimo reaktor a i pak musíte v mezi skladu zajistit nějaké chlazení.
   3) a asi to nejvážnější. Zákon zachování energie ? to že Uran při reakci uvolní plno energie do okolí je fakt na kterém jaderné elektrárny stojí. Jenže to co vznikne štěpením, pak prý zpětně odebírá energii z okolí místa kde se skladuje vyhořelý odpad. Př vyrobíme 3 KW tepla, z toho máme 1 KW energie, něco se poztrácí při transformaci nahoru a dolů a u spoptřebitele máme z 6KW na začátku cca 900W. Ty pustíme do žárovky, která asi 45W promění na světlo… A pokud to co vznikne z uranu pro výrobu 6KW tepla odčerpá z okolí třeba jen 1,5KW energie , jsou to opravdu divné počty

   • .lak napsal:

    Samozřejmě jsem četl zdařilejší článek i s hodnocením ale už je to déle a tak musíte vystačit se sublitucí na prakticky zakázané téma thorium. Nelze pochybovat že chybí dobrá vůle a hlavně zavedení ziskovci si nenechají foukat do polívčičky i kdyby se měli všichni p..píp. Je to laciné, je toho dost, je to bezpečné ale nedají se z toho dělat atomovky, no a jste u jádra pudla.
    http://cs.termwiki.com/CS/thorium_car

  • CZK napsal:

   Dobrý postřeh s tou el. energií navíc, která se „zatím“ nevyrábí. Co když se již dnes plánuje přejít na tzv. volnou energii (energie zdarma – viz. Tesla). Potom budou již vyrobena auta na elektřinu, jenom se vyhodí ty baterie a místo toho se vloží do auta zařízení, které bude tu „volnou“ energii sbírat a transformovat.
   Pokud jde o jadernou energii, ta s Vámi nesouhlasím, mám jiný názor. Snad se shodneme na tom, že vše má nějakou svoji životnost. Když se opotřebuje kotel u plynové či uhelné elektrárny, tak se ten starý vyhodí, rozřeže a šoupne do šrotu. To však nejde s jaderným reaktorem. Ten se musí zakonzervovat, včetně příslušenství. A ta konzervace vyjde dráž, jak výstavba. Těžba uranu také není ekologická. Do země se pumpuje pod tlakem kyselina, v ní se uran obsažený v hornině rozpustí a pak se to kus dál zase pumpuje z vrtu zpět. Jenomže určité procento (nevím kolik) té kyseliny se dostane mimo, nebo začne podzemními prameny putovat mimo těžební lokalitu. I s tím rozpuštěným uranem. Sanace takovéto lokality (o její účinnosti mám osobní pochybnost) taky stojí nemálo peněz a to opět platíme všichni z toho, co nám stát odebere na daních.
   A další problém je, kam s tím vyhořelým palivem? Pokud mám správné info, tak se odpad dává do barelů, které tvoří sklo, beton a kov. To vše se ale vlivem záření časem rozpadne a záření začne pronikat i do okolí. Mám pocit, že prostoupí kolem 50 cm za rok i skrze žulu. Takže když to navozím do 50 metrů hlubokého sklepa v žulovém masivu, tak za 100 let je to venku a je to oblast pro člověka ztracená!
   A to samozřejmě nemluvím o nehodách menšího charakteru, které se vždy ututlají. Veřejnost o o nich prostě nedozví. Hlavně, aby se ovce nesplašily 🙂 Schválně se zkuste podívat, kolikrát vzrostla radioaktivita životního prostředí a posledních 50 let! Pak se divíme, kde se bere ten nárůst rakovinových onemocnění. Radioaktivitu zatím neumíme eliminovat, proto bych si s tím raději nehrál.

 6. CZK napsal:

  Ještě jednou k tomu oteplování! Lidé! Nenechte ze sebe dělat idioty! CO-2 tvoří pouhé 0,43 % a současně je těžší, nežli zbylý vzduch. Proto nemůže někde v horní vrstvě atmosféry tvořit nějaký pomyslný skleník, který propouští sluneční záření k Zemi, ale nepropouští infrazáření ven.
  Otepluje se na všech oběžnicích naší sluneční soustavy. Je to vyvoláno změnou vnějšího (kosmického) prostředí. Nasunuli jsme se (a ještě 2.000 let se budeme pohybovat skrz) do oblaku žhavého plazmatu (40.000°C). Otázkou je, proč někdo, kdo to všechno ví, protlačil do veřejnosti tuto lživou teorii o skleníkovém efektu a ještě si udělal byznys z obchodování s emisními povolenkami!
  Četl jsem německou studii, která říká, že výroba jednoho elektromobilu i s bateriemi spotřebuje tolik energie, kolik spotřebuje výroba klasického (benzin, nafta) motoru a jeho provoz po 12-ti letech!
  Pokud jde o to maso – krávy žerou trávu. Když ta tráva shnije nebo shoří, tak uvolní naprosto stejný objem CO-2, který zabudovala do své hmoty při růstu. Lhostejno tedy, zda tu trávu sežere nějaká kráva, nebo tam jen tak zetlí.

  • Pavel napsal:

   Otázkou je, proč někdo, kdo to všechno ví, protlačil do veřejnosti tuto lživou teorii o skleníkovém efektu a ještě si udělal byznys z obchodování s emisními povolenkami!
   Inu protože když něco co se vypustí ven, drží lidi ve strachu, zabaví je – tj odpoutá je od toho co je důležité, a ještě se na tom dá napakovat, je pro určité vypouštěče nových teorii (orgazatorů světového pořádku) velmi výhodné.

