Zpráva QAnon: Čistky pokračují

Zpráva od QAnon č. 2380 ze dne 9. října 2018

Obecné prohlášení: Chápeme, že panuje extrémní únava a frustrace z toho, jak se kola spravedlnosti točí pomalu.

Vyhněte se emocím a osobním touhám, místo toho používejte logiku a kritické myšlení založené na povědomí o situaci (ukončení zla a zamoření korupcí navždy), a to za méně než 2 roky, včetně zkorumpovaného Ministerstva spravedlnosti a FBI.

Proces a plánování – zákon a pořádek

Jak můžete provést zatýkání ne-vojenského personálu ještě před prvním úplným vyčištěním zkorumpovaných elementů v horních patrech Ministerstva spravedlnosti a FBI, které samy mají dohlížet na „vyšetřování a stíhání“ ve Spojených státech, a těch, kdo se podíleli na nezákonných zrádných činech?

James Comey, ředitel – VYHOZEN

Andrew McCabe, zástupce ředitele – VYHOZEN

Jim Rybicki, náčelník štábu a vrchní poradce – VYHOZEN

James Baker, generální advokát – VYHOZEN

Bill Priestap, ředitel kontrarozvědky (šéf Strzoka) – Spolupracující svědek – ZBAVEN PRAVOMOCI

Peter Strzok, zástupce více ředitele kontrarozvědky – VYHOZEN

Lisa Page, kancelář generálního advokáta – VYHOZENA / VYNUCENĚ

Mike Kortan, více ředitel pro veřejné záležitosti – VYHOZEN

Josh Campbell, zvláštní asistent Comeyho – VYHOZEN

David Laufman, vedoucí odboru Ministerstva spravedlnosti pro kontrarozvědku a kontrolu exportu (nárondí bezpečnost, vyšetřování e-mailů Hilery Clintonové) – VYHOZEN / VYNUCENĚ

John Carlin, zástupce generálního prokurátora – vedoucí oddělení pro národní bezpečnost MSp – VYHOZEN / VYNUCENĚ

Sally Yatesová, zástupkyně generálního prokurátora a úřadující generální prokurátorka – VYHOZENA

Mary McCord, úřadující generální více prokurátorka – vedoucí oddělení divize národní bezpečnosti MSp – VYHOZENA / VYNUCENĚ

Bruce Ohr, zástupce náměstka generálního prokurátora – dvakrát degradován – spolupracující svědek (zbaven pravomoci)

Rachel Brand, zástupce generálního prokurátora – úřednice č. 3 za zástupkyni generálního prokurátora Rosensteina – VYHOZENA / VYNUCENĚ

Další na řadě: Michael Steinbach, John Glacalone, Randy Coleman, Trisha Anderson

překlad tereza | zdroj: qanon.pub

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7
Komentujte

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
PetrJendaAndyAvejirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Jenda
Host
Jenda

psali o zatykani ne ze dostanou zlateho padaka a dozijou si v klidku nekde na hawaji…

jaja
Host
jaja

Jak můžete provést zatýkání ne-vojenského personálu ještě před prvním úplným vyčištěním zkorumpovaných elementů v horních patrech Ministerstva spravedlnosti a FBI, které samy mají dohlížet na „vyšetřování a stíhání“ ve Spojených státech, a těch, kdo se podíleli na nezákonných zrádných činech?

Andy
Host
Andy

Nechápu …. 😮

Jenda
Host
Jenda

opravdu myslite ze nekoho z vedeni fbi kdyz mu date vypoved a ma tu moc tak se lehce vzda ze ok ja jdu a nebudu se vam do toho plest s pozadi ….dostal sem padaka do me prace sem nebyl zainteresovany svou vlastni pychou a zajmy….

jirik
Host
jirik

A kdy se bude řešit toto: Pawelec se podílel na vývoji RFID čipů pro sledování, které by mohly být použity k ochraně dětí před únosy, jak popsal v onom videorozhovoru: V té době v bezpečnostní branži měli mnozí z nás spoustu obav ohledně sledování a lokalizace lidí, kteří byli uneseni. Zvláště to, co se dělo v té době v Evropě, kde jsme měli důstojníky NATO, dokonce byl unesen předseda vlády Itálie… Tito lidé byli „informačně“ vysáváni, týráni nebo zažili obojí… Jedním z cílů tohoto odvětví bylo vyvíjet technologii, která by nám umožnila sledovat tyto lidi nebo je rychle najít. Pawelec… Číst vice »

Ave
Host
Ave

Poslední aktualizace: 10102018 Téma: QANON – vyšetřování Hillary a stínové vlády Archiv 4 – je ultimativním shrnutím archívů 1,2,3 Kdo je „Q“.. jak uvádí TIME 2018, je to jeden z 25 nejvlivnějších lidí na internetu včetně pana Trumpa. V loňském říjnu začal anonymní uživatel, známý jednoduše jako Q, posílat tajemné zprávy – společným tématem je, že prezident Trump je tajemný génius a jeho oponenti, jmenovitě Hillary Clintonová a Barack Obama, jsou zlí. Společnost Q údajně tvrdila, že získává tyto informace přímo od vlády, díky tajnému bezpečnostnímu průkazu typu „Q“. http://time.com/5324130/most-influential-internet/ Jak uvádí pan Michael Salla​, QAnon je skupina amerických vojenských… Číst vice »

Petr
Host

Tak jo, probíhá odstavení usa od moci, skvělé, ale co přesun řízení do číny, jestli z nich vyroste během 10ti 20ti let novej četník tak to bude mít Rusko s tou záchranou sebe potažmo světa těžký pokuď už to teda nebude USSR 2.0