Zprávy Aliance

Zástupci Aliance se s Trumpem setkali v jeho oválné pracovně.

Bylo dohodnuto, že přechod na nový finanční systém musí nyní začít bez dalších odkladů nebo zpoždění. (Pozn.př.: Uvidíme, co přinese jednání ve švýcarském Davosu na Ekonomickém fóru 22. až 25. ledna.)

Zastavení činnosti federální vlády USA bude pokračovat po dobu neurčitou, dokud nebude přechod úplný nebo se nedosáhne dohody.

Zastavení činnosti vlády je finále, poslední úsek transformace.

Očekává se, že Čína oznámí obchodní dohodu s USA, čímž ukončí obchodní válku mezi oběma zeměmi.

 

 

Zlatem podložený Renminbi (čínský jüan) nahradí americký dolar jako světovou rezervní měnu.

Irák bude pod tlakem USA, aby mezinárodně uznal jejich již zlatem podloženou měnu.

GESARA (Global Economic Security and Recovery Act) bude oznámen krátce poté.

Světová banka a Mezinárodní měnový fond budou poté Aliancí Země nuceni veřejně vyhlásit finanční reset.

Finanční reset bude mít za následek oficiální aktivaci nového kvantového finančního systému (QFS).

QFS zajistí spravedlivý měnový systém pro všechny.

GESARA obsahuje řadu dalších reforem.

přeložila tereza | zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9 komentářů

 1. Miroslav napsal:

  Jo tak proto odstupuje šéf světové banky ,

 2. Pavel napsal:

  Fineční reset je jedna věc, a lidský přístup představitelů lidu k lidu druhá. (viz pokusy o vakcinaci ze vzduchu) Doufám, že to půjde spolu ruku v ruce.

  • Vítězslav Crha napsal:

   Pavle nepůjde to ruku v ruce a hned vysvětlím proč. Finanční reset v sobě zahrnuje obrovskou spoustu změn zákonů a defacto neplatnost mnoha zbytečných a to proto, že prostě pro naplňování záměrů bude blokováno nedostatkem financí. Proč? Protože státy se nestaraly a nezajímaly o budoucí podložení měny zlatem a najdou se i tak hloupé státy- nechci jmenovat, které se svých zlatých rezerv zbavují. To jednoznačně povede k totálnímu finančnímu propadu těchto zemí, protože budou mít pouze tolik měny, kolik vyváží svým portfoliem. To že náš guvernér ČNB který nemá o těchto přípravách ani ánunk nás dostane vlastně o 70 let zpět. Přitom máme v ČNB 126 mld eur vytisknutých pro případný přechod na euro. To je ale již naprosto nereálné a tak byli všichni zainteresovaní včas obeznámeni s přechodem na zlatý standard ale protože jsou to duté palice a navíc zaražené v US análu, tak nic nepodnikli. Ač na to měli a mohli za ta eura nakoupit 3000 tun zlata, což by nás v ekonomice vyneslo na vysoké příčky ve světě. Navíc ta eura šla na náš úkor a nyní spí v ČNB. PRASÁRNA NA ENTOU.

   • Pavel napsal:

    Děkuji Víťo. Už mám v oné provázanosti jasněji

   • Ctenar napsal:

    Jednoduše řešeno : kdo byl bohatý, bude ještě bohatší. Ti chudí budou ještě chudší, a ti nejchudší budou umírat….to je to NWO, záchrana již vytvořeného chaosu….ta Aliance skutečně existuje, je to Aliance jedné mocenské struktury….pořád jedné a té samé…

 3. Oldřich napsal:

  Může mi prosím někdo objasnit, na jakém principu bude kvantový finanční systém založen?

 4. jintrovert napsal:

  Že už „TO“ další odklady,nebo zpoždění jak stojí v článku nesnese,vnímám dost podobně ☻ A to dokonce už včera bylo pozdě ☻ Jistě pamatujete jak „okultní seriál“ Simpsonovi krásně předpověděl (mimo jiné) Trumpa prezidentem že…A v tomhle díle/výhledu na 2019 (rozbor na yt) je zase předpovězena jeho smrt..a Killary se poté stává první ženskou prezidentkou usa ☺https://www.youtube.com/watch?v=1WEX-6yG1SU Jen pevně doufám,že se nám a našim „vesmírným sourozencům“ podařilo dostatečně dobře ukotvit konstruktívní časovou linii,kteráž těm obludnostem nedá právo na existenci. Onen „deep state“ teď hraje absolutně vabank a neváhá použít COKOLIV aby dosáhnul svého…Nebezpečná toť doba!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..