 7. Sonic napsal:

  Celé sa to deje kvôli viacerým veciam,no tie najpálčivejšie sú preludnenie a nerovnomerný životný štandard na rôznych miestach planéty,nedostatočné zásoby ropy a látok ktoré poháňajú ekonomiku. Z toho plynúca potreba riešenia iného náhradného a najlepšie výdatnejšieho zdroja energie,ktorý bude použitelný aj v nasledujúcich desaťročiach,možno aj storočiach. Za týmto účelom potreba jednotného svetového vedenia.Preto sa po celom svete dejú veci,ako by sa ľudia zošaleli,no opak je pravdou,ak budeme aj v tomto storočí rozdelení na štáty a národnosti,je tu veľká pravdepodobnosť že ľudstvo ako také môže na planéte ZEM skončit,alebo sa minimálne vrátit niekoľko storočí naspäť,potom čo sa navzájom pozabíjame o poslednú ropu a iné veci ako voda atď. keď každý bude zastávať len svoju stranu a nemyslieť na dobro všetkých. A sú tu ešte aj iné,nemenej dôležité skutočnosti,týkajúce sa v blízkej budúcnosti mimozemských entít vo vzťahu k ľudom. Ľudia ktorý vládnu tejto planéte uznali za vhodné riešiť všetky tieto dôležité otázky práve takým spôsobom ako dnes zažívame. No medzi plánovačmi a realizátormi je predsa len rozdiel. Nie vždy všetko vychádza tak ako sa to naplánuje. Podľa nich akt zmierenia je nevyhnutnosťou pred prechodom k svetovej vláde a preto sa v Európe odohráva utečenecká kampaň. Rovnako podla nich musia podla miery zavinenia prejst takýmto aktom zmierenia aj ostatné krajiny. Velmi dlho som toto dnešné šialenstvo tiež nechápal. Ak to nezvládneme logisticky a ľudsky,dopadneme daleko horšie!

  • .lak napsal:

   Další zakázané téma je konopná ekonomika. Nahradí bez problémů ropu. Ale to by se skořápkáři, nebo ziskovci zlobili kvuli sebranému kejklířství s vyhoukanými. 😀

  • CZK napsal:

   …. Za týmto účelom potreba jednotného svetového vedenia….. Asi Vám Sonicu rozumím, ale musím trochu varovat. Nevzdávejme se dobrovolně své svobody rozhodování! Neodevzdávejme svá práva a možnosti rozhodování kvůli nějakému celosvětovému velení! Co když je nikdo nezvolí a ustanoví se vládci planety sami, a navíc bez možnosti odvolání. Co když propadnou alkoholu nebo drogám, nebo se u nich projeví psychická choroba? Když nejsou volení, tak ani nejdou odvolat. A co když nám někdo z daleké krajiny bude zakazovat třeba zabijačky, Vánoce, bude určovat, jak mají být zakroucené okurky nebo mi bude nařizovat, kolik lidí musím ubytovat ve svém bytě?
   OSN je jakési jednotné světové vedení. A jak to vypadá dnes, tak na tom mají také lví podíl! Nevyřešili NIC! Nepůjde to nařízením shora. Musí to vzejít od lidí zezdola. Když nebude nikdo vyvolávat cíleně konfliktní situace, tak zavládne časem mír na celém světě a choré jedince buď vyléčí, nebo je nějakým způsobem omezí, aby již nemohli škodit.

   • Sonic napsal:

    To ma teší,že sa niekto snaží chápať život okolo seba. Ja zase rozumiem,že ľudia majú oprávnený strach a obavy zo straty toho,či tamtoho. Možno budem znieť neprijateľne,ale človek stráca celý život,už len tým ako nakoniec každý z nás dopadne. Vo filme „Vesničko má středisková“ to pán Hrušinsky st. povedal presne, na výčitku p.Labudu že raz zle dopadne – citujem: to my všetci! Prečo to píšem? Predstavte si keby som Vás uistil že pod svetovou vládou bude ponúknuté aj na tento problém riešenie. Riešenie nesmrtelnosti už existuje nejakú tú dobu. Rovnako existujú riešenia na rôzne problémy ekonomické,politické,vojenské atď. No dať to ľudstvu vo fáze nejednotnosti by nám ako celku nepomohlo,skôr naopak. Pomohlo by to zase len zopár ľudom. Samozrejme už teraz je pár ľudí ktorý môžu z týchto vymožeností ťažit,no dá sa to rátať na stovky. Takže sa tieto technológie nepúštajú ani ako komerčné/biznis a keď aj niektoré predsa,tak v takom zriedenom stave svojich pôvodných možností,že sa z toho dá len veľmi ťažko vyvodiť že to v svojom základe mohlo byť niečo celkom iné. To čo sa teraz celosvetovo deje,je len akési divadlo a predstieranie vážnych planetárnych problémov,aby bolo možné prešaltovať ľudstvo na inú úroveň. Ak sa táto aj keď celkom reálna komédia nepodarí,príde tá pravá kríza,ktorá mám ale obavy že už nebude riešiteľná bez obrovských strát.

 8. arieska47 napsal:

  Zdravim vsechny ctenare techto stranek co se tyka udajneho OTEPLOVANI PLANETY ZEME je to podvod nejtezssiho kalibru na obyvatele v celem svete tema elektromobilu dalsi absolutni kontrola vsech majitelu techto vozidel za 1. omezeny dojezd na den max 100km na dojezd do zamestnani a zpet potom nabijeni akumulatoru a tak stale dokola tema ISLAM je to rizena migrace mladych muzu podle KALGIEROVA planu maji za ukol celkovou okupaci EVROPY a islamizaci ktera byla schvalena pred 1400lety nebezpecne nemocnymy mozky LIDICKOVE probudte se

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..