Zprávy ze světa – o čem hlavní proud nepíše nebo překrucuje …..

— USA stahují všechny zbývající diplomaty z Venezuely, uvedlo americké ministerstvo zahraničí. To oznámilo, že tak činí z důvodu „zhoršující se situace“ a odkazují na přítomnost personálu na velvyslanectví jako „omezení americké politiky.“ odkaz

— Dick Cheney „brečel“ nad Penceho „izolacionismem“ na konkláve neokonů. Bývalý viceprezident USA Dick Cheney zaútočil na „izolacionistickou“ zahraniční politiku Trumpovy administrativy a poučoval Penceho o tom, že nenaplnil očekávání jako jeden z primárních architektů destabilizace na Blízkém východě. „Dostáváme se do situace, kdy nám naši přátelé a spojenci po celém světě, na nichž jsme závislí, nebudou důvěřovat,“ řekl Cheney a zdánlivě si neuvědomil, jaká ironie z jeho slov kape. odkaz

 

 

— Více prezident USA Michael Pence „žvanil“ na Mnichovské konferenci o bezpečnoti a samozřejmě vychválil USA až do nebes. Mluvil také o svobodném světě a jak jsou USA silné než kdykoliv před tím. No prostě takové líbívé řečičky pro ovečky, místama až k smíchu. Média si všimla při projevu Pence jednoho okamžiku, který např. na NBC News řešili. Když Pence vzkazoval publiku pozdrav od amerického prezidenta Donalda Trumpa, nezazněl poté potlesk (jako několikrát před tím u jiných poděkování v projevu), ale sálem se „neslo“ trapné ticho bez potlesku jediného člověka. Podívejte se sami (od minuty 1:05):

 

— Čína nabízí Venezuele pomoc při obnově dodávek energie a co nejdříve ukončit výpadek proudu. Venezuela utrpěla pětidenní výpadek proudu, kdy Caracas obvinil Washington z kybernetické „sabotáže.“ odkaz

— Francouzským Senátem prošel návrh zákona proti nepokojům, v reakci na protesty hnutí Žlutých vest. Ochránci práv bijou na poplach. Policejním orgánům dává široké pravomoci potlačit nepokoje. V úterý po hodinách napjaté debaty francouzský Senát schválil návrh zákona proti huligánům v poměru hlasů 210 : 115.

— Washington vyhrožuje Německu, že zredukuje sdílení zpravodajských informací s Berlínem v případě, že Německo nakoupí čínská zařízení na 5G technologii. Je to příklad do očí bijícího vydírání a důvod, proč by se Berlín měl snažit o větší nezávislost svých politických názorů, řekl bývalý německý kancléř Gerhard Schroeder.
Americký velvyslanec v Německu tento týden údajně vyhrožoval hostitelské zemi s řadou důsledků v případě jednání s Čínou, včetně zadržování informací zpravodajských služeb USA. Tento krok kritizoval Schroeder, který je dlouholetým kritikem washingtonského zvyku používat politický vliv na Německo. odkaz

 

— Horní komora ruského parlamentu schválila dva návrhy zákonů, jejichž cílem je bojovat proti škodlivým dezinformacím a urážkám publikovaným online. Tyto dva právní předpisy dávají ruské vládě pravomoc nechat odstranit nebo blokovat určitý obsah online. Jeden se zabývá falešnými informacemi, které jsou považovány za pravé, pokud to představuje hrozbu pro zdraví, veřejný pořádek nebo jde o zprávy ohledně klíčové infrastruktury.

