Zprávy o Francii jsou cenzurovány. MAKRON povolal 150.000 policistů o silvestrovské noci

…..jak se oprávněně v některých internetových denících píše, žluté vesty začínají být probuzeným obyvatelstvem, který má za úkol probudit další spící ovce a uspořádat revoluci po celé EU….

01:54

Zajímavé. Dle předpovědi KARDINÁLE JUDASE, má právě začít revoluce ve Francii a přejít v občanské války po celé EU. Nyní si můžeme položit otázku, jestli byly žluté vesty nějakou státní mocí zorganizovány a přitom vlastně obyvatelstvo procitlo?

Revoluce šířící se napříč Francií je nezastavitelná a elita neví co může ještě způsobit. Začíná se bát.

 

Proto povolal MAKRON na silvestrovskou noc maximální počet policejních složek. Bylo to 150.000 policistů. Snímky které rychle zmizly z internetu ukazovaly hořící hlavní město a Eifelovka byla zahalena do černého dýmu.

Nikde v německém tisku ani v televizi nebylo zmínky o situaci v Paříži. Média mlčí. Mají asi nařízeno neukazoval lidem velký odpor zotročených občanů proti státní moci a EU. Dle posledních slov žlutých vest se nadále povedou protesty až do sesazení MAKRONA a současné vlády. Co bude dál se uvidí…..

Celkem neobezřetně bylo dnes v Německém tisku oznámeno ovčanům, že se zvyšuje sazba elektrické energie o 20%.

 

Reportér z novin Dailymail komentoval dění ve Francii následujícími slovy:

Když tohle není občanská válka, tak potom nevím co to je.

Na snímky z Paříže a komenty se můžete podívat v následujícím odkazu:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-6537891/French-police-fire-tear-gas-yellow-vest-demonstrators-Paris-demonstrations-continue.html

https://www.infowars.com/99-vehicles-set-on-fire-in-migrant-heavy-paris-suburb-on-new-years-eve/

tm

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9 komentářů

 1. Lucie napsal:

  Mily/e TM (Tadesco) snazim se s par prateli sirit deni ve Francii jak vase clanky tak i jine zpravy po socialni siti.Neco na tom bude ze nechteji informovat lidi.Pac uz doslo, i na nas zablokovali vsechna nase videa s odpovedi ze videa obsahuji nasilnicky a nevhodny obsah.I pres jejich cenzury a blokovani budeme tyto zpravy sirit neustale.Takze budou mit o zabavu postarano.Jen,doufame ze jsme neposkodily i vas kdyz prezentujeme videa a informace s vasi webstranky.Moc dekujeme a hezky den preji.

  My jsms pripraveni zlutych vest mame spousty 🙂

 2. jana napsal:

  myslim ze presne o toto islo, o obciansku vojnu v celej Europe…. a tretia strana bude podporovat obe bojujuce strany, plus tych, co sem naviezli

  • PTZ napsal:

   Tak tak, rozděl a panuj. Vytvoř problém a nabídni řešení.

   Udělej „poruchu“ a přijď je zachránit….

   Taková korupce svobody…

   My jsme tu ještě zvyklí pracovat (co si neuděláme to nemáme) a ještě jsme nezapomněli zahradničit apod. Ještě nejsme totálně odstřiženi od Matky.

   Takže nás vykořenit, to bude potřeba ještě pozabíjet, či nechat umřít „Husákovy“ děti. Ti, co se narodili už v době perestrojky a nezažili „schopnost improvizace“ a nedostatek ve vlastním životě, tak ti už jsou ztracení. A s nimi celá společnost.

   Je dobře, že ti „Rusové“ – znají ještě nedostatek…. Ještě si musejí pomáhat….

   Zaplať „pánbů“ za ty sankce….

 3. JardaRetarda napsal:

  čím viac budú ukrývať informácie, tým to bude anarchistickejšia, ked to vypukne po celej EU. A Sraľoš a jemu podobní sa budú doma pri kachliach ohrievať a ďalej rozdúchavať problém, ktorý sami vygenerovali. Už dávno mal byť zabavený ich majetok a mali sedieť v base.

