Kalifornie zavedla na všech školách povinnou LGBT indoktrinaci dětí. Rodiče nemají na výběr

Začátkem roku vešlo v Kalifornii v platnost několik stovek zákonů. Jedním z nich je i zákon, který prakticky odřízl rodiče od možnosti vyjádřit nesouhlas s účastí dítěte na zbrusu novém školním programu, který podporuje LGBT a který je v současné době vyučován na všech veřejných školách Kalifornie.

Zprávy uvádí, že Kalifornie začala hromadně vydávat učebnice, které zahrnují informace o LGBT a které mají být používány na veřejných základních školách po celém státě. Děti ve věku 4-5 let tak budou vystaveny propagandě, která podporuje homosexualitu, transgenderismus a mnohé jiné sexuální perverze (bestialitu? pedofílii?), které by  liberalismus mohl brzy označit za normu.

Na základě přijatého zákona budou studenti podrobeni novému rozvrhu, který je upraven tak, aby podporoval LGBT, vymýval jim mozky a aby přijali jakoukoli chuť pomyslné sexuální duhy, pro kterou by se člověk mohl potencionálně rozhodnout. Indoktrinací malých dětí, aby přijali veškeré sexuální orientace a varianty, mají správci veřejných škol dosáhnout cíle tohoto zákona: „spravedlivé, inkluzivní a úctyhodné“ zacházení s lidmi, kteří se identifikují v rámci komunity LGBT. Jinak řečeno – absolutní přijetí všech typů sexuality.

Nejen to, autoři učebních osnov se dále rozhodli přisoudit homosexuální či lesbickou orientaci různým historickým osobnostem, které například nikdy nevstoupily do manželského svazku nebo bydlely s osobou stejného pohlaví. Jinými slovy, každá historická osobnost, která zřejmě neměla manžela/manželku opačného pohlaví, je nyní považována za LGBT. Právě tomu budou nyní vyučováni studenti základních škol v Kalifornii, bez výjimky.

„Nesnažíme se nikoho změnit v gaye, ani netvrdíme, že zde neexistuje určitá agenda. Neříkáme, že tito lidé jsou lepší než ti ostatní, co však tvrdíme je, že vznikla další skupina Američanů, kteří čelí určitým předsudkům.“ uvádí Mark Jarrett, jeden z tvůrců nového učebního plánu, který zobrazuje historické postavy jako je Jane Adamsová, Emily Dickinsová, Nathaniel Hawthorne a prezident James Buchanan jako příslušníky LGBT, protože neexistují žádné konkrétní historické důkazy o tom, že se některá z těchto osob jako LGBT identifikovala.

 

LGBT mafie přepisuje historii a kazí mysl mladých studentů

Zatímco Jarrett jakoukoli snahu o zasévaní pokroucené revizionistické LGBT historie do myslí dětí vytrvale popírá, přesně to jeho učebnice dělají. Žáci osmých tříd se například budou učit o tom, že legendární jezdec dostavníku Charlie Parkhurst „byla žena, která se identifikovala jako muž“. Učebnice též uvádí, že šéf personálu George Washingtona, Baron Von Steuben, „byl pravděpodobně gay.“

Jarrettův učební plán dokonce zmiňuje i slavného básníka, Walt Whitman, kterého údajně „přitahovali mladí muži…ale na veřejnosti své homosexuální preference zapíral.“

Nic z toho, samozřejmě, není historicky přesné. Za starých dobrých časů, kdy ještě pojmy jako gay nebo lesba nebyly klasifikovány jako „identity“, si mnoho mužů i žen utvářelo hluboké vztahy s lidmi stejného pohlaví, které nutně nemusely být sexuální povahy, ale přesto byly hodnotné.

Jednalo se o jedinečnou formu lásky, která je dnes spíše vzácná a která přesahuje vše, co by kdy zmatená mysl dnešní LGBT mafie mohla pochopit. A právě díky tomu, že lidé jako Jarrett neuznávají nic jiného než zvrácenou sexuální žádostivost, nyní zcela přepisují dějiny, aby se přizpůsobily jejich vlastní ušlechtilé perspektivě.

Nejen, že Kalifornie aktivně propaguje LGBT pomocí výuky ve veřejných školách za peníze daňových poplatníků, – a nutí rodiče, aby to u svých dětí podporovali – ale také zásadně odmítá všechny učební plány, které nevykreslují „LGBTismus“ jako zdravý a normální. Tolik se to neliší od autoritářské politiky Kalifornie týkající se „povinných“ očkování, která již rodičům neumožňuje osvobozovat své děti z jiných, než z lékařských důvodů.