Generální prokurátor nebo jeden z jeho zástupců bude moci od vydavatele požadovat odstranění takového obsahu. odkaz

Toho si rádi všimli i v české mainstreamové žumpě a opět se nás snaží krmit pohádkou o údajných ruských a proruských dezinformačních webech. Člověk se až musí smát, jak česká FAKE NEWS MEDIA, kam patří samozřejmě (bohužel) Český rozhlas a Česko-bruselská televize, obviňují jiná média ze šíření údajných fake news. Je evidentní, že česká mediální žumpa považuje za „pravdu“ to, co napíší americká a britská média, a to i přesto, že tato západní média byla mnohokrát usvědčena ze šíření FAKE NEWS a prozápadní propagandy. Na iRozhlase se chvástá údajný analytik pan Vrábel (skoro to vypadá, že má patent na pravdu), že jeho firma sleduje denně 90 procent celosvětového zpravodajského obsahu, a že přišel na to, že „ruská propaganda existuje.“ Na toto dostal grant (rozumějte úplatek) od Velké Británie a USA ve výši 250.000 dolarů (= 5,75 milionu korun).

Jsem však ráda, že tuto pohádku o „ruských fake news“ jim věří čím dál tím méně lidí. Chazarští poskoci si pořád ne a ne uvědomit, že jejich konec se blíží. Je to nevyhnutelné! 

vybrala a přeložila tereza 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8 komentářů

 1. Štefan Miškech napsal:

  Tak už nám Soudruzi Neokoni blokují Aeronet !!!

  • jirik napsal:

   Z 11/3/2019
   Aktualizace 11. 03. 2019:

   Probíhá obnova dat ze zálohy, server odešel do věčných lovišť úplně celý, nejen RAID karta, ale i základní deska a je potřeba přesunout data na úplně nový server. Pošlete prosím svým přátelům na emaily informace, že náš server postihl pouze technický výpadek, nejedná se o vypnutí serveru z politických důvodů. Pracujeme na tom, aby server byl znovu v provozu co nejdříve, děláme, co můžeme. Děkujeme za Vaši velkou trpělivost.
   https://vk.com/aeronetcz

  • RM napsal:

   Však už bylo na čase…

 2. jirik napsal:

  Dvě slunce??? Foceno mezi USA a Kanadou
  https://vk.com/socha?w=wall325721098_30622%2Fall

 3. Adam napsal:

  Ľudská obeť jahvemu k sviatku Purim – Havária lietadla Boeing 737 ⚡
  Человеченская жертва яхве на праздник Пурим – авария Boeing 737

  V nedávno uvedenom článku „Čo vlastne „slávime“ – „oslavujeme“ 23. februára a 8. marca ?“ https://vk.com/id510552269?w=wall510552269_816/all som uviedol, že sa blíži židovský „veselý“ sviatok Purim a popísal som o čom tento sviatok vlastne je, že pred týmto sviatkom, alebo počas neho židia tradične dávajú ľudské obete svojmu démonovi jahvemu. A čas na ktorý som poukazoval nadišiel…

  https://www.noviny.sk/zahranicie/420924-letecka-trage..

 4. jirik napsal:

  Současné výpadky elektřiny ve Venezuele nejsou v Latinské Americe ničím novým. Článek v The New York Times ze srpna 1973 popisuje
  https://www.nytimes.com/1973/08/14/archives/blackout-interrupts-address-by-allende.html
  „náhodné“ blackouty v Chile během „politické krize“, přecházející násilnému svržení socialistického prezidenta Salvadora Allendeho. Archivní noviny si také všímají nářku chilského levicového tisku nad tím, že Američané v zemi organizují protivládní protesty, které ničí ekonomiku země… Jak podle šablony.

  https://www.eurasia24.cz/aktualne/item/2890-turecky-proud-venezuela-ukrajina-kratke-zpravy-ea24

  • Pavel napsal:

   Takže Rusko taky přijalo zákon umožňující vypnout servery, které by ohrožovaly bezpečnost země. Ale tady by si ta havloidní hovádka měla všimnout jedné věci. A to té, že to mohou udělat toliko na rozhodnutí generálního prokurátora nebo jeho zástupce. Žádný horlivec z nějaké mimovládky. A to je opravdu, ale opravdu velký rozdíl od situace u nás.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.