 4. Jan napsal:

  Utok na Bastillu 1789 zacal revolucni proces vetsich svobod v Evrope a odstranovani nevolnictvi. Dnes je Bastillou Deep State in den USA a jimi prosazovany NWO a jejich lokajove vsude, jemuz uz podlehaji vsechny zapadni staty, jejich vlady, media, atd. Neskutecne politicke uplaceni, vrazdy, prolhane a podle utoky prostrednictvim false flag operationen, cenzura, NATO operationen maji tento proces urychlit. Zaroven zlomit suverenitu Ciny, Ruska, Iranu, Syrie, Venezuely a udelat z nich vazaly. Je to zlomovy bod, kdy mame posledni sanci tento trend zidovskych Chazaru Deep Statu jeste zvratit. Ten protest musi smest lridici centrum Deep Statu a jeho lokaje v EU a ve vsech zemich Evropy, vycistit hnuj medii, ocistit politiku i media od nepratel svobody a suverenity Evropanu.

  • stefan napsal:

   Sionisticky blok z Izraelu co riadi Deep Stat v USA a kongres je na upadku. Ak to Trump prelomi a postavi ich pred medzinarodny tribunal za zlociny 20 a 21 storocia. Svet sa ocisti od LICHVAROV a zloduchov.Zapadny blok ako ich nositel a siritel ponesie nevydane dosledky. Taketo zlozenie sveta uz nebude. Dojde k obnove narodnych statov s regionalnov samospravov bez politickopravnickych JUDASOV co ten svet hlavne EU dotiahli do dlhov,vojen pod centralnu moc Korporacii a BANK. VELKE staty sa rozdiela na mensie pod vlastnu smospravu.

 5. Martin Rubáš napsal:

  Francie je v rozkladu. V sociálním – no-go zóny, teror, nepříspůsobiví migranti. Také je v ekonomickém rozkladu. Její socialistická ekonomika nefunguje a dřív nebo později skolabuje, protože jí nejde reformovat. Francie bude první země, kde začne občanská válka.
  http://www.epshark.cz/clanek/154/francouzska-islamska-svetova-valka

 6. kalia napsal:

  Psala jsem komentář ale smazal se mi (mojí chybou), tak to napíšu znovu:

  Nejprve se mi o protestech ve Francii zdálo to, že do Francie přiletěla jedna větší černá mimozemská loď. Byla jsem v těle nějaké holky, která si řekla „konečně mi lidi uvěří, že mimozemšťani existují“ (nevím, jak to věděla, asi na ně věřila či někdy viděla ufo ale nikdo jí to nevěřil) jenže jakmile ta loď přiletěla, tak zároveň začala vysílat nějaký signál/frekvenci plošně a 999% lidí to „uspalo“ v tom smyslu, že sice byli vzhůru ale vůbec nic nedělali, ničeho si nevšímali a pouze poslouchali příkazy (tím skončila revoluce v Evropě). Jen na pár holek to nefungovalo (mezi nimi byla ta, v jejímž těle jsem byla) a mimozemšťani chtěli tyto holky oplodnit (nevím proč). Takže tato holka utíkala a schovávala se. Tito mimozemšťani byli asi reptiliáni (odhaduji dle toho, že byli zelení, ale pořádně jsem je neviděla).

  Později se mi zdál nedávno sen, že jsem byla v Praze (v budoucnosti) a probíhal tam také „protest“ lidí, kteří nosili nějaké masky na obličeji (nenosili žluté vesty a masky nosili různé). Ti lidé, kteří protestovali, nic neničili ani nebojovali, jen vyjadřovali postoj tou maskou. Také bylo v Praze víc uprchlíků, kteří sice měli horší energii, ale zatím se chovali jakž takž slušně. Cca 300% lidí nosilo masky, cca 200% lidí byli uprchlíci a cca 500% lidí nebylo v žádné z těchto dvou skupin (zůstali normálními občany). V Praze už to nebylo tak bezpečné, ale dalo se tam nějak (pře)žít. Toto byl zatím nejlepší sen ohledně budoucnosti (s těmi maskami), který se mi zdál, protože ač ta budoucnost nebyla dobrá, bylo to lepší než ty různé mimozemské invaze (či velké invaze uprchlíků či islámské dobytí Evropy či úspěch CERNu a předělání světa na zlý chaos). I když tedy zatím je lepší přítomnost než jakýkoli sen o budoucnosti, který se mi zdál. Naštěstí se mé sny o budoucnosti nevyplňují, to je dobře (podle mě pouze „vidím“ různé tendence/záměry, které se chtějí prosadit). Ty protesty v Praze byly docela dobré, i když byly špatné (špatné byly proto, že byli lidi ovládáni emocemi a dobré byly proto, že se jejich „jádro“ trošku probudilo).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.