Překlad: raja, Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6 komentářů

 1. Mayor napsal:

  Takže Watson byl teplej…to je trošku moc po ránu.

 2. Martin Rubáš napsal:

  Katastrofa. Timhle LGBT lidem nejde o svobodu, toleranci nebo něco takového , protože tu už mají. Jsou to kulturní marxisté a jde jim o rozvrácení tradiční rodiny a kultury jejich požadavky a drzost se budou neustále stupňovat, takže nemá smysl jim moc ustupovat, protožr za rok přijdou s nečím ještě radikálnějším.

  http://www.epshark.cz/clanek/113/festival-prague-pride-a-ideologicka-podstata-lgbt-hnuti

 3. Maroš napsal:

  „Drahý priateľ!“ – dosť bežné oslovenie medzi generáciami, ktoré počas svojho života zažili nie jednu vojnu a nie jednu poriadnu šlamastiku, z ktorej ich vytiahol práve ten drahý priateľ.
  https://www.aktuality.sk/clanok/553480/h-m-stiahla-po-kritike-rasisticku-reklamu/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok3&utm_campaign=HP-new2

 4. sibolet napsal:

  Nomádi,co naloží krámy do stěhováku a jedou za prací do jiného státu,nemají s tím problém,prostě budou kočovat tam,kde ta nemarxistická špína ještě není..

 5. Maroš napsal:

  Počas vlády Ivana 4. Hrozného bolo údajne popravených 4-5 tisíc delikventov – ale nie politických – všetko vrahovia, násilníci, vtedajší „úchyláci“, podpaľači, vojnoví prebehlíci. Ale v Európe – počas bojov protestantov s katolíkmi bolo popravených v jednotlivých krajinách do 200 tisíc politických odporcov – len Bartolomejská noc – 30 tisíc zavraždených. Dynastiu „Ivanovcov“ – posledných Rurikovcov – preukázateľne – podľa ostatkov – otrávili ortuťou – jeho matku cárovnu, jeho prvú až 4. ženu, jeho synov, jeho samého. Ortuť bola príčinou aj jeho psychických problémov v závere života. V ich ostatkoch sa našlo – po stáročiach – 32 násobne viac ortuti ako je vôbec prípustné pre súčasnú kontamináciu.
  Pozadie – Ivan 4. rázne odmietol ponuku pápeža na šírenie katolicizmu v Rusku. Ďalej – záujmy Anglicka – vytvoriť jednotnú Poľsko-Litovsko-Ruskú zdrojovú kolóniu po vzore zbedačenej Indie. Likvidácia Ivana 4. maximálne vyhovovala ruským bojarom – analogicky dnešným podpindusníkom – ktorí mali tendenciu robiť si čo chceli a najmä – rozdrobovať Rusko na svoje pašalikáty.
  Ivan 4. zaviedol povinné vzdelávanie – aj pre dievčatá! Sformoval pravidelnú armádu – pohraničné vojská a fortifikačné systémy. Zlikvidoval nájazdy Tatárov. Zaviedol karanténnu zdravotnú ochranu. Počas svojej vlády zdvojnásobil rozlohu Ruska a získal prístup k vodným cestám.
  Celý jeho príbeh v podaní západnej histórie je aj dnes analogicky pokračovaním – osočovaním Ruska ako „ríše zla a barbarstva“. Neskutočný účinok mal a stále má jeho portrét v Ermitáži, v ktorom ho jezuitami zaplatený „umelec“ stvárnil ako šialeného synovraha – čo nie je pravda, ale on skrátka musí mať prischnutú prezývku HROZNÝŠ! A toto nás učia dodnes!
  Je to presne o maľovaní Čerta na stenu! Dokument, ktorý to celé vyvracia na základe archívnych podkladov – štátnickej komunikácie a antropologického výskumu – rodinu Ivana 4. zavraždil – otrávil jeho osobný lekár a anglický agent a ruskí bojari – Boris Godunov. Dnes to veľmi pripomína situáciu, v ktorej sa nachádza Putin so svojimi reformami gosudara.
  ИВАН ГРОЗНЫЙ. Портрет Без Ретуши – Все 3 серии фильма
  https://www.youtube.com/watch?v=chMNJUsvCXw
  Dokument o tajnej knižnici Ivana 4. v Moskve – knihy od veku vekov, záhadné mechanizmy a artefakty
  Находка времен Ивана Грозного шокировала ученых! Считалось, что этого не может быть!
  https://www.youtube.com/watch?v=Nr-LnQe0RL8

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..